Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Noyacska, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kifinomult, elegáns … és nagyon nőies csomagolás, az illat pedig érzéki és magával ragadó – egy királynőhöz illő illat.

Illatcsalád: gyümölcsös – virágos

Illatjegyek:

Fejjegy: grapfruit, vizes akkord, málna

Szívjegy: rózsabors, jázmin, nőszirom, bazsarózsa

Alapjegy: szantálfa, ámbrás akkord, bőr akkord

Ár: 3000 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Ár: 3000 , Eladó: googles
Állapot: A kepen lathato, alig hianyzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak szemelyesen
wallflower87

2019. augusztus 27.

Engem nagyon emlékeztet Sarah Jessica parker NYC illatára, az is ugyanez az iszonyatosan édes epres rágóillat. Tiniknek jó lehet és nem illan el a bőrről azonnal, ez így tőlem 3 csilag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

balankaa01

2019. június 17.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a parfümmel, mert előtte sokáig szemeztem vele. Nem vagyok illatszakértő, de én nagyon szeretem. Annyira, hogy ha elfogy, újra fogom venni. Akciósan teljesen megéri, ruhán sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Miaaa29

2019. április 8.

Nem rossz illat, elhasználtam..
Amikor csak próbálgattam az üzletben, szemeztem vele jobban bejött. Hamar megszokja az ember és unalmassá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Nem rossz illat, elhasználtam..

googles

2019. március 5.

Meleg idore egy kivalo illat, egyaltalan nem rossz, az se szamit sokszor, hogy milyen kategoria... erdemes neha kivetelt tenni a sznobsagban. 😁

Ez egesz tartos rajtam es nyari illat lesz biztosan, olyan, mint egy konnyed akvas fuvallat egy kis mentaval. Menta ugyan nincs elvileg a jegyei kozt, megis rajtam mintha valami mentassa szaradna. Varom, hogy a jobb idoben is probara tehessem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 5.

Nedda

2019. január 26.

Novemberben parfümfelderítő séta kapcsán találtam rá véletlenül. Az üveg formája fogott meg. Na, meg Banderas is jó színész. Azonnal fújtam a tesztlapra, majd magamra. Aztán januárig vágytam rá, majd pont a szülinapomon megláttam, hogy akciós termék. És vásárlási akcióba léptem. Azóta napi kapcsolatban vagyunk. Finom, lágy illat. A csábítás diszkrét bája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Blackxentric

2018. augusztus 5.

Kellemes illata volt az üvegből és papíron. A bőrömön sajnos kevésbé tetszik. Elveszik minden bája amint magamra fújom. Nem a termék hibája az, hogy nem működik velem együtt, de az igen, hogy két óra elteltével nem lehet érezni semmit belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

abicicaaa

2018. augusztus 5.

Legies, vizes, konnyu nyari illat. Egyszerusegeben rejlik a szepsege, szerintem. Nekem picit moschino funny beutese van, meg tartossag teren is. 3 ora mulva sajnos semmi sem erzodik.
Egyebkent egy forgalombol reg kivont avon illat hasonmasat keresem, ez a parfüm hasonlo hangulatot araszt a bazsarozsaval, de megsem tudom becsapni az orrom teljesen.
Es termeszetesen ez nem egy hodito parfum. Inkabb egy queen of ocean, barmi, csak nem seduction.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

angelina69

2018. május 26.

Hogy ez az illat a "csábítás királynője" lenne... háááát... nálam nem igazán. De! Nem rossz. A maga kis üde, világos zöld, gyümölcsös, fás módján. Ez a mostani időjárás nagyon illik hozzá. Kifejezetten jól esik viselni. Mosolyra fakaszt. Aki szereti a könnyed, légies illatokat, annak szívből ajánlom. A tartóssága rajtam kb. 4-5 óra, de mivel gyorsan bőrközelivé válik, és nincs nagy szillázsa ezért, olyan érzést kelt, mintha el is tűnt volna 2-3 óra múlva. De nem vált semmivé ilyen gyorsan. Hétköznapra vagy alkalomra, szerintem nem vallunk vele szégyent. Zárt térben sem kell attól tartani, hogy a kolléganők megjegyzéseket tesznek a fura szagokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

waytogo

2018. május 13.

Jó, amolyan friss illat lenne, szeretem, viszont egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

Jó, amolyan friss illat lenne, szeretem, viszont egyáltalán nem tartós.

rosa.love

2018. április 21.

A csabitashoz semmi koze az eg vilagon az biztos. Viszont cserebe egy nagyon friss illat, amitol kora reggel sem fajdul meg az ember feje. Ez is jut eszembe rola: egy napsutotte nyari reggel. El fogom fujkalni, tetszik, de komolyabb erzelmi kotodes nem lesz koztunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090