Argan Oil

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Argánolajos hajpakolás, minden hajtípusra használható.

Használata: samponozás után vigyük fel a pakolást a hajra, 7-10 perc után öblítsük le. Ezután használjunk hajbalzsamot.

Katie

2015. augusztus 28.

Kellemes illata van, ezen kívül semmi extra, én simán hajbalzsamként használom, és úgy szépen teszi a dolgát. A csomagolást viszont nem tudom, hogy gondolták, még én se tudom kikaparni belőle a terméket a pici kezeimmel, el se tudom képzelni, hogy egy normális kezű ember hogy csinálná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone