Apotheker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. május 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi eredetű szterinjei révén gyulladáscsökkenő. Minden típusú égés (nap, forrázás, elktromos ill.sugárterápia okozta hámsérülés) esetén fokozza a sejtsarjadzást, gyorsítja a hámosodást. Gyulladt, pattanásos, szeboreás arcbőrök esetén mérsékli a gyulladást, csökkenti a pattanások számát. A készítmény hidratáló hatásának köszönhetően tartós, mindennapos használattal bőre selymes, lágy tapintású lesz.

sisu69

2013. július 16.

Én próbáltam és csak ajánlani tudom :) Arcomra szoktam használni gyulladáscsökkentőként, hidratálóként. Szeretem, mert nem ragad. Napozás után is jól jön néha. Múltkor picit leégtem, bekentem ezzel, így szerencsére nem hámlott le a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.