Apotheker

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: panna, az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2019. november 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jelentős mennyíségben tartalmaz C-vitamint, vízben oldódó bioflavonoidokat (P-vitamin), karotinoidokat (A-provitaminok), gyümölcssavakat. A C-vitamin gondoskodik a bőr vitaminellátásáról. A gyümölcssavak beállítják a bőr optimális kémhatását (pH=5,5), leoldják a felső elhalt hámsejteket, így a faggyúcsatornák megnyílnak, a faggyúmirigy működése normalizálódik. A bioflavonoidok csökkentik a bőr irharétegében kialakiult gyulladást, jótékony hatással vannak a kapilláris erekre. A Csipkebogyó krém és gél használatával csökken a faggyútermelés, megszünik a bőr kellemetlen zsíros csillogása, fokozódik a sejttevékenység. Késlelteti és mérsékli az akne kialakulását. A krémet nappal a gélt éjszaka, pakolásként szükséges használni.

Sooffy

2020. május 7.

Több éve akadtam rà először, akkor is csodát tett az akkor nagyon problémás bőrömmel. Valamiért elfelejtettem, mert sehol sem talàltam és egy idő utàn nem is kerestem. Pár hete teljesen véletlenül láttam meg egy biobolt polcán, azonnal megvettem mert jò emlékem volt ròla. Jelenleg egy olyan kis pluszt kerestem ami nem egy drága krém, de mégis valami hidratàltságot, frissebb bőrt ad és nem zsírosodok tőle. (Majdnem minden hidratálòtòl zsírosodok...) Éjszakára szoktam felkenni, nappalra nekem tùl ragacsos érzés. Ő egy pakolás. Arctòl dekoltázsig, mert hogy van a kis dobozban bőven, lehet benne pancsikolni. :) Reggelre pihepuha és kisimult a bőröm. Alig van pattanásom mostanában. Az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

encibajbi

2019. augusztus 16.

Nagyon jól hidratálja a bőrt. Maszk, vagy bőrradírozás után használom. frissítő hatású, bár az összetevői nem nagyon tetszenek, azért elhasználom. Újra nem veszem. (Egy X. kerületi bio boltban találtam rá) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

rekamer

2019. április 6.

Haha nem gyártják már? :D
Néhány hete Szegeden sikerült egyre rátennem a kezem. (Igaz, majd dupla áron)
Használat után hiába szívódott be, kb. fél órát ragadt az arcom tőle. Emiatt nem vonok le csillagot, mert elmúlt.
Textúra tetszetős, nagyon jól terül, nagy kiszerelés, gazdaságos, pirospont.
Nekem viszont gyulladás csökkentésre nem vált be olyan jól, mint az előttem hozzászólóknak. Jobb, mintha be sem kentem volna az arcom vele, de egy éjszaka alatt nem mulasztott el semmit varázslatosan.

Hidratálásra kevésnek érzem. Vastagon, duplán bekenve is.
Bőrhibát halványítani egy rendes C vitaminos szérum jobban tud és gyorsabban, viszont, ha olcsóbb megoldást keres valaki, akkor ez egy nem rossz alternatíva ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Haha nem gyártják már? :D
Néhány hete Szegeden sikerült egyre rátennem a kezem. (Igaz, majd dupla áron)
Textúra tetszetős, nagyon jól terül, nagy kiszerelés, gazdaságos, pirospont.

Hidratálásra kevésnek érzem. Vastagon, duplán bekenve is.

Adél Zsanna

2016. október 21.

Netről vadásztam le mert am.szinte sehol nem kapható!
Pedig kb.csoda,amit művel az ember arcával, bőrével! Nagyon kellemes a használata, nem ragad nem szárít, nem zsírosít egyszerűen kiegyenlíti a bőrfelszínt, halványítja a bőrhibákat, kisimította az apró ráncokat a szemem alatt. Zsíros ugyanakkor vízhiányos és érzékeny a bőröm, imádjuk egymást, na! :D
Hatalmas mennyiség, szuper áron! Terjeszteni kellene kb.! Ha elfogy remélem megint sikerül ráakadnom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Netről vadásztam le mert am.szinte sehol nem kapható!

dorika11

2015. október 19.

