Ariana Grande

Ár:   12 290 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   12 290 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: bergamott, körte, levendula, kókusz, tejszínhab, praliné, vanília orchidea, fás jegyek, pézsma

Ár: 1600/2500+posta , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt 5/10ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ariana Grande Cloud 50 ml új✨
Ár: 15000 Ft/ csere , Eladó: user01020
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: -, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm

wallflower87

2021. november 23.

Érdekes a viszonyom ezzel az illattal - először egyáltalán nem tetszett, aztán valahogy mégis sikerült beszippantania (hm elég furán hangzik hogy pont egy parfümre mondom ezt :D). Édes, krémes, epres vattacukros illat ami elképesztően csajos, ugyanakkor van benne egy kis maszkulin mellékzönge, ami furcsán hangzik, mégsem áll neki rosszul, mert kölcsönöz az illatnak egyfajta egyediséget, karaktert, ezáltal semmiképp sem az tipikus, kiskorúaknak szánt egysíkú celebillat, amit azért az ára is tükröz. Én érzem a hasonlóságot a Baccarathoz, de egyértelműen erre szavazok, mivel kevésbé karakteres, ezáltal könnyebben viselhető a hétköznapokon, és legalább nem aranyárban mérik :)
Upd: gyakran használom, ha a Kedvesemmel vagyok, ő nagyon szereti, sőt, az egyik nagy kedvence rajtam, pedig rengeteg parfümöm van..kb minden egyes alkalommal mikor ezt viselem, megdicséri, kérdezi hogy mi ez a fincsi púderes illat. Nagyon tartós rajtam, bár tény, nem sprórolok vele, azt vallom, ha már parfümöt használok, érezzenek is belőle valamit a környezetemben, na meg persze én is :) Ha este használom, van hogy még másnap is érzem kicsit magamon és kaptam olyan visszajelzést is, hogy az illető még érezte az illatomat a lépcsőházban, ahol nem sokkal azelőtt jártam..ez az illat tényleg olyan mint egy édes, krémes kis púderfelhő, ami folyamatosan körülleng és jókedvre derít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Fanni26

2021. október 19.

A kiadás évében volt szerencsém megszaglászni egy szülinapi bevásárlás során és azóta nagy szerelmem. Múlt hónapban volt szerencsém beszerezni 30 millis kiszerelésben, azóta nem is lehet rajtam mást érezni. Nagyon jól működik a bőrömmel, még azoknak a barátaimnak is tetszik rajtam, akik nem szeretik a kókuszt (én pont amiatt imádom :D), szóval telitalálat. Az ára mondjuk nem egyetemista barát, de egyhamar nem kell újra vennem, nagyon lassan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 19.

BRebi

2021. október 18.

Az elején nem fogott meg az illata, de ahogy egyre többet használtam nagyon megszerettem.
Többen is dicsérték rajtam. Ha megszagolom, rögtön jobb kedvem lesz tőle.
Biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

Többen is dicsérték rajtam. Ha megszagolom, rögtön jobb kedvem lesz tőle.
Biztosan újra fogom még venni.

Sterc

2021. szeptember 21.

Új kedvenc lett! Tökéletes édesség a hidegebb időhöz.
Én kifújáskor kókuszos édességet érzek, de aztán a kókusz eltűnik, vagyis inkább nagyon finoman bevegyül a szívjegyek közé, de egyáltalán nem domináns, ki se érezni direktben, szóval aki tart a kókusztól benne, az ne féljen kipróbálni.
Elképesztően krémes, tejszínes melengető finomság, mégsem émelyítő. Mindenféle édesség keveredik benne, de annyira jól vegyülnek az illatjegyek, hogy semmi nem tűnik ki konkrétan, csak egy édes álomban érzi magát az ember, amikor megcsapja az illat.

Tartósság: Nagyon meglepett! Azt hittem 1-2 óránál nem fogja tovább bírni, de egész nap tartott rajtam! 😍 Körülbelül 5-6 órát pompázik az illat, utána szép lassan elkezdenek lebomlani a szív jegyek és marad a szinte maszkulin/unisex alap, de még ez is kellemes, ahogy megcsapja az embert. Bőrön, ruhán egyaránt szépen tart, pláne azoknak akik isznak elég vizet és hidratálnak, nem úgy mint én... Ajánlom mindenkinek! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Új kedvenc lett! Tökéletes édesség a hidegebb időhöz.

Cathi

2021. augusztus 20.

