Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Tusfürdők

A natúr szépségápolásban bőrápolóként népszerű eper élénk színével és csábító illatával derűt és romantikát visz életedbe.  100%-ban természetes illatanyag, 100%-ban mentes bármilyen tartósítószertől, mesterséges színezéktől, kőolaj -származéktól, szilikontól és felületaktív tisztító anyagtól.

juditkaa70

2016. július 17.

Nem vagyok a gyümölcstusfürdőnek a híve. De,ez az eper tusfürdő a nyárias,gyümölcsös édes illatával szinte csábításra ösztönöz. Már tusolás közben lágy élvezet kerít a hatalamába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. július 2.

Felfigyeltem ennek a csodás tusfürdőnek a 3 csillagára, mert nekem is volt már, és minden kritériumnak megfelelt, úgyszólván tökéletes. Hát az bizony úgy van, hogy ha az ember nem akar mindig illatosított, habosított tartósítószerrel zuhanyozni, akkor natúr tusfürdőt, vagy szappant vásárol. Ezesetben viszont nem várható el, hogy még fél év múltán is ott díszelegjen a fürdőszobában, minden előnyét az eredeti színvonalon megőrizve, mert az a kis citromsav nem képes arra, mint mondjuk a Methylchloroisothiazolinone, ami pl az I Love...tusfürdő sorozat egyik oszlopos tartósítószere.
Aki csak az illatra utazik, annak tökéletes, mert tényleg nagyon finomak, van epres is köztük.
Aki pedig az összetételre is igényes, az tudja, hogy a natúr kozmetikumok hamarabb romlanak, mint a szintetikus szerekkel telepakoltak. Ez a tusfürdő pedig hibátlan, messzemenően 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 2.

Szendi

2012. május 10.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Imádom az eper illatát! :) Egyszer kaptam a páromtól ajándékba, és nagyon eltalálta. Azóta, ha egy kis plusz kényeztetésre vágyom és megtehetem, ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

tothdyna

2012. május 8.

Nagyon guszta a csomagolása, extra illatos is, viszont felbontás után kb. 4 hónappal extra büdössé változott, ki is dobtam 2 használat után, mert a szörnyű szag a bőrömre is átragadt. Előtte használtam párszor (több egyszerre használt tusfürdő miatt csak ennyiszer), de nem éreztem semmi különöset, ezért is nem ezt a flakont emelgettem minden nap. Ajiba kaptam, de a barátnőmnek is megmondtam, h sajnos nem vált be, nehogy újra elcsábuljon iránta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.