Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vandenis

2015. november 10.

Amikor felkenem az arcomra kicsit húzódik, de ez pár perc alatt megszűnik. Első használat után semmi változás, másodiknál semmi...harmadik használat után reggel felkeléskor tükörbe néztem és nagyon meglepett az erdemény. Én soha egy krémnél sem tapasztaltam még nagyobb változást, csak hogy puhább a bőröm, még Vichy Aquaia thermal éjszakai krémnél sem, pedig eddig az volt a leghatásosabb. Kisimultak az apró ráncaim, a szem körüli ráncok is. Nem volt úgy feldagadva reggel a szemem alatt mint amennyire szokott, mivel ott is bekentem. Pár éve megjelent egy mélyebb ráncom az orrom mellett mindig nagyon idegesitett és most annak is csak halvány nyoma lászik, ez már csoda számba megy. Most használtam negyedszer ugyanolyan kisimult arccal ébredtem. Megtaláltam a tökéletes krémet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

audreycoca

2015. október 16.

Ez tényleg jó krém. 10 perc alatt teljesen felszívja a böröm, reggelre pedig puha és selymes. Talán még a nagyon minimális apró ráncomat is simítja két hét után. Az illata is elfogadható. Ha elfogy biztosan újra veszem.
Up. +2 csillag. Most járok a tubus végén és még mindig imádom. Van más éjszakai krémem, de mindig szívesen nyúltam ehez. Nyáron pedig tökéletes volt. Amikor heteken át meleg volt a bőröm már nem akart elviselni semmit. Sokszor este bekentem ezzel, reggel megmostam az arcom natúr kecsketejes szappannal, és nem tettem rá semmit. Se krém, se bb, se púder, se smink, semmi. Néha a nap miatt vékonyan naptej. És az arcom nagyon hálás volt a szó szerint minden mentességtől, és elég volt neki az éjszakai hidratálás. Tuti veszek még egy tubussal, és ki akarom próbálni a nappaliját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Anita1978

2015. augusztus 22.

Már vagy a 4. tubust használom, mert egy valóban tápláló, tartalmas krém ez. Imádom hogy natúr, és hogy jól beszívódik. A szemem alá is ezt szoktam kenni sokszor jó vastagon. nekem bevált. Jól feltölti a kis kezdődő ráncokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

pamutka

2015. február 27.

Egész télen küzdöttem a zsíros, de mégis hámló arcbőrömmel, pontosabban amíg meg nem vettem ezt a krémet. Sok krémet kipróbáltam idén, különböző márkákból, míg végre ez a krém landolt a kosaramban. Abszolút max pontot érdemel! Már egy éjszaka alatt (persze egy alapos bőrradírozás után) helyretette az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

healthycinderella

2014. december 9.

Túl sok reményt nem fűztem hozzá, de meg vagyok vele elégedve. Csodát nem művel, viszont kellően hidratálja a bőrömet, viszont csak télen tudom használni, mert a melegebb napokon olyan hatást kelt, mintha bekentem volna az arcom egy kiló zsírral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Nunuru

2014. szeptember 30.

Nagyon kellemes krém, bár kellően testes, de nem hagy zsíros érzést, teljesen beszívódik. Az illata is tetszik! Én nappalra is ezt használom és 2-3 hét alatt úgy érzem a bőröm frissebb lett, "megpuhult". A ránctalanító hatását nem figyelem, de a bőröm jobb állagú lett, nekem ez már elég! Mindenképp újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Odil

2014. április 19.

Kisimít, száz százalékosan hidratál, nem érzem, hogy "kidobná" a bőröm, és nagyon hamar beszívódik. Mitesszert vagy egyéb kellemetlenséget nem okozott, pedig hajlamom van az ügyre (a száraz bőrt is szét lehet kapni esztelen kencehalmozással, bizonyítom), kenni könnyű, nem kell belőle sok, az illata is kellemes natúrkozmetikumhoz mérten. Nappal is nyugodtan használom, nem csillog tőle a bőröm és ha ritkán alapozós kedvem van, azzal nem konfrontálódik. Érdekes, hogy kissé füstös tisztaságszimata lesz a kémiámtól, többen megdicsérték már, amikor ezt kentem csak fel otthon dzsasszálni (bocsi, ha nem létezik ez a szó, vagy csak álmomban, s főleg, ha félrehallottam az eredetijét, és rosszul használom. nekem tetszik mostanában, olyan kimondani, mint lábra húzott nejlonszatyrokkal végigcsúszni a konyhakövön).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

samelike

2014. március 11.

Gondoltam egy nagyot és felvettem a kesztyűt a megjelenő ráncocskáimmal szembe. A legjobb terméket választottam úgy érzem! Mivel még nem akkora a gond a pofimon az éjszakai krém mellett tettem le a voksom.
Maga a krém sűrű, de jól kenhető és hamar fel is szívódik. Nem hagy kellemetlen érzést sem és meg az illata se rossz. Hatásában a tapasztalatom az, hogy reggelre a bőröm kisimult kipihent és pihe puha. Én leginkább a bőrsimító hatását érzem erősnek, az apróbb mimikai ráncok ellen hosszútávon megküzd! Szerintem ez a krém 25-30éves korosztálynak lehet megfelelő, akiknek nincsenek még mély ráncai és egy jó ápolókrémre vágynak.
Nagyon szeretem és jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Nagyon szeretem és jó szívvel ajánlom.

Tory666

2014. február 4.

Meg vagyok vele elégedve. Nivea Q10-et cseréltem le, legfőképpen az összetevői miatt, de nagyon örülök neki. Hosszútávú hatásról még nem tudok beszámolni, de igazából a Niveánál sem láttam, hogy bármi hatása is lenne, bár lehet, hogy megelőzött pár ráncot, nem tudni. Remélem azért késlelteti majd a ráncok kialakulását, mer szerencsére fix ráncaim még nincsenek. Jah és az ára szuper. Egy egész "szettet" (éjszakai, nappali és szemkörnyékápoló) megvettem egyetlen krém árából, és semmivel sem rosszabb, sőt, az összetevői nagyon klasszak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

liza19

2014. január 18.

Tegnap vettem és este rögtön ki is próbáltam.Nagyon meg vagyok elégedve,az árát nagyon megérte,kellemes illata van,könnyű folyós állaga van,viszont könnyen beszívódik a bőrbe.Mint az előző hozzászóló,én is láttam javulást rögtön az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Vidrafű levelének a kivonata. E szerint az Estee Lauder szabadalom szerint a vidrafű levél kivonata hatásos összetevője lehet ani-aging készítményeknek, mert a levélben található hatóanyagok gátolják a bőrünk rugalmasságát és fiatalosságát adó fehérjék, a kollagén és az elasztin lebomlását (egész pontosan az un. MMP 1, 2 és 9 enzimeket gátló hatása van az összetevőnek).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0