Anatomicals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Samponok

• Gyümölcs kivonatokat tartalmaz a frissítő őszibarack illatért
  • Kondicionáló formulát az extra lágyságért
  • Parabén-mentes, így gyengéden tisztítja a hajat

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katacita

2014. november 11.

For suicidal hair, hmm? Hát nekem Ettől lesz öngyilkos a hajam... Szárítja a hajszálakat, úgy érzem, nem tisztít rendesen, hamar is zsírosodik utána (lehet épp azért, mert szétszárítja a fejbőrt is). Az illata sem tetszik, igazából ezzel a márkával szerintem végeztem, mert még nem találtam használható terméket a kínálatukban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Vitaminok: Panthenol