Ariana Grande

Ár:   12 290 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   12 290 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: bergamott, körte, levendula, kókusz, tejszínhab, praliné, vanília orchidea, fás jegyek, pézsma

5 mlit keresek cserére! Ariana Grande Cloud
Ár: csere , Eladó: Melani79
Állapot: új, Helyszín: , fizetés: postán maradóra
Ariana Grande Cloud!1*10ml
Ár: 3100postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt 10ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

googles

2020. szeptember 22.

Update: kifujtam. Borre. Brrrr.
Valoban pont az a szamomra kellemetlen akkord van benne, ami a Baccarat-ban is. Eddig a safranyra gyanakodtam, ha jol emlekszem, abban safrany van. Mindez cukorban uszik. Nalam nagyon nem.

Cuki üveg, de az illatot nem birtam rendesen tesztelni, annyira edes, cukros remalom volt mar a kupakban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Update: kifujtam. Borre. Brrrr.

Melpa

2020. szeptember 22.

Nagyon sok helyen olvastam,hogy MFK Baccarat rouge hasonmás, így nem birtam ellenállni, hogy kipróbáljam. Mivel van Bavcaratom is, parhuzamosan is tesztelgettem őket. Nekem brutál hasonlóak. Persze erezni a különbséget valamennyire (nekem mondjuk nincs egy kifinomult szaglásom), főleg a nyitányban, ám nekem hamar szinte tök egyforma lett. Tartósságra is. Kényesebb orrok persze jol meg tudják gondolom kulonboztetni, de alacsony költségvetésből ez egy szuper alternatíva lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

fdrvtt

2020. szeptember 17.

Thank u, next után esett erre a választásom. Nagyon szeretem Ari parfümjeit és szinte mindenkitől azt hallottam, hogy ez eddig a legjobb parfümje. Most már én is rájöttem, hogy ez tényleg így van, nagyon tartós parfüm és az illata mennyei. Én leginkább magamon a bergamottot és a pralinét érzem. Nagyon megfogott.
Kíváncsi vagyok a legújabbra, a rem-re. Remélem az is ilyen jó lesz, mint a cloud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Serpentina

2020. szeptember 1.

Szóval “Felhőcske”... ☁️ Eljutottam hozzád is.
A “Thank U, Next”-et előbb ismervén kezdetben már előre rettegtem, hogy ebben is kókusz van, hiszen az az Ariana parfüm konkrétan kókuszos naptej illatú.
De hála Istennek, ebben nem ez az oldal dominál. Persze, ebben is fellelhető, de sokkal visszafogottabban és frissebben, csupán egy kis fűszernek. Ha nem lenne ott puskaként az összetevők között, nem is biztos, hogy feltűnne, mert van benne még szó szerint “rengeteeeg” édesség, ami dominálhat helyette. 🧁🍨🍦🍡
A tesztert egy csíkra fújva sokkal jobban hasonlított a Baccaratra, - szerintem főleg a levendula mélységének köszönhetően.
Nos, a frissen bontott bőrön és ruhán teljesen más. Persze, még ekkor is értem az átfedést, mert könnyed kis légies, de ez sokkal-sokkal-SOKKAL ÉDESEBB, gyümölcsösebb és krémesebb.
Legalább annyira cukros szerintem, mint a Sweet Like Candy, csak teljesen máshogy. Annak valóban a tipikus, hamisíthatatlan vaníliás vattacukor illata van, míg ennek az édessége jóval “szintetikusabb”. Egy kicsit valóban hasonlít a Thank U, Next édeskés-macaronos lecsengésére, konkrétan a legvégső sóhajára a kókusz-tenger lecsillapodása után, szóval ez a párhuzam is érthető. De ez sokkal frissebb és ózonosabb. 💧 Egy kicsit olyan “fogkrémes” karakterű 😄, de nem az a mentolos jellegű, hanem tipikusan olyan, amit gyerekek részére gyártanak, de ez nem negatívum.
A gyümölcsök közül rajtam a körte dominál leginkább. 🍐 Az illata - főleg kezdetben - hajaz valami tejszínes-körtés krémlikőrre, 🍦🍐🍾, körtés joghurtra vagy körte likőrös marcipános pralinéra, szóval nagyon kellemes. 😊 A cukorral bevont kókuszpelyhek és a pézsma szelíden, szigorúan a háttérben megbújva kíséri a kompozíciót, a “savasabb” oldal pedig nem sok vizet zavar (ha bárkit zavarna), mert az konkrétan nem létezik, annyira könnyű és krémes.
Kurkdjian Úr mesterművét valóban nem übereli, de én nem is hasonlítanám össze vele.
Elég jó kis őszi bekuckózós, tanulós, iskolába járós illat, 🦉📚 de az “őszi” jelző itt egyáltalán nem a sokak által képzelt fűszeresebb, nehezebb vonalat jelenti, inkább valami könnyed, friss fuvallatot a levegőben. 🌬
Komoly? Kacér? Szívdöglesztően fűszeres? Nem, egyáltalán nem, de nem is ez a rendeltetése, hiszen egy cuki, felhőt formázó designnal megáldott parfümről beszélünk.
Mivel ez egy szelídebb kreáció, szerintem bármely generáció, akár még gyerekek, tinik, fiatal és idősebb felnőttek is viselhetik, annyira ártatlan, de nem is infantilis.
Összességében meg vagyok elégedve Ariana Grande parfüm vonalával, pedig nem vagyok nagy celeb parfüm fan. A Moonlight volt eddig az egyetlen, ami egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet, rajta kívül az összes többit mind viselem és nagyon szeretem, úgyhogy kíváncsian várom a további darabokat. 👍🏼

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Szóval “Felhőcske”... ☁️ Eljutottam hozzád is.

