Anastasia Beverly Hills

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Ildie, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 31.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Színezett szemöldökzselé vékony, ritkás szemöldökre

• krémes-géles textúrával
  • könnyen eltávolítható

bigdaybeauty

2020. október 28.

Évekkel ezelőtt vettem egy Brown árnyalatot, még a dipbrow gel megjelenése előtt. Sokáig elég, de se nem fixál, se nem fogja meg a bőrt. Önmagában kevés, ha ritkás a szemöldököd, ceruza, vagy bármilyen más anyaggal pótolt szemöldököt SZÍNEZ. Ennyit tud. Vagyis ha túl sötét lett a szemöldököd, ezzel pict lehet világosítani vagy fordítva, lehet játszani. Épp emiatt nagyon túlzásba se lehet esni vele, hogy valami pozitívat is mondjak. Azért csak három pont, mert a videókban úgy mutatják mint egy fixáló befejező lépést, de ez nem történik meg. A színek csilogósak, szóval ez nem egy alapdarab, ez egy kiegészítő, aminek jópofa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

muszika

2020. március 18.

Nekem a taupe arnyalat van meg, ami jol passzol a vilagos hajszinemhez. Szepen a helyen tartja a szemoldokot, de valahogy nekem megis elmaradt az a wow hatas. Szerintem egy essence termek is tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

Mancsoska

2018. március 29.

A Granite árnyalat van meg, ami tökéletes a sötét hajamhoz, mivel nem túl vöröses, mint az itthoni drogériákban kapható szemöldök zselék. Én egy ceruzával együtt használom,mivel nagyon ritka a szemöldököm és csak a gél nem elég rá. Az eddig szükséges időnek a töredékét használom már csak szemöldök formázásra, ezzel a termékkel és egy ceruzával nagyon gyorsan tudok természetest hatást elérni. Nem merevíti meg teljesen a szemöldökszálakat, amit nagyon szeretek és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

titikutyus

2017. július 11.

A Granite árnyalat van meg belőle. Dús, és a szőkésbarna hajamhoz képest sötét színű szemöldököm van, amit sosem szedettem. Ennek a gélnek a hatására még dúsabbnak tűnik - ezért dús szemöldökű lányoknak szerintem célszerű mértékkel használni, nehogy az ember átessen a ló túlsó oldalára :) Összességében szépen kiemeli a szemöldököt, keretet ad az arcnak, anélkül, hogy túlságosan mesterséges / rajzolt lenne a hatás. Amolyan "effortless", ám mégis ápolt szemöldököt varázsol az arcra. A Granite árnyalatot azért választottam, mert ez tartalmaz relative a legtöbb szürkés pigmentet a sötétebb árnyalatok közül, és az enyhén szürkésbarna szemöldök szerintem sokkal természetesebb hatást kelt (legalábbis rajtam mindenképpen), mint pl. egy teljesen gesztenyebarna színű. Jó lenne, ha kapható lenne több színben, mert így sokkal több szemöldökszínhez és bőrszínhez lehetne alkalmazni önmagában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

schmldr

2017. január 20.

Sajnos benéztem a színt. Sötétebb árnyalatot kellett volna választanom,de ez nem a termék hibája.
Viszont elég kényelmetlen használni. Nagy a kefe feje és a gél is inkább valami ragadós trutymó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

LaNara

2016. február 18.

Nekem a Granite van meg ami egy szürkésebb árnyalat. Szeretem mert szépen a helyén tartja a szemöldököm a formázás után. Amit viszont nem szeretek az a szempillaspirál-méretű keféje (konkrétan), nem mondom, hogy nem lehet vele dolgozni de pl. a Benefit Gimme Brow keféje sokkal kisebb ezáltal sokkal precízebb és kényelmesebb. Amikor kinyitottam feltűnt, hogy csillog amit olvastam már itt is, de szerencsére ez felkelnve egyáltalán nem zavaró, mondhatni nem látszik. Tökéletesen illeszkedik a Dark Brown pomádéhoz és egy életre elég az a mennyiség ami benne van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

murczinodett

2015. szeptember 14.

nekem az átlátszó van meg és egész nap ottmarad a szemöldököm, ahogy ezzel megformáztam. Nekem nem lesz csillogós a finishe és mivel átlátszó így teljesen mindegy, hogy kicsi vagy nagy az ecsete úgyse kenem magam össze vagyis nem látszik ha mégis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Ildie

2015. január 21.

Nem vettem meg, csak kipróbáltam a boltban. Nem is fogom megvenni az tuti. Nagy reményeket fűztem hozzá, de ez a zselé, ami inkább folyadék, szóval trutyi csillog. Csillámlik, de nem kicsit, mintha egy jó csillámos bronz színnel mentem volna végig a szemöldökömön. Kinyitottam az összeset, 5-6 teszt szín volt, ha jól emlékszem, de mind csillogott. Karácsonykor is túlzás. (összesen 7 színben kapható) A tartósságáról nem tudok igazából mit írni. A keféje akkora, mint egy rendes szempillaspirál, hát annak akinek jó nagy szemöldöke van, annak lehet, hogy jó, de normál vagy vékonyra eléggé használhatatlan. Továbbá a ritka, mint foltokbanhiányos szemöldökre ez sem jó, mint ahogy a MAC hasonló terméke sem, mert a lukakkal nem tud mit kezdeni. A Sephorában a dipbrowt ajánlották határozottan, de valamiért a MACeset vettem meg.
Árához képest szerintem nem éri meg, főleg rendelni, mert a színt eltalálni azért nehéz. Csak azért 3 csillag, mert jóindulatú vagyok, és mert nincs hosszútávú tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.