Annemarie Börlind

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Finom kompakt púder, mely mattít, lágyítja a vonásokat, ideális a smink befejezéséhez. Ápoló, nedvesség-megőrző hatóanyagokkal, mely segít megőrizni a bőr rugalmasságát. Természetes színezőanyag, mesterséges tartósítószer, állati összetevők nélkül. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 9 g

Jane

2017. október 28.

Allergiás tüneteim miatt kerestem valami "minden mentes" terméket és elmondhatom, hogy nagyon megvagyok vele elégedve. Tartós és könnyen alkalmazható. A hosszan tartó mattítás nem az erőssége de számomra ez nem volt elvárás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

lujzi

2014. július 16.

jó kis transzparens púder, tényleg abszolút láthatatlan. ugyanakkor nagyon túlárazott, léteznek ennél olcsóbb, de hasonlóan jó termékek, szóval nem hiszem, hogy újraveszem. engem kicsit zavar, hogy elég nagy a doboza, de ez igazából nem releváns kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Trixi

2012. november 13.

Nagyon szeretem. Végre egy púder, amelytől nem viszket az arcom pár óra múlva. Nekem pont jó a fedése is, nem átlátszó, de nem is tömény. Viszonylag tartós, bár átfénylik a zsíros T-vonalam egy idő után (mattító papír segít), de erre a gondra még egy púder sem adott tökéletes megoldást, illetve a jobban mattítóktól viszketek. Nekem a bézs tónusú púderek passzolnak az arcszínemhez, így a sun árnyalat egy kellemes, napsütötte színt ad az arcomnak, nem feltűnően barnítja, pont jó így. Alapozót vagy korrektort nem kell használnom alá, sőt még pirosító sem szükséges, így ideális a hétköznapi rohanós sminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

peachcricket

2012. május 11.

Igen tényleg jó púder, egyetlen hátránya a színskála hiánya....én világos bőrű vagyok és ha egy picit többet teszek fel sárgás lesz a bőröm tőle :( jobban preferáltam volna egy rózsaszínes árnyalatot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Morci

2012. február 14.

Nos, azt kell, hogy mondjam, veri az összes eddig használt púderemet (köztük a majd' kétszer ennyibe kerülő Cliniquet is). Bár sajnos nincs elég széles színskálája a terméknek, világos és sötétebb bőrűeknek jó lehet. Nagyon szépen vonja be a bőrt ez a púder, bársonyossá és mattá varázsolja. Nap végére ugyan átfénylik, de ez az én bőröm hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0