Ariana Grande

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2017

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, szilva

Szívjegyek: mályvacukor, bazsarózsa

Alapjegyek: szantálfa, fekete borostyán, vanília

Ár: 700,-ft +pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi

Serpentina

2021. március 24.

Én nem tudom, mi a vihar van mostanában a teszterekkel. Egy éven keresztül abban a hitben voltam ezzel az illattal kapcsolatban, hogy borzalmas. 🥶 Amíg csak mintám volt belőle, tényleg nem értettem. Mert az tényleg olyan büdös volt, mint valami gagyi, Aliexpresses patkányvizeletes hamis kutyulmány. (Pedig megbízható forrásból szereztem.) És annak TÉNYLEG égetett gumi szaga volt némi műanyag vaníliával keverve. Nem akartam elhinni, hogy ez tényleg ennyire rossz. Mivel már az összes Ariana illat ott sorakozott a fiókomban, úgy döntöttem, nincs vesztenivalóm, ha teszek egy kísérletet és ezt is megrendelem. Már csak a szép zöldes-lilás holografikus üveg miatt is.
Nos... most, hogy már tényleg teljes valójában szemlélhetem ezt az illatot jó ideje, kijelenthetem, hogy az egyik kedvenc gyümölcsös gourmand kreációmmá avanzsálódott. 😅👍🏼
Valóban kicsit pikánsabb, nehezebben feldolgozható, mint az Ari vagy a Sweet Like Candy, így nem ajánlanám bárkinek, de szerintem finom, különleges és abszolút viselhető. Leheletnyit emlékeztet az Arira, de jóval édesebb, vaníliából is többet tartalmaz.
Valamiért Japán jut róla eszembe... Tokió,... Harajuku..., és aranyos, mégis elegáns lolita ruhát viselő lányok.
Kezdetben “mochi” illatot áraszt, amely középen gazdagon meg van töltve cukros, szilvás töltelékkel. Nem savas, fanyar szilvát kell elképzelni, inkább valami “cukorszilva tündért”. Aztán roppanós feketeribizli gyöngyök jönnek szembe, és ez az egész egy hatalmas vanília tengerben úszik.
Ahogy csillapodnak a gyümölcsök, egyre inkább valami tejes desszertté (vaníliás-feketeribizlis túrótortává? 🤷🏼‍♀️) szelídül, amit néhány csepp citrusos aromával ízesítettek, ez pedig egy fajta szexi frissességet csempész a kreációba.
Nem kifejezetten éjszakai vagy “érett” illat. Nappali, csajos, a városban ide-oda mászkálós, vidám, édes, de egyáltalán nem tucat.
A tartósságával nekem személy szerint semmi problémám nincs. Igaz, én gazdagon telefújom vele a ruháimat is, de egész nap körülleng az illata, még este is.
Nekem ez egy hatalmas pozitív csalódás volt. 💗

2020. február 08.
🌕🌑🌑🌑🌑
Moonlight-Moonlight... : Sajnos ki kell mondanom, - de ez az illat: BÜDÖS! 😧👎🏼😷🌚
Fullasztóan édes, gejl és kegyetlenül olcsó hatású. Tömény műanyag az egész sajnos.
A neve ellenére legkevésbé sem gondolnám éjszakai hangulatú illatnak, - ahhoz kegyetlenül édes, nem elég mély és komoly.
Az összetevői egy olyan bűzös, enyhén szúrós olcsó masszává vegyülnek, hogy nem is nagyon lehet meghatározni, mihez hasonlít: leginkább arra a képre, amikor a lakótelepi kis “Tifani” divatozni akar... és a stílusának elengedhetetlen alkotóelemeit *nem éppen minőségi forrásból* szerzi be... 😫 Egy tömény műanyag vanília aroma és meghatározhatatlan, semmilyen savasságot nem tartalmazó műanyag gyümölcsök olcsó vegyülete (amiből talán valami orrfacsaróan édes “műanyag banán” a legdominánsabb).
Az összes Ariana illat közül ez az, ami abszolút minősíthetetlen, - ebben az árkategóriában PLÁNE! - Nem nagyon tudom hová tenni, pedig egyébként gyönyörű kívülről. Hangulatos ez a hologramos levendulás-zöldes design. Szerintem az összes ilyen formatervezésű közül a legszebb színvilágú. Pont ezért fáj a szívem, mert jóval mélyebb, karakteresebb belső tartalmat érdemelne.
Valami szexibb, éjszakai keverékre számítottam, amiben TÉNYLEG lehet érezni szilvát, egy kis borsos fűszert.
Hát... attól nagyon távol áll, - de természetesen nem a rosszul elsült vízióim miatt húzom le. Ez tényleg nem ér ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Nekem ez egy hatalmas pozitív csalódás volt. 💗

2020. február 08.
🌕🌑🌑🌑🌑

Sterc

2021. március 8.

