Angel Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra07, az összetevőket feltöltötte: Safin82, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Kkovacs08

2021. január 17.

Tökéletes
Kicsit sokat kell használnom hogy sok hab legyen viszont meg éri, simán kibírok 1-1,5 hetet hajmosás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Tökéletes

dancuuuus

2020. december 15.

Tegnap vettem es ki is probaltam. Az eredmeny: fenyes, selymes es oroszlanysorenyu hajkorona 😅😅 Eddig jo, meglatjuk, hany napig nem lesz zsiros a hajam. Utana updatelek. Remelem 2-3 napig szep es friss lesz tole a hajam. Jot olvastam eddig rola. Azt mondtak, sokan viszik. Majd kiderul par nap mulva es akkor ujra velemenyezni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

szivi81

2014. február 15.

1 flakonnal használtam el, nem győzött meg, nem volt semmi extra hatása. Jól habzik, az illata kellemes, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

petra07

2013. június 19.

Az első 1-2 használat után nem láttam eredményét, de a rendszeres használata után most 2. nap is olyan friss a hajam, mint mosás után. Tényleg segített a zsírosodáson és ehhez képest az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol