Ardell

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marcipanfelho, Módosítva: 2013. május 31.

Latex-mentes, ecsetes, átlátszó műszempilla ragasztó.

Kiszerelés: 5ml

molnargnoemi

2018. január 2.

Amikor megvettem egyszerűen nem akart működni. Ahogy az előttem levő is írta, nem akart megszáradni. Aztán múlt héten úgy gondoltam semmit sem veszíthetek, kinyitottam a ragasztót és úgy hagytam kb 10 percre, hátha sűrűsödik kicsit. Láss csodát, azóta kitűnően működik. Nem kell nagyon vastagon kenni a pillára, kb 10 másodperc száradás elég neki és már ragacsos is lesz. Gyönyörűen helyén tartja a pillát, nem irritálja a szemem, az este végén könnyű volt leszedni, nem tépte a saját pilláimat. Megszerettem teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Szixooo

2017. május 29.

Nekem ez nem mukodik :( tobbfele szempillaval is probaltam, de nem ragad.
Probaltam vekony reteget, vastagabbat - vartam fel percet, percet, masfelet... nem ragad oda a pilla a szemhejamhoz meg sehova se. Ha megkot, olyan mint a ko, alig lehet leszedni a pillarol.
Szemhejam eg tole, a kiparolgasa borzalmas :(
Az egyetlen jo dolog amit irni tudok rola, az az ecset... de ez sovany vigasz.
Lehet hogy egy rosszat fogtam ki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Nekem ez nem mukodik :( tobbfele szempillaval is probaltam, de nem ragad.
Szemhejam eg tole, a kiparolgasa borzalmas :(
Az egyetlen jo dolog amit irni tudok rola, az az ecset... de ez sovany vigasz.
Lehet hogy egy rosszat fogtam ki?

dorisz6

2014. május 18.

Könnyű használni, nagyon tartós, jó áron van. A levonás csak amiatt van, hogy hosszú a kipárolgási ideje. Nekem a pillarakás után egy órával is még irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

marcipanfelho

2013. május 26.

Szuper ez a műszempilla ragasztó. Kevés is elég belőle, kb. fél percig kell hagyni száradni és utána nagyon hamar megköt és elég tartós is. Nagyon könnyű a műszempillát lehúzni használat után. Latex-mentes, úgy hogy aki allergiás rá, az is használhatja. :) És csak 1400 Ft. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.