AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A könnyű gél-krém tea és ginzeng- kivonatal hosszú ideig nedvességgel látja el a bőrt és gyengéddé, selymessé teszi azt, csökkenti a faggyúképződést és gátolja a bőr gyors újrazsírosodását. Összehúzza a kitágúlt pórusokat és gondoskodik az egyenletes bőrszerkezetről. Hosszantartóan mattítja a bőrt és azonnali friss érzetet biztosít, rendszeres használattal láthatóan csökkenti a pattanásokat, miteszereket és megakadályozza az újraképződésüket.

0623noja

2018. szeptember 19.

Akciósan jutottam hozzá (micellás víz + éjszakai krém) a Müllerben. Nem szárít, nem ragad. Smink alá is kiválóan bevált,az illata egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

kattja

2017. szeptember 21.

Napi szinten használom, átlagosan hidratál, nekem így nyáron tökéletes. Egyéb hatását nem figyeltem meg, nem hinném hogy csökkentené a pattanásokat.
UPDATE:
+1 pont, most, hogy a végefelé járok egyre jobban szeretem. Pont elég amennyire hidratál, és nagyon kevés parfüm van benne ami pozitív. Nem jön ki tőle patti, teszi amit kell, smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

UPDATE:

edovargaa

2017. augusztus 22.

Az éjszakai változatával akciósan (1+1 akció, 1190Ft volt a 2 krém a müllerben) vásároltam, én nagyon meg vagyok,vele elégedve, nekem az illata sem zavaró :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

novembermesi

2017. január 10.

Már a fele krém hiányzik, most vettem meg először ezt a krémet. A bőröm kombinált, zsíros és száraz is egyben, mitesszerekkel. Nem bántja a bőröm, nem jöttek ki tőle pattanások. Nagyon szeretem, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Eddig ez a kedvenc krémem a kombinált bőrömnek. Biztos hogy újraveszem :) Árban is nagyon megéri. Smink alá is jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Lindi

2016. október 16.

Hát ez érdekes,mert felkenem egyszer nem érzek túl nagy hatást,aztán 1 órával később megismétlem,a kétszeres felkenés utáni eredménnyel meg nagyon elégedett vagyok,úgyhogy lehet,h újra veszem.Így meg az eddigi legjobb,csak azért adok 4 csillagot,mert így érem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Nutellabella

2016. július 3.

Hát, szódával elmegy... Tényleg mattosít, viszont nem hidratál, és marha erős, tisztítószer-szerű szaga van. A bőrhibákat _talán_ mérsékeli. Meh. 😕

Wáááh, nem tudom, hogy a bánatban kell a személyes üzikre válaszolni, mert új vagyok, de kb. 1800-1900 HUF-ért vettem, volt hozzá egy konjac szivacs ajándékba (nem jött be), és igen, eddig csak a Müllerben láttam. A corvinban és az europeumban tuti van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sorbitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az erdeifenyő kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos besorolás szerint illatanyag és tonizáló összetevő. Feketeribizli levél kivonattal kombinálva Epica márkanéven ismert hatóanyag komplexet alkot, mely - az Epica gyártója szerint - anti-aging és depigmentáló összetevő.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.