Aquolina

Ár:   6010 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Agi128, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatösszetevők: Feketeribizli, mandarin, bergamott, jázmin, narancsvirág, tiaré virág, szantálfa, vanília, cukor

Lexiii

2019. május 14.

Hasonlít a Britney Fantasy parfümhöz, bár szerintem az sokkal jobb ennél. Ez olyasmi mint az, csak ebben van egy ilyen erjedt gyümölcsös vonal. Kicsit olyan poshadt. Szerencsére én azt nem érzem olyan sokáig, de ettől függetlenül nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

szptimea

2019. január 26.

Sokáig barátkoztam egy 50 ml-s változattal. Majdnem elfújtam teljesen. mire megszerettem. Most újra kell vennem, mert beférkőzött a fejembe. Nőcis édes illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

foxfox

2018. július 9.

Na őt viszont nem szeretem. Tévedésből a sima pink sugar helyett ezt küldték a rendelésemnél, de úgy voltam vele hogy nem cseréltetem, kipróbálom ezt is. Hát... meglettem volna nélküle. Szúúrós édes-citrusos illat és egyáltalán nem szerettem. Ebben az esetben örültem hogy nem olyan tartós mint az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

TimyeK

2018. június 24.

Az alap pink sugar után nagyon rákaptam erre, halálosan bele voltam szeretve, de aztán kiszerettem belőle egyik percről a másikra. Talán amikor betöltöttem a 17-et. Ettől függetlenül ez egy tartós, klassz kis illat, de mint előttem mondották, inkább tinédzsereknek javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

HeniManUtd

2017. október 13.

Szerintem húsz év felett tilos használni ezt a parfümöt, brutálisan édes, vattacukros, gyerekes..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

pmarcsi

2016. október 29.

Szerettem ezt az illatot. Kimondottan kedvelem az ilyen édes vaníliás parfümöket. Sokszor megdícsértek amikor ez volt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

PETRA820718

2016. szeptember 1.

Megkockáztatom, hogy talán jobb mint az alap Pink Sugar, annyira nem vattacukrosan édes.
Édes ez is, de ezt a nyáron is el tudtam viselni, míg az , eredetit' csak ősszel-télen.
Féláron megérte, meglehetősen tartós viszont.
A páromnak nagyon tetszik.
Nem volt kint teszter, zsákbamacska volt, de annak kiváló :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Féláron megérte, meglehetősen tartós viszont.
A páromnak nagyon tetszik.
Nem volt kint teszter, zsákbamacska volt, de annak kiváló :-)

Tardie

2016. március 14.

Egyik kedvencem! Szerintem sokkal jobb mint a pink sugar, mert nem annyira tolakodó és ezt nem érzem minden második tinédzseren ha végigsétálok Budapesten! Viszonylag tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

makeupmaniac

2015. október 12.

A pink sugar illat valami borzasztóval keresztezve amit nem is tudok leírni . Mintha egy kis tequilával keverték volna, vagy inkább gyülölcsös vodkával, nem is tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

HellaLiza

2015. szeptember 26.

Illatolás nélkül, ajánlás alapján vettem meg, még mindig a szekrényemben porosodik. Nagyon furcsa illata van, egyszer a környezetemben mondták, hogy autóillatosító, azóta nem tudok nem úgy gondolni szegényre : D A nagy kiadást vettem meg, akkor majdnem 20 000 forint volt, most nem tudom, hogyan áll, de az illata ismeretében szerintem nagyon nem éri meg. Tartósnak viszony tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.