Best of Beauty 2019

Annemarie Börlind

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creamy, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A könnyű krémes textúrájú gél kimondottan kedvező az érett (30+), a száraz, valamint a kombinált bőr igényeinek. Az aloe verából, egy újonnan felfedezett növényi hyraulonsavból, a papíruszsejtekből és tengeri növényi kivonatokból álló intenzív hidratáló komplexum optimális nedvességet biztosít a dehidratált bőr számára, védelmezi és támogatja a természetes regenerálódási folyamatokat. Láthatóan enyhíti a száraz bőr okozta redőket.

Teszt+elemzés: A. Börlind AquaNature Creme Sorbet

nagyer78

2016. december 8.

Sajnos nem jött be, pedig egyszerre megvettem ezt is, és a sorozathoz tartozó hidratáló krémet is. Ha vékonyan kenem, akkor nem hidratál, de ha vastagon, akkor sem, viszont bevonatot képez a bőrömön, ami olyan vastag, hogy gyakorlatilag le lehet radírozni. Szülés után valamiért kiszáradt az egész arcom, ezzel próbáltam helyrehozni, de nem sikerült, viszont egy pár nap alatt utána az egész arcbőröm egy az egyben lehámlott, pedig nap nem ért akkoriban. Lehet azért nem használt, illetve hatott az arcomra ilyen módon, mert valami fura hormonhatás érte a bőrömet, nem tudom, de később nem mertem vele próbálkozni, nagyon ijesztő volt a hámlás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Kalina

2015. április 17.

Mintegy egy hónapja használom és összességébe nem mondhatok rá rosszat, sőt alapvetően azt nyújtja amit ígér. Argánolaj fölé és Börlind Q10 krém alá használom, este elhagyom a Börlind Q10 krémet, csak ezt használom egy pici argán olaj fölé és reggelre szép, hidratált bőrrel ébredek. Nagyon vízhiányos a bőröm, ezért gondoltam kipróbálni ezt a terméket és eddig elégedett vagyok vele, bár nappalra önmagában kevés lenne. Nem okoz pattanásokat, sem mitesszereket. Kicsit lehetne barátibb az ára, mert gyorsabban fogy mint a Börlind nappali krémek úgy általában és önmagában kevés nappalra. Viszont megadom a öt csillagot, mivel a csomagolás plusz pontot ér, higénikus és jól adagolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

eperjeske

Korcsoport: >54
2013. október 12.

Igen, én is nyáron használom, és olyankor nagyon jó! Könnyű, gyorsan beszívódik és jól is hidratál. Az öregedés elleni hatása azonban csak közepes, nekem már nem elég önmagában, hiába, hogy 24 órásnak ajánlják. Éjjelre nyáron is kell valami hatásosabb.
Az adagoló fej működése nekem sem tetszik! Ha nem figyelek, valóban gyorsan kilövi az anyagot valahová máshová messze, nem a kezembe! És ami a kis csőben marad, az a legközelebbi használatig összeáll kis csomóvá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 12.

ancsi79

2013. május 10.

Kellemes, jó hidratáló, azonnal beszívódik és sminkelni is jó rá. Nyárra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

lujzi

2013. január 26.

kombinált bőrre nekem kevésnek bizonyult, használata után húzódik tőle a bőröm, ami fura egy hidratáló krém esetében. a nagy 40 fokos kánikulában mondjuk ez még elment, most viszont már lecserélem. de ami igazán bosszantó benne, az a csomagolása: olyan a pumpája, mint egy vízipisztolynak, így a közel 10.000 forintos krém gyakran landol a csempén vagy a pólómon. szóval nekem nem nyert.

---

update: miután elfogyott, és másra váltottam, elkezdett hiányozni a kellemes, könnyű állaga. habár az üvegével sosem fogok megbarátkozni, lehet, hogy jövő nyáron (de csakis nyáron) ismét barátok leszünk. +2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

---

fruzsicaaa

2012. augusztus 13.

Szerintem klotyòszaga van. :) Viszont jòl hidratàl. A szèrummal hasznaltam, kis mintàt, de ez is elèg volt majd' egy hètig.
Hosszùtàvù hatàsàt nem tudom, mert szerintem elèg dràga, ìgy egyelõre nem veszem meg.
Ezèrt csak 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Ezèrt csak 4-est kap.

stilusnaplo

2012. február 21.

A Krémmániától kaptam tesztelésre, de ez természetesen egyáltalán nem befolyásolja a véleményem.

Amikor kinyitottam a kis tégelyt, kissé szkeptikus voltam, ugyanis elég híg az állaga. De abszolút pozitívan csalódtam. Nagyon könnyű, iszonyatosan gyorsan felszívódó kence, és ami a legfontosabb, remekül hidratál. Fényvédő alá az eddig próbáltak közül a legjobb. Ráadásul nagyon finom illata van, ami nem irritál.
Az még hozzátartozik, hogy a -20 fokban önmagában nem volt elég, viszont zsírosabb krém/fényvédő alá kenve egész nap kellemes érzetű volt a bőröm.
4,5-et adnék, de mivel azt nem lehet, ezért megkapja az 5-öt :)

Köszönöm, Wishes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

4,5-et adnék, de mivel azt nem lehet, ezért megkapja az 5-öt :)

Köszönöm, Wishes :)

wishes

2012. január 26.

Szeretem, jó kis krém, ha száraz a bőröm, de nincs kedvem zsíros dolgokat magamra kenni. Primernek is szuper, mert kb fél perc, és beszívja a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Cyperus Papyrus Leaf Cell Extract, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Copper PCA, Lactic Acid, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Nem szabványos INCI név. Jelentése vizes-alga kivonat. Lásd alga kivonat.

Papiruszból származó növényi sejtek, melynek antioxidáns és bőrvédő funkciója van. A fitosejtek csökkentik a nedvességvesztést a bőr felső rétegeiben, így a bőr intenzívebb védelmet kap a külső hatások ellen.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.