Ariana Grande

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2017

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, szilva

Szívjegyek: mályvacukor, bazsarózsa

Alapjegyek: szantálfa, fekete borostyán, vanília

Anex55

2022. április 15.

Új illat után kutattam, a Cloudot ajánlották, de az nem jött be. Ez viszont első szaglásra szerelem lett! Nagyon kellemes édeskés, de nem émelyítően édes illata van. Az ára is rendben van és cserébe tartós. Különösen a 100 ml-es kiszerelés éri meg, jó áron meg lehet rendelni parfümös oldalakról. Újraveszem biztosan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

Sterc

2021. december 5.

Tartóssága nem olyan mint az Ari-é, pár óra rajtam max. Igazából egész érdekes illata van, bár sajnos engem nem nyert meg magának, mert majdnem pontosan olyan illata van mint egy tusfürdőmnek, talán kicsit enyhébb, dr nagyon fejfájdítós és émelyítő. Mintha lenne benne valami Ari vonulat, de ez inkább olyan sötét, komolyabb illat. Az üvege- híven az előző Ariana parfümökhöz-, rendkívül dekoratív, talán a legkülönlegesebb színvilágú főleg ezzel a holografikus, félig-meddig átlátszó üveggel. Én ezt az illatot esti alkalmakra tudom elképzelni.

Update: Valahogy megszerettem az illatot, most hogy újra magamra fújtam annyi hónap után. Lehet, hogy jobban áll neki a melegebb idő nem tudom, de most valahogy újabb oldalait fedeztem fel az illatnak. Van valami benne ami az Ariban is, mélyen mintha meleg vanília lenne. A különbség, hogy ez az illat komolyabb, sötétebb, de most valahogy igazán megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 5.

inimini

2021. október 6.

Nem vakvásárlás volt, hanem hetek illatolása kellettek hozzá, hogy rászánjam magam a megvételére. De nagyon jól tettem! Az elején a szilva fanyarságával és a mályvacukor édességével nyit, aztán a bazsarózsa-feketeribiszke-vanília-szantálfa négyessel zár. Számomra nagyon finom az illata, édeskés egy leheletnyi savanykás cseppel fűszerezve (a vőlegényem szavaival citromos sajttorta). A hatósugara nem ordít, kb fél karnyújtásnyi. A tartóssága eddig 6-8 óra volt, kíváncsi vagyok, hogy hidegebb és melegebb időben hogyan fog működni rajtam :)

Update.
Nekem jobban bejön hidegebb időben, nyáron ocsmányul édes és basic illattá vált. Még mindig jóféle illatnak tartom, mert ősszel/télen a kis savanykás (citrusos?) aroma is kijön belőle, de összességében ez is csak egy celeb illat. Érettebb nőknek nem ajánlom (nem időseknek, hanem akik érettebb gondolkodásúak!) viszont a Notinon sokszor le van árazva. Összességében 4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Update.

Dorikacicc

2021. július 28.

Vakon rendeltem ezt a parfümöt, egyszerűen tetszett a neve, az üvegcséje és az összetevői. Sok rosszat olvastam róla, de azért adtam neki esélyt. Amikor átvettem a futártól, tök hideg volt az üvegcse (mert tél volt akkor), és akkor úgy éreztem, nem rossz az illat, bár volt valami plusz benne, ami nem tetszett. Kicsit félretettem, megbántam. Másoknak tetszett, hát engem nem győzött meg. Aztán két nappal később újra fújtam magamra belőle, akkor is éreztem azt a plusz valamit, de már egyre kevésbé. Most már ott tartok, hogy spórolok vele, mert annyira imádom, hogy ha nem megyek sehova, akkor is befújom vele magam, és ezért már fogyni kezdett. Nagyon finom édes, különleges, nem tucat illat egyáltalán. Egyediséget sugároz magából. Nekem az égetett cukor jut róla eszembe egy csomó más hasonló finomsággal, mint a vanília, a fahéj... Olyan téli illat, bár én annyira szeretem, hogy az se érdekel, hogy nyár van, én akkoris fújok belőle magamra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

eheiszki

2021. június 28.

