AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden távolítja el a sminket és hidratálja a bőrt. A készítmény különösen gyengéd, de alapos tisztítást tesz lehetővé. Parabén-, szilikon,- és parabénmentes. A rózsavizet tartalmazó formula nyugtatja a bőrt. Kíméletesen távolítja el a szennyeződést és a sminket. Mérsékli a bőrpírt, hosszan tartóan hidratál és csökkenti a bőrirritáció jeleit. Az eredmény: a bőrfelszín láthatóan finom, egyenletes és természetesen tiszta lesz.

_-Mia-_

2015. február 4.

Utálom hogy folyik nagyon, és a csomagolásával erre csak rásegítenek: alul van rajta egy hatalmas lyuk, így lehetetlen keveset kinyomni belőle bevizezett arccal, csukott szemmel. Áttöltöttem egy pumpás adagolóba, így már jobb, de amilyen drága, elvárnám, hogy ne kelljen vele bűvészkedni. A sminket nem szedi le teljesen: a szempillaspirált csak elmaszatolja a szemem alá, akármennyit is használok, így utána még át kell törölnöm a szemkörnyékem még valamivel.... Az arcom valóban nem olyan száraz, de sajnos elégedett sem vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

darkbeforestorm

2014. október 31.

elsősorban az összetevői tetszettek meg, különösen a rózsavíz. már korábban iselég sokat olvastam a rózsavíz jótékony hatásairól, ezért örültem, hogy találtam egy lemosót ez aminek fő összetevője. ilyenkor ősszel/télen sokkal szárazabbá és érzékenyebbé válik a bőröm, ez a lemosó pedig tökéletesen megnyugtatja az kipirosodott és érzékeny bőrt. zselés állaga van, és egyáltalán nem habzik, ami engem elsőre meglepett, mert korábban csak habzó arclemosót használtam.
mióta használom nem csak, hogy szebb lett a bőröm, de sokkal puhább is. egyszerűen imádom használni, úgy örülök hogy rábukkantam. tényleg működik a rózsavíz, lehet beruházok később egy natúr rózsavízbe és azzal fogom csak mosni az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

MissPoppy

2014. szeptember 19.

Ebből betáraztam, mert sajnos nem forgalmazzák tovább ott ahol vásárolni szoktam. Más változata szerencsére továbbra is kapható lesz. Nekem nem fogy annyira gyorsan. Rájöttem hogyan kell használni. Nem kell belőle több, mint más lemosóból, csak megtévesztő, hogy ez nem habzik. Elkenem az arcomon, picit megdörzsölöm csak egy csepp vízzel, és pár másodpercig hagyom, utána lemosom és az arcom szép tiszta tőle. Törlés után finom tiszta a tapintása a bőrömnek. Utána használok még tonikot, és szerintem ennél több nem kell. Viszont, amióta ezt a lemosót használom semmi probléma az arcbőrömmel, soha nem szárad ki és nem is olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

garden32

2014. szeptember 17.

Szerettem a géles állagát, nem irritált, viszont valóban elképesztően gyorsan fogy. Igazat adok az előttem szólóknak, valóban nem tisztít tökéletesen,inkább sminklemosó utáni készítménynek, vagy másodlagos lemosónak nevezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

veravera

2014. július 2.

2014. január: Jó kis lemosó érzékeny bőrre, nem irritál, nem zsírosít, nem szárít. Illata alig van. Viszont tényleg gyorsan fogy, mert egy kis vízben pillanatok alatt feloldódik és eltűnik. Arról sem vagyok meggyőződve, hogy tökéletesen tisztít, én még át szoktam menni az arcomon tonikkal vagy micellás vízzel is. Így négyes.

update: uhh, levonok tőle, nem szedi le rendesen a színezett hidratálót és a fényvédőt és iszonyú gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

felicitas

2014. június 25.

Eléggé idegesített, hogy nem habzik, viszont lehet, hogy emiatt nem szárított. Télen! A tisztító hatása nem volt a csúcsok csúcsa, ezért dobtam. Amúgy szép selymes lett a bőröm a tejsavnak köszönhetően. Ha elfogy a Nivea, és nem lesz más induló, jöhet megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

senskin

2014. március 31.

Ez egy jó arclemosó, jó az állaga és az illata is. Vattakorongra teszek egy kisebb mennyiséget és áttörlöm vele az arcom, aztán ezt megismétlem egy új vattakoronggal és a szemet is áttörlöm vele, szépen leszedi a sminket.
utána vízzel lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

utána vízzel lemosom.

hajasbaba

2013. augusztus 6.

Gél állagú, de egyáltalán nem szárít. Gyengéd, de még is alaposan tisztítja az arcom. Az illata nagyon kellemes, szerencsére nem erős rózsaillat. Nagyon kellemes a használata, én nagyon szeretem.
----------------------------------
Ud.: Le kell vonnom egy csillagot. Nagyon gyorsan fogy, 1 hét alatt elfogyott a fele napi használat mellett. Sajnálom, mert tényleg jó volt, de így keresnem kell tovább a tökéleteset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

----------------------------------

Hidratálók: Lactic Acid