Andalou Naturals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2018. november 25.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• megnyugtatja és hidratálja a bőrt
  • segíti a sejtek regenerációját
  • elősegíti a a hatóanyagok bőrön át történő felszívódását
  • finoman hámlasztja az elhalt hámsejteket
  • ragyogóvá teszi az arcszínt
  • hipoallergén

Severina

2017. október 8.

Nagyon kellemes illata van, felkenés után pár percig csíp, de elviselhető. Este használtam arctisztítás után, a rétegzős rutin előtt, gondoltam a használata után majd könnyebben felszívódnak a hatóanyagok a többi krémből. Számottevő hatását nem éreztem, de nem is ártott a bőrömnek. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Dius86

2015. december 17.

Én is heti egyszer használom, pihepuha tőle a bőröm és látszik hogy használ. Az illata is kellemes. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

betty23

2015. július 17.

Én imádom ezt a maszkot, ami inkább hámlasztó. :) A felvitel után néhány percig érezhető egy kis kellemetlen égető érzés, de elviselhető. Lemosás után puha és egységes bőrképet eredményez. Nem durva, de mégis hatásos. Hetente egyszer szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!