Hát.. ez egy édes illat, ami kifújáskor ribiszkés, aztán szantálos vaníliás. Ettől többet nem tudok róla írni. Viszont nem drága.
Sajnos nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Sajnos nem fogott meg.

Serpentina

2021. március 24.

Én nem tudom, mi a vihar van mostanában a teszterekkel. Egy éven keresztül abban a hitben voltam ezzel az illattal kapcsolatban, hogy borzalmas. 🥶 Amíg csak mintám volt belőle, tényleg nem értettem. Mert az tényleg olyan büdös volt, mint valami gagyi, Aliexpresses patkányvizeletes hamis kutyulmány. (Pedig megbízható forrásból szereztem.) És annak TÉNYLEG égetett gumi szaga volt némi műanyag vaníliával keverve. Nem akartam elhinni, hogy ez tényleg ennyire rossz. Mivel már az összes Ariana illat ott sorakozott a fiókomban, úgy döntöttem, nincs vesztenivalóm, ha teszek egy kísérletet és ezt is megrendelem. Már csak a szép zöldes-lilás holografikus üveg miatt is.
Nos... most, hogy már tényleg teljes valójában szemlélhetem ezt az illatot jó ideje, kijelenthetem, hogy az egyik kedvenc gyümölcsös gourmand kreációmmá avanzsálódott. 😅👍🏼
Valóban kicsit pikánsabb, nehezebben feldolgozható, mint az Ari vagy a Sweet Like Candy, így nem ajánlanám bárkinek, de szerintem finom, különleges és abszolút viselhető. Leheletnyit emlékeztet az Arira, de jóval édesebb, vaníliából is többet tartalmaz.
Valamiért Japán jut róla eszembe... Tokió,... Harajuku..., és aranyos, mégis elegáns lolita ruhát viselő lányok.
Kezdetben “mochi” illatot áraszt, amely középen gazdagon meg van töltve cukros, szilvás töltelékkel. Nem savas, fanyar szilvát kell elképzelni, inkább valami “cukorszilva tündért”. Aztán roppanós feketeribizli gyöngyök jönnek szembe, és ez az egész egy hatalmas vanília tengerben úszik.
Ahogy csillapodnak a gyümölcsök, egyre inkább valami tejes desszertté (vaníliás-feketeribizlis túrótortává? 🤷🏼‍♀️) szelídül, amit néhány csepp citrusos aromával ízesítettek, ez pedig egy fajta szexi frissességet csempész a kreációba.
Nem kifejezetten éjszakai vagy “érett” illat. Nappali, csajos, a városban ide-oda mászkálós, vidám, édes, de egyáltalán nem tucat.
A tartósságával nekem személy szerint semmi problémám nincs. Igaz, én gazdagon telefújom vele a ruháimat is, de egész nap körülleng az illata, még este is.
Nekem ez egy hatalmas pozitív csalódás volt. 💗

