Argital

Ár:   3270 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bicitoth, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

• A tengeri zöld agyag táplálja és erősíti a hajszálakat, szabályozza a faggyútermelést a fejbőrben.
  • A csalánlevél-kivonat a korpásodás ellen hat.

kucire

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 19.

Talan úgy egy éve rendeltük meg ezt a sampont, amikor elhatároztam hogy ilyen meg olyan bio meg természetesebb termékeket kezdek el használni. Egyszer használtam. Egyszer. Ez szerintem elárul mindent... Most jutottam el arra a pontra, hogy kidobom, mert nekem egyszrűen rosszabb volt hajmosás után az állaga a hajamnak, mint előtte. Csak hát ugye az ára miatt gondoltam hogy majd valahogy csak elhasználom. (ha tette volna a dolgát nem sokaltam volna az árát) Na szóval az illata nagyon erős gyógynövényes, ami nem is zavart volna annyira. Nekem egyáltalán nem tisztította meg a hajm és a fejbőröm. Hajmosás után összetapadt, lelapuló, zsíros hatású hajkoronát láttam a tükörben. Próbáltam magam hitegeni, hogy biztos csak nem öblítettem ki rendesen. Ezért megmosott megszárított hajam egy új körrel bombáztam. Csak most sokkal alapsabban samponoztam, és vagy háromszor több ideig öblítgettem, mint szoktam. Hát mit mondjak, talán egy kicsivel volt jobb az összhatás... Annyira elment tőle a kedvem, hogy nem használtam többet, nem ezt vártam volna tőle, pedig olyan jó vélemények voltak róla... Odaatdam anyukámnak hátha neki beválik. Ugyanez...
Szóval óriási csalódás 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szóval óriási csalódás 😞

zorica85

2016. június 26.

Elég kettős a véleményem erről a samponról. Egyrészt a hatása szuper, fényes, puha lesz mosás után a hajam de az illata nekem túl erős. Kellemes illat, ha nem lenne ennyire erőteljes nagyon tudnám szeretni. Ráadásul hosszan érezni is is lehet. A zsírosodás csökkentéséről egyelőre nem tudok beszámolni mert épp csak kipróbáltam. Ha valakit érdekelne feltettem eladni. Sajnálom mert nagyon kíváncsi voltam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

bicitoth

2015. szeptember 14.

Ez a legjobb sampon, amit valaha használtam! Erősen zsírosodó a hajam, 2 naponta mosni kellett, viszont amióta az Argitalt használom,4-5 naponta is elég mosni, és még akkor sem vészes. Nem mindenki szereti a gyógynövény illatot, én imádom, fényes lesz a hajam, könnyen fésülhető, életemben először kérdezték tőlem, hogy mit használok, mert gyönyörű fényes a hajam. Abszolút alap darab lett nálam, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.