Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

A narancs friss édessége, a gyömbér tüzességével jókedvvel és vitalitással ajándékozza meg testedet és lelkedet. 100%-ban természetes illatanyag, 100%-ban mentes bármilyen tartósítószertől, mesterséges színezéktől, kőolajszármazéktól, szilikontól és felületaktív tisztító anyagtól.

Szendi

2012. augusztus 16.

Én nagyon szeretem az illatát. Nálam nem adódtak ilyen gondok, bár mondjuk én már ismerem egy ideje és tudtam milyen állagra számítsak. Tényleg nem olyan olcsó, de akciósan elég jó árat kap, szerintem. Csak ki kell fogni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Morci

2012. február 14.

Imádom a Börlind termékeket, de ez a tusfürdő nagy csalódás volt. Először is baromi drága, a Müllerben féláron volt 900,- Ft ez a 150 ml-es flakon. Az állaga túl híg, kifolyik az ember kezéből. Illata szinte semmi nincs, még használat közben sem nagyon érezhető, nemhogy fürdés után. Valamivel jobban habzik, mint a többi natúr tusfürdő, és nem szárítja a bőrt, csak hogy valami jót is mondjak azért róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.