Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Noyacska, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kifinomult, elegáns … és nagyon nőies csomagolás, az illat pedig érzéki és magával ragadó – egy királynőhöz illő illat.

Illatcsalád: gyümölcsös – virágos

Illatjegyek:

Fejjegy: grapfruit, vizes akkord, málna

Szívjegy: rózsabors, jázmin, nőszirom, bazsarózsa

Alapjegy: szantálfa, ámbrás akkord, bőr akkord

Ár: 1200,-Ft/10 ml+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

panelli

2021. március 24.

Nekem kifejezetten nyári illat, könnyed, citrusos. Sajnos a tartóssága nagyon gyenge, legalábbis rajtam. De jövős-menős fújkálósnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Regi88

2021. február 21.

Nagyon kellemes, tavaszi-nyári parfüm.
Üde és virágos-gyümis. Rajtam kimondottan lágy málna jázminnal. Azért kapja meg az öt csillagot , mert az árához képest remek alkotás!
Tartóssága is megfelelő, kb. 4-5 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Nagyon kellemes, tavaszi-nyári parfüm.
Tartóssága is megfelelő, kb. 4-5 óra.

helgabb

2020. szeptember 28.

A drogériában teljesen beleszerettem, de sajnos rajtam egyáltalán nem tartós. Mások dicsérik, de én magamon nem érzem, így nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

rosa.love

2020. augusztus 27.

Ez az idei ev befuto parfumje szamomra (Versace es CH illatokat valtott le nalam). Egy olyan embertol kaptam, aki nem is ismert engem jol, szoval szemelytelen kis ajandekkent indult. Aztan egyik ember kerdezte a masik utan, hogy mi ez a jo illat. A ferjem egyenesen azt mondta: Na, ez vegre egy friss, nem tul edes parfum, sose hasznalj mast.
Mondanam, hogy az illat frissessege a Chloe parfumjeire emlekeztet, de olyanjaim is voltak, es a ferjem utalta oket.
Szoval ott tartok, hogy imadom es ujraveszem ezt az illatot. Fiatalabbnak is erzem magam tole 5 evvel minimum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 27.

kissagi19

2020. augusztus 7.

Papíron és bőrön is teszteltem. Nagyon emlékeztet egy régi illatra, de sajnos nem ugrik be, hogy mire.
Kifújva kellemes, erőteljes illat, majd leszáradás után hányingerem van tőle. Forog a gyomrom. Többet nem fogom tesztelgetni, 2 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Dea0609

2020. augusztus 4.

Tavaly vettem Glamour napokon.Most bontottam csak fel,mivel rengeteg parfümöm van...Nekem ez a parfüm a fullasztó,nagyon meleg nyári napokra tökéletes! Kis könnyed illat. Bár nem igazán illik rá szerintem a csábítás királynője elnevezés.Ettől függetlenül nekem tetszik,friss üde illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

googles

2020. július 11.

Update
Majdnem eladtam, hogy a rengeteg dragabb illatomnak szenteljem magam, de magamra fujtam a melegben es kivalo illat! Nem edes, nem fanyar, hanem pont kellemes kombinacioja a gyumolcsoknek es a mentanak, vizes illatnak erzem egyben. Nehany velemeny meglepett, mert ez kifejezetten friss illat, ami pedig tetszik nekem benne, hogy egesz szofisztikaltan talaltak ki, mert semmi se tul hangsulyos. Neha a nyari illatok egy nagy sargadinnyet, vagy malnat, vagy epret ideznek, ebben a parfumben nincs semmi ilyesmi. Engem egy hideg, vilagoszold koktelra emlekeztet.

Meleg idore egy kivalo illat, egyaltalan nem rossz, az se szamit sokszor, hogy milyen kategoria... erdemes neha kivetelt tenni a sznobsagban. 😁

Ez egesz tartos rajtam es nyari illat lesz biztosan, olyan, mint egy konnyed akvas fuvallat egy kis mentaval. Menta ugyan nincs elvileg a jegyei kozt, megis rajtam mintha valami mentassa szaradna. Varom, hogy a jobb idoben is probara tehessem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 11.

Update

wallflower87

2019. augusztus 27.

Engem nagyon emlékeztet Sarah Jessica parker NYC illatára, az is ugyanez az iszonyatosan édes epres rágóillat. Tiniknek jó lehet és nem illan el a bőrről azonnal, ez így tőlem 3 csilag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

balankaa01

2019. június 17.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a parfümmel, mert előtte sokáig szemeztem vele. Nem vagyok illatszakértő, de én nagyon szeretem. Annyira, hogy ha elfogy, újra fogom venni. Akciósan teljesen megéri, ruhán sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Miaaa29

2019. április 8.

Nem rossz illat, elhasználtam..
Amikor csak próbálgattam az üzletben, szemeztem vele jobban bejött. Hamar megszokja az ember és unalmassá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Nem rossz illat, elhasználtam..

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090