Best of Beauty 2019

Aramis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. február 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1973

Illatcsalád: fás-ciprusos

Fejjegyek: koriander, zöld jegyek, bergamot, brazíl rózsafa, citromm

Szívjegyek: szegfű, muskátli, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, nőszirom

Alajegyek: szantálfa, borostyán, pacsuli, cibet, tölgyfamoha, vetiver

Ár: 800 Ft, 1300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
jodocus

2015. június 28.

Körül-belül 20 évvel ezelőtt kaptam ajándékba ezt az illatot - bordázott, sötétbarna üvegben. Annyira egyedi volt, hogy nagyon beleszerettem, jók voltak a visszajelzések is.Semmihez nem hasonlító, virágos-fás illat, jó tartóssággal. Ės utána szépen eltűnt...
Jóval később, 2011-ben, Londonban, a Selfridges áruházban megláttam, az összes többi, megszűnt (befagyasztott) Aramis-illattal, mint kollekcióval, új csomagolásban együtt.
Csak azért nem vettem meg, mer 45 £ volt az ára...
Később, itthon megéreztem egy ismerős HÖLGYÖN, és megkérdeztem, hogy mi is ez az illat. Ő büszkén jelentette, hogy a Clinique illata:Aromatics elixir. Hát...elájultam.
Aztán rájöttem, hogy a Clinique, az Estée Lauder, és az Aramis az egy cégcsalád. Tehát ugyanazt az illatot 2 brandban, ellentétes cèlközönségnek szánják. Szerinem ez nem valami etikus dolog...
Az illat miatt 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

Csak azért nem vettem meg, mer 45 £ volt az ára...
Az illat miatt 3 csillagot érdemel.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Farnesol, Limonene, Coumarin, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.