Nettuska

2020. július 31.

Nehezen fogalmazódott meg bennem a vélemény leírása, szóval összességében hasonlít a baccaratra, viszont egy sokkal édeskésebb krémesebb illat egészen jó tartóssággal.
Szóval baccarat helyett semmi esetre sem jó, esetleg mellette.🙂
Volt már hogy túladtam rajta, azután újra beszereztem, így mindig tartok belőle itthon.
Most ismét eladásra kerül,más iééatéllat beszerzése miatt,de egy fújóst azért megtartol belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Szóval baccarat helyett semmi esetre sem jó, esetleg mellette.🙂

vadvirag919

2020. július 19.

Elöljáróban megjegyezném, hogy számomra roppant nagy meglepetést okoztak ezek a manapság divatos édes illatok, csak 1 hónapja szaglásztam meg a LVEB.t is... Én inkább a citrus vonalon mozgok. Viszont Ariana parfümje régóta érdekel, naná, hogy a cuki pompom.os üveg miatt. :D Mivel abból még nem sikerült próbamennyiséget beszereznem, ebből pedig volt egy kis 7 ml.s eladó itt lecsaptam rá. Hát, a vélemények és a neve alapján sok mindenre számítottam, de vattacukor felhőre nem...
Körte? Levendula? Kókusz? Hol?! Vattacukros bódé! Fincsi, nem azért, de elég direktben kaja illatú, ami számomra egészen zavarba ejtő. Nem lesz meg nagy üvegben az biztos, nem akarok édességbolt lenni, viszont kicsit tetszik is, olyan kis pihe puha nyugtató illat. Tartóssága nem a legjobb, de nem is gyatra. Engem leginkább hidegen hagy, meg-megszagoltam a polcon, estére szívesen fel is kenem, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

pacsalia

2020. május 18.

ezzzzz... csodálatos kreáció <3 csak fújósban vettem de már az első fújás után beleszerettem... ez az illat annyira de annyira egyben van, hogy a leírásban felsoroltak közül egyetlen jegyet sem tudok kiérezni belőle. képtelenség, mert minden egybeolvad... olyan lágy, de közben meg mégis van hatósugara! megfoghatatlan, könnyed, mégis jelen van és CSODÁLATOS...így esetében a "cloud" tényleg egy jó név...
én nem fogok félni nyáron sem használni, hiába télinek van beállítva sokak által. számomra ez nem émelyítően édes, így melegben is tutira meg fogja állni a helyét. ma is 25 fok van, de nem zavaró az édessége.
99% hogy meg fogom szerezni magamnak üvegesben is, annyira tetszik!
tartósságáról még jövök egy frissítéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

99% hogy meg fogom szerezni magamnak üvegesben is, annyira tetszik!
tartósságáról még jövök egy frissítéssel.

CsinCsilla

2020. február 18.

Ma próbáltam, és naaaaaagyon tetszik 😍🥳 Van benne kókusz, emiatt nem is akartam neki esélyt adni, de annyi jót olvastam róla, és annyira aranyos az üvege, hogy gondoltam, kipróbálom, legfeljebb ha nem tetszik, nem fogok utána sóvárogni. Nagyon tetszik, így biztos beszerzek egy üveggel. Azt sajnálom csak, hogy nem előbb próbáltam, ez az illat abszolút hideg időben teljesedik ki ☁️🌨️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

laracroft

2020. február 14.

Valóban Baccarat-hasonmás, csak sokkal erőteljesebb, szúrósabb, rajtam fejfájdító hatósugárral bírt. Aznap legalábbis, amikor felfújtam, menekültem saját magam elől. Másnap viszont egyenesen odavoltam a sálamon maradt illatmaradványtól, nem győztem szaglászni. Rajtam egyikük sem az édes arcát mutatja, de ha választanom kellene, akkor inkább a Baccarat. Szebben kidolgozott, kevésbé erőszakos parfüm. Ariana illatai nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

wallflower87

2020. január 28.

Érdekes a viszonyom ezzel az illattal - először egyáltalán nem tetszett, aztán valahogy mégis sikerült beszippantania (hm elég furán hangzik hogy pont egy parfümre mondom ezt :D). Édes, krémes, epres vattacukros illat ami elképesztően csajos, ugyanakkor van benne egy kis maszkulin mellékzönge, ami furcsán hangzik, mégsem áll neki rosszul, mert kölcsönöz az illatnak egyfajta egyediséget, karaktert, ezáltal semmiképp sem az tipikus, kiskorúaknak szánt egysíkú celebillat, amit azért az ára is tükröz. Annyi a gondom vele, hogy amikor a parfümériákban próbálgattam, valahogy intenzívebbnek, tartósabbnak tűnt, viszont mióta sikerült beszereznem egy üveggel és azt használom, mintha gyengébbnek érezném, de ez lehet hogy egyszerűen csak amiatt van, mert kezd hozzászokni az orrom. Úgy vettem észre, ruhán és hajon jobban kibontakozik és tartósabb is, mint bőrre fújva. Én érzem a hasonlsóságot a Baccarathoz, de egyértelműen erre szavazok, mivel kevésbé karakteres, könnyebben viselhető a hétköznapokon, és legalább nem aranyárban mérik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.