Anastasia Beverly Hills

Ár:   £46   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   £46
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

2019-es tavaszi limitált kiadás

Az Anastasia Beverly Hills Riviéra paletta elengedhetetlen tavaszi színkollekció klasszikus neutrális és szezonális árnyalatokkal. 14 új, a paradicsom által inspirált matt és fémes szín a vibráló ékszerek tónusától a fényes színekig. A palettában tükör és egy duo végű ecset is található.

lulley93

2019. július 25.

Az első ABH palettám a Norvina volt, hatalmas csalódás. Porol, mint az állat, emiatt pedig alig pigmentált. Megfogadtam, hogy szemhéjpúdert sosem veszek többet a márkától (más termékeiket szeretem). Aztán amikor megláttam ezt, szerelem volt első látásra, és úgy döntöttem, hogy adok még egy esélyt nekik. Hát, jól tettem, mert imádom, az egyik kedvenc palettám lett végül, a top5-ben tuti benne van, talán a top3-ban is. Pigmentált, nem porol (csak néhány szín, de az is alig), és imádom ezeket a színeket, amiket tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Regi23

2019. április 16.

Már nagyon régóta szerettem volna egy ABH palettát, amikor megláttam, hogy ezzel a csodával jönnek ki legközelebb, egyből tudtam, hogy ő lesz a választott. És nem is okozott csalódást. Nagyon gyönyörű élőben még inkább, mint képeken. A színek iszonyú pigmentáltak, nagyon könnyen lehet velük dolgozni. A világosabb mattok szépen egymásba dolgozhatóak és építhetőek. Igaz néhány szín egy kicsit porol, de ez csak a palettán látszik, a szemre felkenve már tökéletesen lehet velük dolgozni.
A pink (Bahamas) , a lila (Cannes) es barna (Palm) “pressed pigment”-ek (nem tudom, magyarul, hogy lehet megfogalmazni :D ), másként kell velük dolgozni és lemosás után egy kicsit megszínezik a szemhéjamat, de nem okoznak irritációt szóval engem nem igazán zavar. Azt figyeltem meg, hogy úgy könnyebb ezeket a színeket használni, ha nem satírozva akarom felkenni, hanem inkább csak rápakolom a szemhéjamra,mintha csillámos színek lennének. Így nagyon durván élénk hatást lehet velük elérni.
A felső sor pedig egyszerűen csodaszép, teljesen odáig vagyok értük főleg a Seychelles árnyalatért. Külön öröm, hogy nem kell 20 rétegben fel pakolni, hanem egy rétegben ugyanolyan intenzíven csillognak, mint a palettában.
Nagyon sok színes,bulis es hétköznapi sminket is lehet készíteni ezzel a palettával, tökéletes a tavaszi-nyári időszakban.
Összeségében nagyon meg vagyok elégedve ezzel a palettával, szerintem több ABH palettát fogok még probalni, mert ha csak fele olyan jók mint ez, már megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.