Amennyire utalom a burberry her-t, ezt annal jobban kedvelem. Tenyleg van hasonlosag, de az a zavaro valami itt szerencsere hianyzik. Felfujas utan amikor csillapodik az illat, nekem nagyon hajaz carolina herrera good girl supreme illatra, de itt (hal istennek) a zavaro vetiver nelkül.
Eddigi tesztelesek alapjan hamar börközeli lesz, es kis hatosugaru, ami azert eleg kar erte.
4est kap most

Update 2021 augusztus 20.
Nagyon jo illat, sokan megdicsertek rajtam.
Ha sokat fujok, meg délután is lehet érezni. Mindenkepp ujravevos. Es természetesen megkapja az 5*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

4est kap most

Update 2021 augusztus 20.
Nagyon jo illat, sokan megdicsertek rajtam.

anita763

2021. augusztus 19.

2021.03.05:
Érzéki és meleg. Olyan érzést kelt bennem, mintha egy pillecukor felhőbe süllyednék. Nagyon álmodozó és krémes illatú. Összességében Őt ajánlom, ha édes, ínyenc illatokra vágysz, de ha egy BR540 dupe-ot keresel, először mindenképpen próbáld ki a bőrödön, és teszteld le mennyire működik rajtad. :)

Upd.: 2021.08.19.
Visszatértem ismételten véleményezni, mivel a napokban volt alkalmam összehasonlítani a MFK Baccarat Rouge-val szinkronban. Egyik csuklómon ez a csodálatos felhőcske a másikon pedig a BR 540. Elmondanám, hogy a Cloud teljesen jól működik a bőrömön, még órák múlva is erősen érzem, míg a Baccarat valahogy nem jól kommunikál a bőrömmel, szinte 10 perc múlva se híre, se hanva, mintha nem is lett volna. :( Tehát meglátásom szerint a Cloud hiába celeb illat, csúcsokat fog döntögetni. :) 5 millió csillagot adok neki ezért a tartósságért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

2021.03.05:

Upd.: 2021.08.19.

little.shana

2021. július 31.

Imádom, első szaglásra szerelem volt. Számomra gyönyörű édes, krémes kókuszos tejszín illat, tényleg légies, mint egy felhő. 3 hete hordom mindenhová, egyből a signature illatom lett, a többi parfümömhöz azóta hozzá se értem. Tartós és közepesen erős, bár én bőrközelinek hittem, de mások szokták érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

fanniG.

2021. július 27.

Ez az illat nekem, az illat. Sokáig úgy éreztem, hogy nem fogom megtalálni a signature illatomat, de sikerült. Akárhányszor befújom magam ezzel az illattal, aznap mindenki szagolgat és mondja már a munkahelyi a folyosón, hogy na itt ment a Fanni. Jönnek utánam és "Úristen ez a parfüm annyira jó, annyira szeretem rajtad, annyira illik hozzád." Tényleg az ember egy felhőt hagy maga után. :D Szóval azt hiszem megvan. <3 Nagyon tartós. Nagyon finom, felhőbe harapós. Aki először szagolja meg annak büdös (tisztelet a kivételnek), nekem is az volt. De kellett , mert Ariana és kész. Aztán kialakult egy életfogytig tartó szerelem. Mindig újra fogom venni. :) Valóban hasonlít a Baccarat-ra , de az egy mélyebb és komolyabb illat. Úgy érzem ahhoz fel kell nőni és tudni kell viselni. Ez az édesebb és fiatalosabb verziója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Ada9921

2021. július 14.

Az illata csodás, de sajnos pár hét után elkezdett vörösödni a bőröm ott ahova fújtam. :( Még hetekkel később is olyan a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

esiorsi

2021. június 5.

Akartam egy olcsóbb parfümöt magamnak mert a YSL Libre és a Sí origi (és Vörös meg my way) az kicsit drágállom az állandó fújkálásra. Nézegettem ezt egy ideje de sokáig nem mertem megvenni. Én inkább a “mindig kis kedves” lánytípus vagyok így féltem a megosztó dolgoktól. Ez pedig elég megosztó, legalábbis mikor tesztcsíkon megmutattam a baratnomnek az első reakció a “mi ez a büdös” volt..😅.
Valamiféle jellemfejlodeskent elem meg ezt a parfümöt. Eltelt 1-2 hónap és mindig visszajárkáltam számolgatni. Nagyon szeretem magamon. Rajtam finom édes, szereti a bőröm, valamint a csomagolása is tetszik. Így fogtam magam és megvettem. Mert végre nem érdekel hogy kinek tetszik kinek nem, ÉN imádom✌🏼.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.