2020. február 08.
🌕🌑🌑🌑🌑
Moonlight-Moonlight... : Sajnos ki kell mondanom, - de ez az illat: BÜDÖS! 😧👎🏼😷🌚
Fullasztóan édes, gejl és kegyetlenül olcsó hatású. Tömény műanyag az egész sajnos.
A neve ellenére legkevésbé sem gondolnám éjszakai hangulatú illatnak, - ahhoz kegyetlenül édes, nem elég mély és komoly.
Az összetevői egy olyan bűzös, enyhén szúrós olcsó masszává vegyülnek, hogy nem is nagyon lehet meghatározni, mihez hasonlít: leginkább arra a képre, amikor a lakótelepi kis “Tifani” divatozni akar... és a stílusának elengedhetetlen alkotóelemeit *nem éppen minőségi forrásból* szerzi be... 😫 Egy tömény műanyag vanília aroma és meghatározhatatlan, semmilyen savasságot nem tartalmazó műanyag gyümölcsök olcsó vegyülete (amiből talán valami orrfacsaróan édes “műanyag banán” a legdominánsabb).
Az összes Ariana illat közül ez az, ami abszolút minősíthetetlen, - ebben az árkategóriában PLÁNE! - Nem nagyon tudom hová tenni, pedig egyébként gyönyörű kívülről. Hangulatos ez a hologramos levendulás-zöldes design. Szerintem az összes ilyen formatervezésű közül a legszebb színvilágú. Pont ezért fáj a szívem, mert jóval mélyebb, karakteresebb belső tartalmat érdemelne.
Valami szexibb, éjszakai keverékre számítottam, amiben TÉNYLEG lehet érezni szilvát, egy kis borsos fűszert.
Hát... attól nagyon távol áll, - de természetesen nem a rosszul elsült vízióim miatt húzom le. Ez tényleg nem ér ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Nekem ez egy hatalmas pozitív csalódás volt. 💗

2020. február 08.
🌕🌑🌑🌑🌑

Burgundy.Dahlia

2021. február 10.

Kipróbálás nélkül rendeltem meg a Sweet like candyvel együtt. Miután megérkezett és kifújtam a még hideg üvegcséből, egyáltalán nem győzött meg, a másik sokkal jobban. Párszor használtam és teljesen beleszerettem az illatába, nagyon illik hozzá a neve is, számomra egy kellemes, esti parfüm lett, a párom nagyon sokat dicséri rajtam. Nem olyan édes, mint az Ari vagy a Sweet like candy (az üvege színe alapján erre látatlanban is következtettem). Rajtam simán kibír egy napot, ruhára fújva többet is, ami meglepő egy celeb illattól, de ilyen téren nagyon jól teljesítenek nálam Ariana parfümjei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Destinyh

2020. november 16.

Hatalmas rajongója vagyok Ariana parfümjeinek.(épp úton van hozzám a Cloud, Thank u next is hatalmas kedvenc.) Viszont EZ MI?! Komolyan amikor először kifújtam majdnem elhánytam magam, már bocsánat de iszonyat büdös volt...Nem is értem, az összetevők alapján jól hangzik, de valaki írta, hogy olyan mint az égett műanyag, nos ez tökéletesen leírja. Nagyon szúrós, egy tömény kellemetlen katyvasz. Moonlight- a neve alapján, na meg az összetevői fekete ribiszke, fekete borostyán, egy szexi, és egy mély parfümöt képzeltem el, ami hozza az éjszaka és a holdfény hangulatát, hát nem.:) Még ha ingyen osztogatnák akkor sem kéne. Ez meg a Frankie nevezetű alkotás számomra minősíthetetlen. Pedig kinézetre az üvege tényleg gyönyörű, de a tartalma....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

vpverapapp2

2020. november 11.

én először illatmintában szagoltam meg, és már akkor nagyon megtetszett, nekem amúgy is van egyfajta vonzalmam az éjszaka, a hold, meg az édes illatok iránt, és ebben a parfümben pont egyesül, nagyon kellemes, és saját magamon is nagyon jó illata van, gyakran használom. tartóssága is rendben van. apukám amikor először megszagolta azt mondta, hogy ennek méz illata van, kicsit hasonlít :D én notino-n vettem nagyon jó áron egy szettben amiben van tusfürdő meg testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

judit0206

2020. április 21.

Elsőre alig éreztem valamit, amikor kipróbáltam egy drogériában, ezért sokáig nem is foglalkoztatott. Aztán vettem egy mini kiszerelést a douglasben, amit egyre jobban megkedveltem. Sokan megdicsérték. Végül vettem egy szettet, amiben a 100 ml-s parfüm van :) Nagyon szeretem, van benne valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.