Anatomicals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: violet, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam cserepes, repedezett ajkakra

ihavenotime4this

2016. október 30.

Viszonylag jól hidratál, Carmextől azért egy picit elmarad, de még így is rendbe tudja tenni az igazán kiszáradt, cserepes ajkakat, én csak azt nem szeretem benne, hogy nem ajakbalzsam finishe van, hanem teljesen olyan, mint egy átlátszó szájfény. Én sajnos nem nagyon kedvelem a szájfényeket, de lehet, hogy van olyan, akinek ez akár pozitívum is lehet, mindenesetre nekem nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

kklaudia

2014. május 16.

Gyorsan segít a szárazságon, nagyon jó az állaga és csillog is, a mókás csomagolás is nagyon tetszik, úgyhogy abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

bubi45

2014. február 17.

nagyon jó kis ajakápoló, tényleg segít a száraz szájakon... :) és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

nagyon jó kis ajakápoló, tényleg segít a száraz szájakon... :) és sokáig elég!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate