Annemarie Börlind

Ár:   3770 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valici, Módosítva: 2011. május 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rendkívül finom bőrápoló olajaival megakadályozza a száraz bőr és a mimika okozta korai ráncképződést, és eltünteti a már meglévő, apró ráncokat. Vitaminkomplexuma serkenti a sejtmegújulást. A szorbit és a B5-provitamin bőséges nedvességet biztosít, mely megóvja a szem körüli érzékeny bőrt a további kiszáradástól. Az így ápolt bőr feszessé és sugárzóvá válik. Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz. Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják. Erőszakmentes. Állati eredetű alapanyagot nem tartalmaz.

Bettiiyy

2019. július 15.

Úgy éreztem, ez nem fiatalka lányoknak van kitalálva, hanem az érettebb bőrűeket célozták meg, hiszen nagyon tömény állagú szemkrémről van szó. Őszintén szólva én egy percig sem szerettem, rendkívül csípte, égette és irritálta a bőrömet és a szememet. (De az én szemkörnyékem amúgy is nagyon érzékeny.) Mindenesetre többször is adtam neki új esélyt, de mindig csalódtam.
Lehet az érettebb bőrre jó, és annak, akinek nem olyan érzékeny a szemkörnyéke, de nálam nagyon leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

petimetra

2018. május 21.

ez sokkal tömenyebb, mint a Q10 valtozata a termekcsaladnak. szerintem nappalra, smink ala túl zsiros, bar lehet az erettebb bör elegge beszivja. en maradok a Q10-nel egyenlöre

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Makk Zsuzsó

2015. január 5.

Meglehetősen zsíros és nehezen eldolgozható krém, ebből kifolyólag csak éjszakára használom, vagy ha otthon vagyok és nem kell sminkelni. Eddig nem okozott gondot, nem irritál. Csak mintát használok, de nem valószínű, hogy megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

Matilda

2014. december 20.

Nagyon zsíros és nehéz krém, max éjszakára lehet használni, nappalra semmiképpen. Az első pár használatnál csípte a szemem felvitel után, aztán ez szerencsére elmúlt, de így sem lett a szívem csücske. Negyedáron is lehet ennél jobb krémet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

dobolank

2013. november 8.

lassan szívódik be, nagyon nehéz és kis piros pontokat csinál a szemráncok helyén...
nagyon kevés kell belőle, nekem, ha elfogy, momentán semennyi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

nagyon kevés kell belőle, nekem, ha elfogy, momentán semennyi...

Cremorne

2013. október 18.

No ez már nem olyan könnyű fajta, mint a q10-es testvérkéje, az illata is biós. Engem egyik sem zavar, de azért azt jobban szeretem.

Én ezt a narancssárgás problémát azonban nem tapasztaltam, nem is értem - én nem tudok annyit kenni belőle (és valójában nem is kell sok), hogy látszódjon, hogy a krém a tubusban halvány narancssárga. Per pillanat őt használom este és a pura soft q 10-es szemkrémet nappalra - arra sminkelni is egyből lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 18.

gelus

2013. április 17.

Reggel, este is használom és nekem beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Ugyan lassan szívódik fel, de szépen halványítja a ráncokat és ez mindent felülmúl. Pláne, hogy egy tubus több hónapra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 17.

hgera

2013. március 10.

Már a tubus felénél járok, és most jöttek ki a piros kis kiütések. Csak tudnám, hogy mi az az összetevő, ami mostanra ütötte ki a bőröm... :(
Nem volt csodaszer, de egyébként szerettem. Ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Nem volt csodaszer, de egyébként szerettem. Ezért nem pontozom le.

floraligeti

2013. február 13.

Az állagát tekintve kicsit könnyedebb krémet vártam, az illata meg kifejezetten....kellemetlen. Akkor használtam mikor nem volt smink rajtam így semmi sem fedte el az illatot... Egész nap éreztem, hogy az arcomon van, nem szívódott fel. Még nem használom olyan régóta, hogy a ránctalanító hatásáról írni tudjak, de lehetséges, hogy nem is fogom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

cicurka

2012. április 29.

Tavaly vásároltam és csak hébe-hóba használtam.
Most újra elővettem és főleg esténként használom. Kevés is elég belőle, így nagyon gazdaságos. Könnyű, hamar felszívódik és kezdi feltölteni az "indiáncsíkjaimat". :)
Szeretem!
Csak azért nem kap 5 csillagot, mert az azt jelentené, hogy ez egy csodaszer. Mélyebb ráncok esetén nem tudom mennyire használ...
De azért nekem bevállt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Tavaly vásároltam és csak hébe-hóba használtam.
Szeretem!
De azért nekem bevállt. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0