Andalou Naturals

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   62 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyű nappali hidratáló gél-krém olajos, zsíros, kombinált bőrre mattító hatással. A különböző antioxidáns hatóanyagoknak köszönhetően segít megállítani és helyreállítani a bőr károsodását, ápolja és hidratálja a bőrt anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Parabén-, ftalát-, szulfát-és gluténmentes, hipoallergén, állatokon nem tesztelt, vegán termék.

Lencseee

2018. március 9.

Szamomra hibatlan. Valoban apol es mattit!(az en peldanyomnak massziv uvege van...) Barmikor szivesen ujraveszem.Nyarra biztos😉 Úgy nézem, hogy mostanában nem elérhető. Ha mégis azzá válik, nyárra tuti beszerzek egy újabb üveget. (A turmeric szérumnál már leírtam, de itt megismétlem: én az andalou-nál érzem azt, hogy az egyes termékek felnagyítják, megsokszorozzák egymás hatását.) Nekem ennyire csak a Benton lotion-ja tetszett eddig (könnyű!!!!). Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Emiii

2018. március 6.

2017.november
„Mintacsomagban” vásároltam és a kencék közül ez vált be a legjobban. Olyannyira, hogy a nagy kiszerelést is megvettem annak ellenére, hogy számomra horror ára van (és ami vicc, hogy a kis kiszerelés árban olcsóbb, mint a nagy – bár lehet, hogy akkor épp akcióban vettem, már nem emlékszem).
A legjobb arckrém, amit eddig használtam, mert amellett, hogy a kellően hidratál, az állandóan fénylő T vonalamat úgy mattította le, hogy még száraz foltokat sem okozott. Ez nálam felér a csodával, így simán megérdemli az 5 csillagot.

2018. március
Oké… jöttem lepontozni. A teljes kiszerelés csomagolása valami hihetetlen idióta (nem olyan, mint a képen): puha tubus, pumpás fejjel, de a pumpának nincs csője, így csak akkor lehet kiimádkozni a krémet, ha fejjel lefelé van a tubus. Oké, eleve úgy kell tárolni, de el se tudom képzelni, hogy ha fogyóban lesz a krém, hogy préselem ki ebből a vacakból. (mínusz egy csillag). A legnagyobb bánatom viszont az, hogy ez a krém köszönőviszonyban sincs a mintacsomagban árulttal. A mattítás sehol sincs… (mínusz egy csillag) A teljes kiszerelésű nevében Acai + Kombucha szerepel, míg a mini kiszerelésű Acai + White Tea volt. Nem tudom, hogy összetételben is mások-e, de hogy nem ugyanaz a két krém, az is biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

2017.november

2018. március

Chootie

2016. október 2.

A kombuchás lemosóval együtt használom nap közben, hogy ne fényeljen (hogy kell ezt ragozni?) az arcom. Citrusos-C-vitaminos illata van, vizes állagú, gyorsan beszívódik. Ami külön tetszik benne, hogy mattít, de az egészséges ragyogását a bőrnek nem veszi el. Sok krém után úgy nézek ki, mintha szellemet láttam volna, ezzel viszont mindig sikerül normálisnak tűnni. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Panthenol

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Squalane eo 1 0