Antonio Banderas

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: talost, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

Illatcsalád orientális-fűszeres

Illatösszetevők: bergamott, feketeribizli, szerecsendió, kardamom, koriander, mosusz, cédrus, ámbra, tonkabab

Ár: 6 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Eszter0702

2019. október 10.

Nagyon finom es tartós. Nekem egy kicsit a Givenchy Play-ra hasonlít, a fehér dobozosra. Imadooooom a pasikon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Cintia04

2017. december 10.

Egyik rokonomnak segítettem illatot vásárolni bár én szeretem engedni a népet, hogy maguk válasszanak és próbálgassanak illatokat de mivel lassan itt a karácsony és szerettem volna valamivel meglepni így egy parfümöt kért tőlem és megkért, hogy menjek vele és válasszuk ki együtt mert szívem nem sokat ért a parfümökhöz! Tudtam nagy nevekkel semmire sem megyek és azt sem vártam, hogy majd csorgó nyállal áll majd az illatok előtt mert neki vagy jó egy illat vagy nagyon büdös szóval értitek....bevittem a Dm-be és ott próbálgattunk párat...volt Mexx, Guess, Police és már azokból is a jó fűszereset díjazta így elém került az Antonio kollekció mondom próba cseresznye és hát ez volt az az illat amire egyből rávágta ez kell neki és be is fújta magát vele! Imádta és én is....el kell, hogy mondjam mivel a napot együtt töltöttük még nap végén is érződött rajta ez a finoman fűszeres kissé édes, mégis friss illat. 3600 ft volt szóval ennyiért ajándék de tényleg.:) Csoda finom férfi illat! Tegyetek vele egy próbát! :) Nagyon kellemesen csalódtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Sebi

2017. augusztus 5.

Egyik haverom nagyon szereti. Jó illata van és nagyon tartós. Megéri az árát, de magamon nem tudnám elképzelni, mert számomra kicsit édes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Kingucii

2016. július 19.

Barátomnak vettem szülinapjára a Dm-ben, és nagyon tetszik neki is. Azóta már elfogyott, de isteni illata van! Nem az a tömegillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Carlito

2016. június 12.

Nem rossz !, de a Secret jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Nem rossz !, de a Secret jobb...

Pokerarc

2016. április 18.

Azt se tudom, hogy hol kezdjem? Szinte láttam minden Banderas filmet, sőt az okozna fejtörést, hogy mit nem láttam? Mint ffi szereplő, rengeteg filmben, így mindent megnéztem, amiről tudtam, hogy ő is szerepel benne.
Nem értek az illatokhoz, és sohasem úgy vásároltam, hogy most éppen ilyen illatot akarok venni. Ha szembejön velem egy parfüm bolt, akkor benézek ..és kb 4-5 illatot tudok megszaglászni, és ezek közül vagy döntök, vagy nem, de ez biztos!:-) Életben minden vásárlással így vagyok, azonban azzal a különbséggel, hogy kb. tudom, hogy mit szeretnék, azonban az illatokkal kapcsolatban, csak egyszerűen maga illat határoz meg mindent!:-) Nagyon sok dologban határozott vagyok, és pontosan tudom, hogy mit szeretnék, és azt, hogy tudom elérni, de sajnos ezen a téren analfabéta vagyok, csak egy dolgot tudok: SZERETEM, ÉLVEZEM .. ÉS ÖRÜLÖK NEKI! Ez olyan, mint egy szerelem: Meg tudjuk fogalmazni ELŐRE, hogy kiben leszünk szerelmesek. Mit tudunk róla? Egy számunkra elképzelt fantazmagóriát, amiről nem is tudjuk, hogy létezik! Ábrándozunk róla és reménykedünk, hogy érkezik. Aztán jönnek a csalódások, és egy idő után szembesülünk azzal a tudattal, hogy lehet nem is létezik? Aztán érkezik egy váratlan pillant, amiről eddig fogalmunk sem volt, és mint egy áramütés, átrendez mindent bennünk!:-)
Ez az illat is ilyen: első felindulásomban nekem édes volt, de ez kb 5 percig tartott, és utána átalakult minden. Mivel, mint említettem, nehezen tudok illatjegyekről írni, de azt érzem, hogy kimondottan jó érzés, nem túl erős … sőt az édeskés illata is elmúlt, nem érzek citrust, és kókuszt sem .. azonban számomra rengeteg ismeretlen illatot, ami valóban nagyon kellemes, így lemosni se szeretném magamról, de ezt inkább nálam szakavatottabbak határozzák meg! Egy biztos, hogy megtartom, igaz volt segítségem, és NEKI nagyon köszönöm. „SAJNOS” végső pusztulásra ítéltem ( mármint az illatot )!:-)
Tehát röviden tömören: nyugodtan vásároljatok ilyen illatot párotoknak, de csak akkor, ha rám hallgattok!:-) Ha pedig nem ezt, akkor egy másikat! Mindenkinek kellemes gondolkodást, de szerintem ebben az illatban nem fogtok csalódni, mint ahogy én sem, és az Ő-ben sem, akitől kaptam!:-) 5* sem véletlen!:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 18.

