Argan Oil

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annick, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Hajápolók

Argánolajos balzsam

Lyne

2019. március 23.

Én is imádom!!! Évek óta használom.. régebben én is külföldről hozattam, de már lehet a notino-n is kapni, azóta onnan rendelem! Sokkal jobb állagú tőle a hajam..pihe-puha, selymes és hosszú távú használat mellett mondhatom, hogy sokkal kevésbé töredezik a régóta szőkített hajam..(!!) s mindezek mellett nevetségesen olcsó!! 300 ml 650 Ft!! Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

rokabeka

2017. február 27.

Imádom, sajnos itthon nem lehet kapni de kulfoldi rokonok szallitjak nekem, igy tudom beszerezni. Festett es termeszetes hajra is tokeletes, lagy tapintasu hajat kolcsonoz, bar csak ket napra, de ez a hajam sajatossaga. Megprobalom minden egyes alkalommal feltolteni a keszletem, mert tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Elastin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.