Tartóssága nem olyan mint az Ari-é, pár óra rajtam max. Igazából egész érdekes illata van, bár sajnos engem nem nyert meg magának, mert majdnem pontosan olyan illata van mint egy tusfürdőmnek, talán kicsit enyhébb, dr nagyon fejfájdítós és émelyítő. Mintha lenne benne valami Ari vonulat, de ez inkább olyan sötét, komolyabb illat. Az üvege- híven az előző Ariana parfümökhöz-, rendkívül dekoratív, talán a legkülönlegesebb színvilágú főleg ezzel a holografikus, félig-meddig átlátszó üveggel. Én ezt az illatot esti alkalmakra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Burgundy.Dahlia

2021. február 10.

Kipróbálás nélkül rendeltem meg a Sweet like candyvel együtt. Miután megérkezett és kifújtam a még hideg üvegcséből, egyáltalán nem győzött meg, a másik sokkal jobban. Párszor használtam és teljesen beleszerettem az illatába, nagyon illik hozzá a neve is, számomra egy kellemes, esti parfüm lett, a párom nagyon sokat dicséri rajtam. Nem olyan édes, mint az Ari vagy a Sweet like candy (az üvege színe alapján erre látatlanban is következtettem). Rajtam simán kibír egy napot, ruhára fújva többet is, ami meglepő egy celeb illattól, de ilyen téren nagyon jól teljesítenek nálam Ariana parfümjei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Destinyh

2020. november 16.

Hatalmas rajongója vagyok Ariana parfümjeinek.(épp úton van hozzám a Cloud, Thank u next is hatalmas kedvenc.) Viszont EZ MI?! Komolyan amikor először kifújtam majdnem elhánytam magam, már bocsánat de iszonyat büdös volt...Nem is értem, az összetevők alapján jól hangzik, de valaki írta, hogy olyan mint az égett műanyag, nos ez tökéletesen leírja. Nagyon szúrós, egy tömény kellemetlen katyvasz. Moonlight- a neve alapján, na meg az összetevői fekete ribiszke, fekete borostyán, egy szexi, és egy mély parfümöt képzeltem el, ami hozza az éjszaka és a holdfény hangulatát, hát nem.:) Még ha ingyen osztogatnák akkor sem kéne. Ez meg a Frankie nevezetű alkotás számomra minősíthetetlen. Pedig kinézetre az üvege tényleg gyönyörű, de a tartalma....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

vpverapapp2

2020. november 11.

én először illatmintában szagoltam meg, és már akkor nagyon megtetszett, nekem amúgy is van egyfajta vonzalmam az éjszaka, a hold, meg az édes illatok iránt, és ebben a parfümben pont egyesül, nagyon kellemes, és saját magamon is nagyon jó illata van, gyakran használom. tartóssága is rendben van. apukám amikor először megszagolta azt mondta, hogy ennek méz illata van, kicsit hasonlít :D én notino-n vettem nagyon jó áron egy szettben amiben van tusfürdő meg testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

judit0206

2020. április 21.

Elsőre alig éreztem valamit, amikor kipróbáltam egy drogériában, ezért sokáig nem is foglalkoztatott. Aztán vettem egy mini kiszerelést a douglasben, amit egyre jobban megkedveltem. Sokan megdicsérték. Végül vettem egy szettet, amiben a 100 ml-s parfüm van :) Nagyon szeretem, van benne valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

inimini

2019. október 25.

Nem vakvásárlás volt, hanem hetek illatolása kellettek hozzá, hogy rászánjam magam a megvételére. De nagyon jól tettem! Az elején a szilva fanyarságával és a mályvacukor édességével nyit, aztán a bazsarózsa-feketeribiszke-vanília-szantálfa négyessel zár. Számomra nagyon finom az illata, édeskés egy leheletnyi savanykás cseppel fűszerezve (a vőlegényem szavaival citromos sajttorta). A hatósugara nem ordít, kb fél karnyújtásnyi. A tartóssága eddig 6-8 óra volt, kíváncsi vagyok, hogy hidegebb és melegebb időben hogyan fog működni rajtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

CsinCsilla

2019. szeptember 9.

A hűvösebb időre való, finom, édes illat, nekem ez a kedvencem Ariana Grande parfümjei közül, valahogy úgy jellemezném az édességét, hogy nem túl sok, de nem is túl kevés. Egyik barátnőm mondta, mikor megérezte rajtam, hogy abszolút hozzám illik, egyszerre kislányos és nőies 🤭😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Az illata édeskéd, tavaszi szellőhöz tudnám hasonlítani. Nem fájdítja meg a fejem. De sajnos fél óra után semmit sem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

pomme

2019. március 17.

Hűha, látom nem csak én nem érzem az illatát :D Ha locsolom, akkor is csak nagyon-nagyon közelről érezni. Az elején nettó szúrós alkoholszag, utána egy szuperhalvány édeskés valamit érzek, de ha nem tudnám, hogy rajtam van, észre se venném, de még közelről sem. Amennyit ki tudok venni belőle, az egy kis cuki semmiség, de sajnos itt a semmiség szó szerint értendő. 2 csillag csak a szép üveg miatt, meg mert ha mondjuk 3 ezer Ft lenne, akkor meg is venném (és locsolnám), mert kellemes az a kis lepkefing, amit produkál, az üveg meg jól nézne ki a polcon :)

Update: nem veszem meg annyiért sem. Fél óra után olvadt műanyag szaga lesz kis égett gumis beütéssel. Úristen, de rossz :((( akkor bezzeg már érezni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.