Goutal Paris

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. február 1.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: őszibarack, rózsa, körte, vanília

Annick Goutal Petite Chérie+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen fújva/üveges maradék, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Fújós Annick Goutal Petite Chérie
Ár: 2300 Ft plusz foxpost , Eladó: Freesia
Állapot: 10 ml fújókában frissen fújva, Helyszín: Budapest, XV., fizetés: Foxpost, NEM POSTÁZOK!. Személyes átvétel a XV.kerület, Pólus Centerben vagy annak környékén illetve előzetes egyeztetés alapján az Örs vezér terén vagy a Belvárosban 17 óra körül.

Feketebarbi

2021. október 23.

A mai 20 évesek fizimiskája már nem olyan, mint ami anno megihlette a parfümőrt. Ebben még van báj, ártatlanság. Nem is illetnék ma már ilyen jelzőkkel huszonévest.
Igen intim illat, hamar illan, mégis gyönyörű! A múlandóság a szépsége, pont úgy, mint a fiatalságé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

sammy

2021. május 16.

Akik hozzám hasonlóan azon lamentálnának, hogy edp-t vagy edt-t vásároljanak ebből az imádnivaló illatból: az edp 1-1,5 órával tartósabb, észrevehetőbb, mindez a szépségért cserébe, mert az edt lét sokkal jobban áll neki, szerintem.
PS: Nem gyereklányos, vannak benne nüansznyi tartalmak, hogy csendes, visszahúzódó, öregecske nőknek is jól áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 16.

dlrexqs

2021. április 5.

Annick Goutal a lányának, az akkor 20 éves Camille-nak készítette ezt a parfümöt, megkísérelve palackba zárni a fiatalság tiszta és bájos szellemiségét. Én most néhány hónap híján 3 évvel idősebb vagyok az akkori Camille-nál, de úgy érzem, hozzám szól ez a különleges, puha illat.
Csendélet: lédús vilmoskörte és őszibarack felszeletelve egy kistányéron, szirmukat bontó rózsák a törtfehér fésülködőasztalon elhelyezett metszett üvegű vázában, a hanyagul odavetett tüllök között. Illetve: halványzöld falú fürdőszobában púderillatú habtenger a kádnyi párolgó víz felszínén. Az ablakon túl hajnali fények játéka. És még: az első igazi fagy késő ősszel.
Kizárólag visszafogott, a feltűnést kerülő személyeken tudom elképzelni. Komfortillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

Frityikum

2020. november 26.

Update: annyira de annyira... maximális csillagot kell, hogy adjak. És még a Jézuskának is írtam, és már úton a 100ml-es csoda ebből :) Egy öko webáruházból rendeltem teákat, és melléjük kaptam egy kis minta rózsavizet. Utána olvastam, és azt írták róla, hogy tökéletesen hidratál. Felkentem a csuklómra, jött a nagyon erős rózsa illat, ami aztán kb. 1 perc alatt a semmivé foszlott. Arra gondoltam, ha azt olvastam, hogy a hidratált testen tartósabb a parfüm, akkor kipróbálom így. És láss csodát: 2 fújás - egy a csuklóra, egy a szintén rózsavízzel hidratált nyakra - egész nap tartott. Finom, bájos szappanillatot éreztem egész nap, ami hol elillant, hol pedig egy pillanatra újra előbukkant. Nagyon izgalmas, és közben meg olyan ártatlan, olyan kis finom. Annyira jó, hogy egymásra találtunk :)

Ma kaptam meg a N. rendelésem, és ez is a vágyott parfümök között volt. 8.45-kor fújtam magamra, azonnal megtetszett a körtés illat, ami 10 perc múlva egy nagyon finom, igazi luxus érzetű illattá változott. A csuklómra fújtam egy fújásnyit. Kb. egy óra múlva ebből már semmit nem éreztem sajnos. Fújtam plussz 3 fújást magamra, annyi, hogy a pulcsimon lehet érezni, ha teljesen az orrom elé tartom, de amúgy semmi... :( A csuklómon most, 12-kor még az illat pici foszlányait sem érzem... Pedig maga az illat fantasztikus, kifinomult, igazi különlegesség... de így, hogy rajtam nulla marad belőle, 3 csillag. Pedig ez lenne nekem AZ ILLAT!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

Pajzs

2019. július 1.

