Apivita

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EvandEra, Módosítva: 2020. július 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az orvosi szappanfűnek és lágy tisztító összetevőinek köszönhetően a bőr kiszárítása és irritálása nélkül távolítja el a szennyeződéseket és a sminket, miközben nyugtat, hidratál. Propolisz kivonat tartalma segít fenntartani az egészséges bőrflórát. Formulájában organikus zöld tea infuzum helyettesíti a vizet. 92%-ban természetes összetevőjű, minden bőrtípusra használható.

Katouche

2021. október 5.

Nem tudom, hogy csinálja az Apivita, de nálam nagyon sok terméke nagy kedvenc lett. Ennek a lemosónak is isteni friss, természetes az illata, pici elég belőle mert nagyon habzik. Rendesen leszedi a sminket és tisztít. Bevallom az első habzó lemosóm, de ez nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

vadbarack

2020. szeptember 13.

Lemosásra használom, pixiből szereztem egy kis kiszerelést, kövezzetek meg, de imádom az illatát, nekem szuper finom, frissítő. Arctisztításra szuper, nyáron a tusfürdőmhöz is hozzákevertem, kicsit sem szárítja a szárazzá vált bőrömet, nyáron utána nem kellett krémezni, nekem az állaga és a hatása is nagyon bejött. Aki nem zsíroskásabb bőrrel rendelkezik, szerintem imádni fogja, én is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

nikfekete

2020. július 10.

Pixiboxból kaptam mintát belőle, nem is tudtam, hogy van ilyen termékük, de megszerettem. Sminket jól leszedi és nem bántja a bőrt, nem irritál, vagy szárít. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

EvandEra

2020. július 7.

Kellemes állagú, nem irritáló. Elég erős narancsos illata van eleinte, de nem marad sokáig a bőrön. A 4 csillag csak azért, mert használata után nekem könnyebben bezsírosodott a bőröm illetve elég macerás maradéktalanul lemosni krémessége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol