Andalou Naturals

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2016. november 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajra.

Lapetite01

2017. március 27.

Sajnos egyáltalán nem jött be ez a balzsam a samponnal együtt nekem. Először a sampont használtam, mivel azt nagyon megszerettem, és csak később rendeltem meg ezt is hozzá.
Nagy selymessé, puhává tette a hajam, könnyen ki tudtam fésülni, de már a mosás utáni második napon zsírosodni kezdett, és ráadásul semmi tartása nem volt. Heteken át változtattam a mennyiséget, az időt, amíg a hajamon hagytam, míg végül lecseréltem.
A sampon marad, de a balzsam bármilyen szép összetevőkből is áll, mennie kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

A sampon marad, de a balzsam bármilyen szép összetevőkből is áll, mennie kell!

steffy

2016. november 29.

A samponjánál már írtam, hogy megtaláltam az igazit. Ezt is használom, tehát a kettő együtt nagyon hatásos, látványos az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

manitia

2016. november 7.

Nagyon könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. Ilyet eddig még csak a csupa vegyszert tartalmazó (az ekcémámat előhozó) balzsamoknál tapasztaltam. :) Azt hiszem ez a mennyiség legalább egy évig elég lesz. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Achillea Millefolium Flower Extract, Cysteine, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Az cisztein egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.