ANNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hexen, az összetevőket feltöltötte: SmartMouse, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű fedőlakk.

lzsoficim

2019. augusztus 25.

Nem vagyok vele elegedett,pedig a markat kedvelem,de:
•Lassan szarad( de nagyon lassan)
•Nem lesz szèp,fènyes,egysèges feluletu a lakk
•Nem szarad kokemenyre,meg orakkal kesobb is tonkre lehet tenni a lakkozast egy ovatlan mozdulattal
•ha mintazok a kormomre, ezt teljesen osszamossa
Ami tetszik, az az ecsete es az allaga,az vitathatatlanul jo,de ennyi sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Nem vagyok vele elegedett,pedig a markat kedvelem,de:
•Lassan szarad( de nagyon lassan)
•Nem lesz szèp,fènyes,egysèges feluletu a lakk
•ha mintazok a kormomre, ezt teljesen osszamossa
Ami tetszik, az az ecsete es az allaga,az vitathatatlanul jo,de ennyi sajnos :(

szeliger

2019. június 29.

Az enyém is a Loving coral limitált csomagból való. Az ecset nagyon jó, szélesebb, kerekített fejű, szépen, egyenletesen viszi fel a fedőlakkot. Eddig csak Anny lakk fölé próbáltam, azokat nem bántotta, nem szedte fel az alatta lévő színt. Magában nem vettem volna meg, a színes lakk miatt lett csak ilyen fedőlakkom és vásárlás mellé ajándékba kaptam az Anny Gelista fedőlakkjából is. Úgyhogy az ujjaimra különböző fedőlakkokat kentem.
Személyes preferencia a gyors száradás, ebben nem versenyezhetnek a Sally Hansen Insta-Dri fedőlakkjával, ezért az marad továbbra is az első helyen. A Gelista-hoz képest is elmarad ez a fedőlakk, annál is hosszasabban szárad, nem lesz olyan kemény a felülete, sérülékenyebb még másnap is és a fényesség is jobb a Gelista esetében.
Ezzel nem akarom ezt a fedőlakkot lehúzni, jól használható ez is, el is fogom kenegetni, csak vannak még jobbak is. (Időközben az INCI is kicsit változott, már nem teljesen az a formula, ami fent olvasható.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 29.

csylvie

2019. május 16.

A Müllerben vettem csomagban a loving coral lakkjával. Igaz, hogy még csak egyszer kentem fel, de azóta a körmömön van! 3 napja, ami nálam rekord! Lekörözte a Dior-t is. Megmaradt a fénye és a száradása is rendben van. Remélem felbontás után tartja a minőségét, de igyekszem használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

SmartMouse

2014. május 7.

Most, hogy már több hónapja használom, merek róla véleményt írni. Szerintem egész minőségi, nem túl olcsó, de megéri rá beruházni, mert nagyon szép fényt ad és jóval tartósabbá teszi a lakkot alatta (persze az alapból rossz minőségű darabokkal nem lehet mit kezdeni). Ha jó a lakk alatta, akkor egy hetet is kibír nekem lepattogás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

hexen

2012. július 20.

Beleszerettem egy méregdrága YSL gyöngyörűséges korall színű körömlakkba. (Hamarosan ezt is felrakom :-) Szerettem volna hozzá egy fedőlakkot, ami szép fényt ad, gyorsan szárad és tartós. Ezt a márkát ajánlották. Valami csodaszép. Meglátjátok a korallal együtt :-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol