Aquabio

Ár:   13 580 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   13 580 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Energiát, vitalitást, csillogást ad a fáradt bőrnek.  Az E vitamin, gránátalma, guava, hibiszkusz és indiai olaj tápláló, hatékony és védelmező képlete, valamint egy nagyon hatékony bioflavonoidokból álló öregedés-gátló újítás révén optimális módon felfrissíti a fáradt és csillogásmentes bőrt. 30 éves kor fölötti nőknek ajánlott.

despoina

2015. január 6.

2014. december 31.
Mintát kaptam belőle (1,8 ml.) a Müllerben vásárlás alkalmával. Nem tudom miért kaptam ezt, nem vagyok azért 30 közelében..?! De lehet hogy nem volt más termékből amiből kaphatam volna mintát, igy ezt adta az eladónő. Köszönöm neki, akármelyik is volt a kezdőgondolat. :))) Valami álom az illata, természetes illóolajokat érezni benne. Nagyon finom az állaga, picit krémes de nem folyós (mint pl. az Estee Lauder széruma).Azonnal beitta a bőrőm.
Jövők updatelni a hatásáról..:)
Kiváncsi lennék az árára..:)
Update . 2015.01.05 este.
Most fogyott el a kis minta, pedig minden este hasznaltam az arcomra, nyakamra és egy picit a dekoltázsomra is tettem belőle. Takarékosnak takarékos azt nem vitatom. Kiütést,pattanást, irritációt nem okozott. Szép sima lett a bőrőm tőle. Reggelente amikor tükörbe néztem elmaradt a "woww effektus", nem húzta ki az arcom annyira mint egy másik szérum vagy krém amit eddig használtam korábban. Kipihent szép arcbőrrel ébredtem, de az "egész éjjelt átaludtam de reggel úgy ébredtem mintha kibotoxolták volna az arcom" dolog elmaradt... Az alkohol nem tudom mit keres benne..??!!
Nem hisszem hogy megveszem, kiprobálnám az arckrém változatát is azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

2014. december 31.
Jövők updatelni a hatásáról..:)
Kiváncsi lennék az árára..:)
Update . 2015.01.05 este.
Nem hisszem hogy megveszem, kiprobálnám az arckrém változatát is azért.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.