ANNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SmartMouse, Módosítva: 2014. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó alaplakk, amely véd a körömelszíneződések ellen.

SmartMouse

2014. május 7.

Legelején még nem mertem véleményt nyilvánítani róla, mert ki akartam próbálni több lakkal. Jó darab, elszíneződéstől is viszonylag szépen véd, tartós is lesz tőle a lakk, a fedőlakkjával együtt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 17 / CI 26100, Titanium Dioxide / CI 77891