Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Dezodorok

Frissítő illatú dezodor, mely tökéletesen bőrbarát növényi olajokkal akadályozza meg a testszag kialakulását.

MonaZ

2013. november 14.

Előbb vettem meg ezt az alumíniummentes terméket, mint ahogy rátaláltam volna a Krémmánia weboldalára. Kellemes az illata, a legizzasztóbb napokat is kitűnő eredménnyel zárta, tehát nagyon hatékony, a hatással elégedett voltam. Amikor megláttam az összetevőket, a lefolyóba landolt. A tanulási folyamat kezdeti költségeit megfizettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.