évek óta használom felváltva a zsálya krémmel :) nagyon jól hidratál, széppé teszi az arcbőrt, reggel-este használom, sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Breki

2015. június 22.

Két éve használom, igaz kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de mindig van itthon belőle. Zsíros, vízhiányos nagyon érzékeny bőröm van. Csodákat nem tesz, de szépen hidratálja a bőrt anélkül, hogy bármilyen irritációt okozna. Mivel óriási adag így nem sajnálom és a hátam, vállam is ezzel kenem sokszor testápoló helyett. Az arcomat masszírozni szoktam vele, így egész sokat beszív. Aztán 10 percel később időnként még a kedvenc hidratálómból is kenek rá, aminek mintha felerősítené a hatását, gondolom a C-vitamin tartalom teszi ezt. Amikor pedig valami nem megfelelő kencét próbálok ki és jönnek a patik meg a viszketés akkor visszanyúlok ehhez és helyreállítja az egyensúlyt, fellélegezhetek mert megmenti a bőrömet:)
Smink alá túl géles, túl ragacsos, csak esti használra vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 22.

Smink alá túl géles, túl ragacsos, csak esti használra vált be.

gabo9205

2015. április 14.

Kellemes, hűs érzést ad az arcomnak. Bár csak 1 hete használom, de eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Bolvarin

2014. november 28.

Itteni vélemények alapján kezdtem el keresgélni, aztán egy patikában felajánlották, hogy szívesen megrendelik nekem.
Óriási adag nagyon jó áron. 2 hónapja használom, és a tégely felénél járok, pedig minden este használom. A kombinált bőrömnek nappalra sok lenne, de éjszakára tökéletes. Barnás színű gél, kevés kell belőle, jól eloszlatható. Gyorsan beszívódik, kicsit ragacsos lesz a bőröm utána, de reggelre ez eltűnik. Puhítja a bőrömet és azt vettem észre, hogy egységesebb reggelre a bőröm, a gyulladást leviszi.
Egy dolog nem teszik benne. Úgy emlékeztem, hogy sokkal szebbek az összetevői, és mikor megkaptam, akkor csalódottan olvastam, hogy parabén is van benne, de ezért nem vonok le pontot, mert az én hibám, hogy nem figyeltem jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Scatty

2014. november 23.

Este szoktam használni, jól hidratálja és lágyítja a bőröm, nem okoz pattanásokat, reggelre frissebb, egészségesebb tőle a bőröm. Nagyon olcsó, sokáig kitart, így ár-érték arányban is kitűnő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Noncsikaaa

2013. november 28.

A legkedvesebb emlékeim vannak erről a termékről! 24 évesen kezdtem el az arcápolást, de csak azért, mert a bőröm addig semmilyen szert nem tolerált, csak a sima csapvizet. :) Egy kicsi tonik után is kipirosodott, viszketett, krémektől pedig óriási piros, pattanás-szerű kiömlések keletkeztek az arcomon 15 perc elteltével. Az arcomat fürdés közben Dove szappannal mostam meg, hogy legalább tiszta legyen a bőröm, de semmi más.
Egy idő után (az évek alatt) elkezdett húzódni és száraznak, egészségtelennek tűnni a bőröm. Ekkor kezdtem el komolyan kísérletezni, ez volt az első krém, amit használtam, és amivel maximálisan meg voltam és vagyok elégedve! Azóta a csipkebogyó krémet is használom, azt nappalra, a gélt pedig éjszakára és egyben reggel és este szemkörnyékre. Semmiért nem cserélném le! Mondhatni fillérekért óriási mennyiséget kapsz és az én bőrömmel tényleg csodát tett! Az a pár mitesszerem, ami volt is eltűnt, szóval egyértelműen 5*! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.