Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 800 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamot, alma, őszibarack

Szívjegyek: gardénia, narancsvirág, feketeribizli

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, tonkabab, pézsma, vanília

Ár: 6 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Ár: 2500 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Zood

2019. október 11.

Szerettem használni. Első parfümöm amit nem untam meg a felénél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Szerettem használni. Első parfümöm amit nem untam meg a felénél.

Audry1

2019. szeptember 17.

Amint megszagoltam nagyon megszerettem! Az egyedüli oka, hogy nem vettem meg az, hogy anyámra emlékeztet az illata, így sosem tudnám magaménak érezni. Mikor magamra pacsmagoltam belőle nem ítéltem meg túl tartósnak. Nekem 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

wildrose

2019. június 4.

Ha tényszerű szeretnék lenni, akkor nagyon rövid, krémes, barackos nyitás után az érzéki gardénia és a narancsvirág dominál, leszáradása pedig édes, lágy, vaníliás. Ha szubjektív vagyok, akkor kicsit retro hatású kompozíció, de nem túl érdekes, bennem nem mozgatott meg semmit, mellesleg nem is túl intenzív és nem is túl tartós. Jóindulattal is csak közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

Erika80

2019. május 4.

Első benyomásra nagyon finom, tetszetős, igen erőteljesen körbelengedező illat. Folyamatosan szaglásztam magamon, annyira jó nőcis illata van. Aztán eltelt némi idő, tényleg nem sok, kb. 1-1,5 óra és csak pislogtam, hogy hová tűnt. Először halványodott kicsit, majd mintha magamra sem fújtam volna, eltűnt. Megdöbbentem, hogy ennyire illékony! Ennél még az utánzatok is jobban teljesítenek negyed ennyiért. Sőt, van amelyik megcsúfol egynémely aranyáras parfümöt. Sajnálom, mert tényleg nagyon finom az illata és tetszett nekem... míg tartott a varázslat és nem tűnt el szőrén-szálán. Az illatélmény miatt kap jóindulattal 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Tigrisliliom

2019. április 7.

Parfümökkel nagyon hadilábon állok, ritka, amelyik tetszik. Ez a kevés kivételek egyike. Nem kirívó, kellemes, édeskés, de nem émelyítő, kicsit virágos, kicsit gyümölcsös. Nőies, elegáns. Az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

littlebird

2019. április 2.

Nekem tetszik az illata Tartós , igaz nem mindennapokra használom. Dm-be parfümvásárkor 50%-os kedvezménnyel megéri. Én ott akadtam rá. Nincs bajom vele így 5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Colette221

2018. november 26.

Finom illata van, de sajnos egyáltalán nem tartós. Maximum 1,5 óra. Ettől függetlenül négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Jul

2018. július 25.

Szülinapomra kaptam ajándékba ezt a parfümöt. De nagyon megszerettem édeskés kellemes illatát, ami hosszú ideig érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Lory

2018. május 3.

Édességnek nyomát sem érzem,sőt némely fázisában kissé fanyar,már-már szúrós.Az a tipikus konszolidált kiskosztümös virágillat.Nappali alkalmi parfümnek tudom elképzelni,amolyan céges-rendezvényes vagy állásinterjús illat,amiből biztos minden nő polcán csücsül legalább 1 üveg.Letisztult,kellemes,nőies,elegáns de semmi extra viszont cserébe tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

DodoCore16

2018. április 24.

Akciós áron kb.: 4000 Ft-ért jutottam hozzá. Az első tapasztalatom nagyon pozitív volt, viszont nem tartós, nagyon hamar elillan, hosszabb ideig viselve megváltozik az illata és kissé (szúrós, torokkaparó) émelyítőnek éreztem magamra fújva. Nem fogom újra vásárolni, mert nem ez az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)