Meleg van. Épp az előbb zuhanyzott, a haja még vizes. Friss, fehér ruhába bújik, a könnyű anyag simogatja a testét. Kilép a kertbe, mezítláb, mit számít, ha a fűtől zöld lesz a talpa? Szellő borzolja libabőrösre a karját. Minden egyes lépéssel megcsapja a samponja tiszta illata. Meg-megáll, hogy gyönyörködjön az utat szegélyező rózsákban. Már közeledik: egyre édesebb a zümmögéssel teli levegő. Belöki a kertkaput, amin túl várja a méhektől nyüzsgő, fény és árnyék váltakozásaiban fürdő gyümölcsös. Az erjedt és épp érett gyümölcsök szaga szinte összetapasztja a száját. A kedvenc körtefája úgy várja, mint egy régi barátot, ő legalábbis ezt képzeli. Pedig a fa már ott trónolt a zöldes homályban akkor is, amikor ő még gondolatként sem létezett. Leszakít egy mulatságos alakú körtét; az íze mézes, ismerős, jóleső. Ugyanúgy örül neki, ahogy gyermekként élvezett minden egyes harapást. Most is lenyalja a kezén végigcsorgó körtelevet. És mennyi ember szívta le már a csuklójáról ezt a finom ragacsot! Pont, mint ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Kicsivero

2017. február 23.

Sokat olvasgattam Róla... csere útján került hozzám!
Örülök...hosszabb kapcsolat lesz a mienk! :)
Finom körtés nyitány után,vaniliás ,különleges és nem hétköznapi illat marad...Tartós...kedvencem lesz ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Sokat olvasgattam Róla... csere útján került hozzám!
Örülök...hosszabb kapcsolat lesz a mienk! :)

gilda007

2016. október 4.

Nagyon szeretem! Szeretem, mert egyszerre klasszikus és különleges. Nagyon tartós illat.
Nekem elsőre mindig a gyümölcsös illat érződik, és ebből lépésről-lépésre bontakozik ki a rózsa...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Arianrod

2016. július 25.

Első próba alkalmával "hmm... ez nem rossz" kategória. Másodszorra már "kifejezetten kellemes" és harmadik, negyedik alkalommal pedig valami nagyon finom, különleges illat. Én a gyümölcsöt és a virágot érzem, a vaníliát egyáltalán nem. Leszáradás után friss, kellemes,körtés-virágos, csöppet sem édes, leginkább tisztaságillathoz tudnám hasonlítani. Számomra egyáltalán nem kislányos, hiszen jómagam már igencsak távol állok az ártatlan, fiatal lányka korszakomtól, mégis egyre jobban beleszeretek ebbe az illatba, most nyáron nekem ez tökéletes illat.
A tartósságára sem panaszkodhatom, rajtam, akin a legtöbb "nagyágyú" egyáltalán nem tartós, ez a kis "Petite Chérie' reggel óta folyamatosan érezhető.
Összességében nekem szerelem lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

Összességében nekem szerelem lett. :)

alycethetyger

2016. július 1.

Nagyon vártam már a kis Annick Goutal mintacsomagom, és ő volt az első, akit kipróbáltam. Amikor felfújtam ezt az illatot, szinte az arcomba vágódott egy kosár körte, de a leszáradás után mennyei, gyermekkorom tavaszaira emlékeztető illat alakult ki, ahogy kibontakozott a rózsa és a barack. Nagyon kedves, nagyon bájos, szinte konkrétan érezhető az ártatlanság rajta. Egyáltalán nem egy 'drugstore teenager display/cukros-habos-hiperédes tömegillat, hanem egy gyönyöru, gyumölcsös kompozíció amiben a kulönböző összetevők elképesztő szépen olvadnak egymásba. Félreteszem a kis mintámat és hidegebb időben is próbálkozni fogok fele, mert nagyon szeretnék ötöst adni neki: a tartósságával egyáltalán nem vagyok megelégedve, ennél fogva pedig az árát is sokallom. Így nehéz szívvel, de négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Krisztocska

2016. február 8.

Könnyű ártatlan körte illat. Igazi Lolita. Hogy mellette mit érzek még nem tudom, de összességében tetszik, bár valójában nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol