Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Noyacska, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kifinomult, elegáns … és nagyon nőies csomagolás, az illat pedig érzéki és magával ragadó – egy királynőhöz illő illat.

Illatcsalád: gyümölcsös – virágos

Illatjegyek:

Fejjegy: grapfruit, vizes akkord, málna

Szívjegy: rózsabors, jázmin, nőszirom, bazsarózsa

Alapjegy: szantálfa, ámbrás akkord, bőr akkord

Ár: 3200+ szállítás , Eladó: Szil07
Állapot: 50ml mínusz néhány fújás , Helyszín: Balatonfüred, fizetés: Banki átutalással, vagy személyes átvétellel

Fiszuli

2022. május 3.

Örülök, hogy rá esett a választásom, bár tény, hogy felbátorodtam az AB illatok vásárlása terén az egész télen viselt testvér illat miatt (Her Secret Temptation). A Queen Of Seduction nagyon szeretnivaló illat így tavasszal, napsütésben, kellemes időben. Feltölt és nagyon vidámmá tesz, nagyon sokáig dominál rajtam a grapefruit és feltűnnek benne a vizes jegyek is, tökéletes harmóniát alkotva rajtam és körülöttem. Az irodában szépen leszelídül egy pár óra alatt, amikor meg-meg csap az illat a jövésmenésben, akkor kellemes, frissítő, lágy, puha tea illatot érzek magam körül. Nekem nagyon tetszik. Ebédszünetben ráfér a frissítés, mert addigra gyakorlatilag eltűnik az emberről, viszont utána egész délután nagyon szépen muzsikál, a 0-ról újra indulva, tehát grapefruit és vizes jegyek indítanak, majd leszelídült, friss, lágy, teára emlékeztető illat jön és leng körül. A ruhán viszont napokig érződik, a dzsekijeim már teljesen átvették ezt az illatot. Mivel többet kell fújni és napközben még ráerősíteni, így biztos nem lesz olyan sokáig elég, mint a tesója. Ezt nagyon bánom, mert én nem szoktam ennyire "drága" illatokkal "púposkodni". Nem bélyegzem meg pénzkidobásként, mert maga az illat isteni, imádnivaló, frissítő, biztos, hogy nem tudnám megunni és őszig el tudnám hordani magamon, ellentétben sok más tavaszi-nyári illattal, amiket szintén imádok, de pár hét viselés mindegyikből elég, ilyenkor valahogy jobban szeretem váltogatni az illatokat. Ő biztos, hogy nem ilyen lenne, legalábbis ez a határozott érzésem vele kapcsolatban, úgy sejtem, hogy amíg van az üvegcsében, ezt fogom magamra fújni. Viszont sajnos rajtam nem tart sokáig. Várakozik és sorakozik jópár bevált tavaszi-nyári parfüm a polcomon, amik egész napot tartanak rajtam. Lepontozni nem fogom, nincs miért és nem is lenne szívem hozzá, de nálam egy kellemes, egy-a-sok-közül tavaszi-nyári illatként kerül elkönyvelésre, bár töredelmesen bevallom, ez a lecsendesült tea illat nagyon birizgálja a fantáziám. Természetesen azt sem zárom ki, hogy valamikor újra veszem és ha ez megtörténik, akkor az az imént említett ok, azaz teás végzönge illat miatt lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

rosa.love

2021. december 9.

Újravettem! Rengeteg-rengeteg dícséret, bók, "mi ez a jó illat?" kérdés után már értem, miért Queen of seduction a neve.
Mindig ugyanazt a képzetet társítom ehhez az illathoz: egy fiatal, karcsú, rendszerető, intelligens nő jut eszembe, akit mindenki kedvel, akinek mindig minden sikerül es akinek mindenki a közelébe akar férkőzni. Én ugyan nem pont ilyen vagyok, de jól esik, hogy legalább a parfümömről ez sugárzik:). Mindig is kerestem a signature illatomat, azt hiszem, ez az. Sosem hittem volna, hogy a sok draga parfum utan nala kotok ki, de ennyi pozitiv visszajelzest mar nem lehet figyelmen kivul hagyni.