szamira

2014. augusztus 3.

Az elokelo 5 csillagos pontszama miatt regota meg akartam szaglaszni, ugyhogy egybol raugrottam a DM-ben, amikor meglattam :D Egy kicsit akartam fujni a csuklomra, hogy boron szagolgassam es "hazavihessem" a ferjemnek megmutatni. Na, sikerult vegigfujni magam ugy emberesen, az egesz alsokarom es a fel felsotestem Banderasban illatozott, lesutott szemmel lopakodtam haza a kertek alatt :P :D
Node viccen kivul - jo ez! Tenyleg jo. Fuszeres, igazi machos, edeskes latin bujasag. Otthon eletem masik fele is nyugtazta, hogy szeretheto a dolog, ugyhogy hamarosan visszamegyek erte, most ugy is le van arazva, negyezer kevesszaz forintba kerul, ha jol emlekszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

danny

2013. október 31.

Valaki tudna nekem segíteni? Kételyeim lennének, és örülnék, ha valaki megnyugtatna. Tehát.. a douglas-ben is fogtam, és a dm-ben is markoltam e parfümöt, és azt vettem észre, hogy a dm-ben található parfümök csomagolásán Banderas Úr monogramja (AB) nincs rajta elöl, az " eau de toilette..." felirat felett. Hamisítvány volna...?
Egyébiránt maga az illat egy igazi afrodiziákum:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Egyébiránt maga az illat egy igazi afrodiziákum:))

Lisette

2013. január 10.

Én is a Müllerben vettem, szintén a páromnak. ;) Remélem, hogy tetszeni fog neki! Szerintem parfümöt venni másnak mindig lutri, de születésnapja lesz, és már nem tudtam mit kitalálni. Megszagoltam ezt is, és a Blue Seductiont, ami szintén nagyon kellemes volt, de úgy gondoltam, hogy a tél miatt ez jobb választás. Azt inkább tavasszal, nyáron tudnám elképzelni egy férfin. Egyébként nagyon örülök Terke véleményének, hogy azt írta, tartós. :)

(3900 ft-ba került, és dezodor is járt hozzá, le volt akciózva a csomag.) Utána viszont átmentem a DM-be, és akkor láttam, hogy ott pár száz forinttal olcsóbban, de volt Secretes csomag is... Na, ekkor kicsit elkeseredtem, ugyanis korábban azt szemeltem ki...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

terke29

2013. január 9.

Ma leltem a Müllerben a Drágámnak...Én...ahhh..isteni finom!Csatlakozom Szamócához,mert jól körül írta:Fűszeres,púderes,de nagyon férfias,és elegáns illat.Kicsit engem is emlékeztet az Armanira,de leginkább arra,hogy ne engedjem Őt egyedül szórakozni menni,ebben az illatban.És nagyon tartós is.Délelött fújtam belőle a csuklómra,és még most,órákkal később is finom.Egész nap szagolgattam,és nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730

Színező anyag. (Piros)