Goutal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alycethetyger, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

A pézsma, ez a mítikus alapanyag itt tökélyre fejlesztve lebeg körül egy mesés, orientális parfümöt.
Szintetikus Muscone mellett angyalgyökér, ámbrett mag, tonkabab, labdánum és papírusz felel az összahatásért.

kvin

2019. február 2.

Update:
A korábbi gyanús élményem miatt - miszerint talán romlott volt a mintám - beszereztem egy másikat is, nem akartam elhinni, hogy csak én húzom le ezt a parfümöt. Ráadásul mivel AG, annyira szeretném én is pozitívan értékelni! Így tettem egy újabb próbát.
A véleményem hangyányit változott, épp annyit, hogy most már biztosabb a 2 csillag.
Valóban ódon hatású, de számomra nem jó értelemben. Van benne valami kesernyés, nagyon nem tetsző vonás, régi várfalak, amit hosszú évekig vert az eső és a kövek poshadt vizet párolognak, bent elfeledett, poros páncélok árasztják a rozsdás fémszagot, a folyosón lerongyolt, mocskos-dohos szőnyegek...
Hiába csitul a végén és már alig érzem magamon, ez a szúrós fura szag ugyanúgy áthatja az egészet. Gondolom pont ez lenne a lényege és másnak emiatt tetszik, de rajtam ez nagyon nem működik.

Ó, jaj! Hát ez borzalmas! Olyan a szaga, mint egy rohadó virágcsokor, aminek a közepébe belerottyantottak.
Felfordul tőle a gyomrom...
Csak azért nem 1 csillag, mert Annick Goutal és elfogult vagyok a márkával szemben, nem akarom lehúzni vagy talán a minta romlott, nem tudom, de borzasztó :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Update:

Felfordul tőle a gyomrom...

Pajzs

2018. október 27.

Az a bizonyos, rózsás fényű hóra vetülő szürkéslila árnyék csikorgó, téli késődélutánokon: csupasz, fekete kérgű fáké, egy katedrálisé vagy egy bolyhos állaté.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

alycethetyger

2014. január 24.

15 perce remegek a szerelemtől. Ez a parfüm... több, mint csodálatos. Egyenlőre nem sikerült kivennem, hogy pontosan hogy áll össze a kompozíció, még ezzel kapcsolatban biztosan lesz update, de amit érzek az megmagyarázhatatlan. Egy nagyvadra számítottam, de ez a parfüm csak az első szippantásnál az. Utána, mintha belelátnál a nagyvad lelkébe és sokkal-sokkal lágyabb érzéseket találnál ott, mint vártál. Körbeölel, eggyé válsz vele és 15 perc alatt olyan függőséget képes kialakítani, amit eddig egyszer éreztem életemben: amikor igazán szerelmes voltam. Azt hiszem, ennél több értelmeset hirtelen képtelen vagyok írni, bebódultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.