Ez az idei ev befuto parfumje szamomra (Versace es CH illatokat valtott le nalam). Egy olyan embertol kaptam, aki nem is ismert engem jol, szoval szemelytelen kis ajandekkent indult. Aztan egyik ember kerdezte a masik utan, hogy mi ez a jo illat. A ferjem egyenesen azt mondta: Na, ez vegre egy friss, nem tul edes parfum, sose hasznalj mast.
Mondanam, hogy az illat frissessege a Chloe parfumjeire emlekeztet, de olyanjaim is voltak, es a ferjem utalta oket.
Szoval ott tartok, hogy imadom es ujraveszem ezt az illatot. Fiatalabbnak is erzem magam tole 5 evvel minimum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 9.

panelli

2021. március 24.

Nekem kifejezetten nyári illat, könnyed, citrusos. Sajnos a tartóssága nagyon gyenge, legalábbis rajtam. De jövős-menős fújkálósnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Regi88

2021. február 21.

Nagyon kellemes, tavaszi-nyári parfüm.
Üde és virágos-gyümis. Rajtam kimondottan lágy málna jázminnal. Azért kapja meg az öt csillagot , mert az árához képest remek alkotás!
Tartóssága is megfelelő, kb. 4-5 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Nagyon kellemes, tavaszi-nyári parfüm.
Tartóssága is megfelelő, kb. 4-5 óra.

helgabb

2020. szeptember 28.

A drogériában teljesen beleszerettem, de sajnos rajtam egyáltalán nem tartós. Mások dicsérik, de én magamon nem érzem, így nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

kissagi19

2020. augusztus 7.

Papíron és bőrön is teszteltem. Nagyon emlékeztet egy régi illatra, de sajnos nem ugrik be, hogy mire.
Kifújva kellemes, erőteljes illat, majd leszáradás után hányingerem van tőle. Forog a gyomrom. Többet nem fogom tesztelgetni, 2 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Dea0609

2020. augusztus 4.

Tavaly vettem Glamour napokon.Most bontottam csak fel,mivel rengeteg parfümöm van...Nekem ez a parfüm a fullasztó,nagyon meleg nyári napokra tökéletes! Kis könnyed illat. Bár nem igazán illik rá szerintem a csábítás királynője elnevezés.Ettől függetlenül nekem tetszik,friss üde illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

googles

2020. július 11.

Update
Majdnem eladtam, hogy a rengeteg dragabb illatomnak szenteljem magam, de magamra fujtam a melegben es kivalo illat! Nem edes, nem fanyar, hanem pont kellemes kombinacioja a gyumolcsoknek es a mentanak, vizes illatnak erzem egyben. Nehany velemeny meglepett, mert ez kifejezetten friss illat, ami pedig tetszik nekem benne, hogy egesz szofisztikaltan talaltak ki, mert semmi se tul hangsulyos. Neha a nyari illatok egy nagy sargadinnyet, vagy malnat, vagy epret ideznek, ebben a parfumben nincs semmi ilyesmi. Engem egy hideg, vilagoszold koktelra emlekeztet.

Meleg idore egy kivalo illat, egyaltalan nem rossz, az se szamit sokszor, hogy milyen kategoria... erdemes neha kivetelt tenni a sznobsagban. 😁

Ez egesz tartos rajtam es nyari illat lesz biztosan, olyan, mint egy konnyed akvas fuvallat egy kis mentaval. Menta ugyan nincs elvileg a jegyei kozt, megis rajtam mintha valami mentassa szaradna. Varom, hogy a jobb idoben is probara tehessem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 11.

Update

wallflower87

2019. augusztus 27.

Engem nagyon emlékeztet Sarah Jessica parker NYC illatára, az is ugyanez az iszonyatosan édes epres rágóillat. Tiniknek jó lehet és nem illan el a bőrről azonnal, ez így tőlem 3 csilag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

balankaa01

2019. június 17.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a parfümmel, mert előtte sokáig szemeztem vele. Nem vagyok illatszakértő, de én nagyon szeretem. Annyira, hogy ha elfogy, újra fogom venni. Akciósan teljesen megéri, ruhán sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.