Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Testápolók

Az anne lind termékek serkentő aromájukkal ápolják és kényeztetik tested és életre keltik érzékiségedet. Hangulatodhoz megfelelően választhatsz kellemesen friss, virágos vagy akár leheletfinom illatot. A narancs friss édessége, a gyömbér a gyömbér tüzességével jókedvvel és vitalitással ajándékozza meg testedet és lelkedet. 100%-ban természetes illatanyag, 100%-ban mentes bármilyen tartósítószertől, mesterséges színezéktől, kőolaj -származéktól, szilikontól és felületaktív tisztító anyagtól.

dobolank

2014. május 3.

szuper kis cucc, én féláron vettem a bionivónál, annyiért nagyon megérte. jól hidratál, én az illatát is szeretem

Update 2014 április
Még mindig jó érzés használni, és mivel a testemen rezisztens a bőr, nem zavarja az alkohol, de biztos nem veszem újra. Csillagot nem vonok le, mert igen jól hidratál ez, és nagyon jó érzés használni, pusztán öregedésgátlásként iktatom ki az alkohol miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

Update 2014 április

n.andrea

2013. szeptember 15.

Jól hidratál, semmi problémám nem volt vele, illata, állaga jó, akinek szárazabb a bőre, lehet télre nem elég, de nekem pont megfelelt, bár van egy favoritom, azt ez a krém sem tudta lekörözni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

manócska

2012. október 9.

Hát? Megmondom őszintén féláron rendeltem 3 db-ot egy internetes áruházból. Nagyot csalódtam. Álmomban nem gondoltam volna, hogy narancs illatnak még a közelébe sem jöhet. Sőt mondhatnám azt is hogy kifejezetten büdös. A gyömbér illata kicsit érződik rajta, ez viszont kifejezetten nem kellemes, sőt. A hatása viszont lenyűgöző. Puha, selymes hidratált bőr, azonnal beszívódik, nem ragad, igazi baba bőröm lesz tőle. Annyira jól hidratál, hogy még sarokkrém sem kell külön, sőt a kiszáradt könyök bőrre is tökéletes. Semmi viszketés, pirosság utána, ami csoda, mivel én allergiás bőrgyulladásban és ekcémában szenvedek. Az illata miatt viszont mégis csak 3 csillagot adok, mert ez nagyon fontos egy testápolónál, mivel ez nem jön be, ezért újra biztosan nem fogom vásárolni. Ennyi pénzért sokkal finomabb illatú testápolók vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 9.

Criollo

2012. február 16.

Kifejezetten érdekes/izgalmas illata van, de szerintem elég megosztó lehet. Nekem személy szerint nagyon bejön, csak úgy, mint maga a krém. Bár kicsit folyós, de hamar szívódik be és érezni a hatását. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0