Aquafresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaszu05, Módosítva: 2014. november 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• Háromszoros védelem nemcsak fogaidnak hanem az íny számára is.
  • Fluorid tartalma miatt már 6 éves kortól gyermekek számára is ajánlott naponta többször is!

Yubiri

2018. szeptember 18.

Annyiféle fogkrém van a piacon és sokszor hasonló a csomagolás, hogy teljesen megtévesztő a boltban állva a polcok előtt a kínálatot nézve, hogy használtam-e vagy sem az adott terméket. Az Aquafresh 3 Fresh & Minty-t lepontoztam, ez a Triple Protection változat nem tudom mennyiben más, ezt viszont szeretem, jobban hozza a friss lehellet érzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

bernadettu

2018. július 4.

Amíg nem volt érzékeny a fogam nagyon elégedett voltam vele. Remek friss leheletet ad. Most kipróbálok mást is, de azért szívesen visszatérnék hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Barbika

2017. december 8.

Nekem is ez a fogkrém a kedvencem :) Mindenféle fajtáját csípem. A jó erős mentholost egyébként is szívesen fogyasztom, teljesen felfrissíti még az agyam is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

fantasticmrsfox

2017. október 29.

Csak ezt a fogkrémet szeretem, pedig sokat próbálta. Nem csíp, friss utána a lehelletem, és nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Mindy

2016. augusztus 3.

Colgate Triple Action és az Elmex a favorit, de ma akciósan vettem ilyet a DM-ben 229,- Ft-ért. Néha szeretem váltogatni a fogkrémet, higy ne szokjunk hozzá. Jó az íze, tisztának érzem a fogaim, jó leheletet biztosít. Tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

tátombák

2015. december 24.

Nem igazán szoktam fogkrémet pontozni, mert mindig másfélét használunk, és a legtöbb ugyan olyan.
Viszont ez kiemelkedik mind közül. Tescoban 350 forint körül lehet kapni, nagy kiszerelés, és jól tisztít. Nagy kedvenc, egy ideje csak ezt vesszük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

trixi89

2015. november 4.

Nekem bevált, jól tisztít, jó az íze is. Mindig váltogatom a fogkrémeket, így nem vettem észre, hogy érzékeny lenne a fogam tőle. Szeretem ezt a márkát, jók a fogkeféi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

kovacsrekaa

2015. augusztus 21.

Egyik legjobb fogkrém, amit használtam!
Nagyon jól tisztítja a fogaim. A fogaim szépek, fehérebbek, a látható lepedékeket is eltávolítja. :)
349 forintért vettem akciósan, de biztos hogy újra fogom venni még. :)

update: ketszer vettem ujra, de a kis maradekot kidobtam. Jol tisztit, de a fogkefemrol hamar eltunik. Emelett a fogaim hiper erzekennye valtak, miota vele mosok fogat.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Egyik legjobb fogkrém, amit használtam!
349 forintért vettem akciósan, de biztos hogy újra fogom venni még. :)

baba_girl_16

2015. június 17.

Ár-érték arányban nagyon jó fogkrém, jól tisztít, megfelelő a habzása és friss lesz a lehelet tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

kisenikoke

2015. április 4.

A legjobb fogkrém amit eddig használtam.
Jól habzik, jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

A legjobb fogkrém amit eddig használtam.
Jól habzik, jól tisztít.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6