Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carolin, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető csoki illattal.

Luiselotte

2017. december 20.

Vártam a hideget, hogy használni tudjam, mert nyáron sok nekem.
Most egyszerűen isteni.
Régen volt Chocholovers parfümöm a márkától , akár lehetne annak a tusfürdője is :)
Krémes hab, kényeztető illat, emellett jól tisztít .
Ahhh most addig nem nyugszom amíg be nem szerzem újra a parfümöt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Vártam a hideget, hogy használni tudjam, mert nyáron sok nekem.
Most egyszerűen isteni.
Krémes hab, kényeztető illat, emellett jól tisztít .
Ahhh most addig nem nyugszom amíg be nem szerzem újra a parfümöt .

Kardvirág

2014. március 9.

Tavaly májusban vettem a Tescoban. Még körülbelül 3/4-ig van, mert csak akkor használom, ha meg akarom magam jutalmazni, plusz elég ritkán fürdök kádban. Én csak habfürdőnek használom, tusfürdőnek szerintem émelyítő. Nyáron tényleg sok lett volna az illata, de hideg időben tökéletes. Olyan illata van, mintha egy bögre forró csokiba szagolnál. Kedvem lenne belenyalni. Imádom. Csak óvatosan, mert ha a boltban beleszagoltok, nem lehet ott hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

eo

2012. október 13.

Nem semmi összetevők. Gondoltam meglepem magam ezzel a cuccal, mert imádom a csokoládét. Majdnem a háromnegyedéig elhasználtam (folyamatos használattal), utána nem bírtam tovább, mert tényleg fullasztóvá vált, túl tömény volt. Szerintem kellemes kis tusfürdő a hidegebb napokon, ideális ősszel, télen, de nem állandó használatra. Heti egyszeri kényeztetéshez tartanám úgy ideálisnak. Most ezért elő is szedem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Carolin

2012. augusztus 2.

Igazi kémiai csoda. Nem sok természetes összetevője van. Az illata egy ideig nagyon kellemes, de sokadik rendszeres használat után már fullasztó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Színező anyag. (Piros)