Ariana Grande

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 1lf5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2016

Illatjegyek: vadszeder, bergamott, Cassis likőr, pillecukor, vanília, fás jegyek

Ariana Grande Sweet Like Candy 100ml
Ár: 12.000+ postaköltség , Eladó: Amira213
Állapot: Új teszter, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás

ehesvelociraptor

Korcsoport: < 18
2021. április 7.

Sajnos hűhó a semmiért:( egy nagyon édes, erős illatra számítottam, de kvázi semmilyen nincs neki. Egyébként nem egy rossz parfüm, de mivel sokkal jobbra számítottam, így csalódnom kellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 7.

Burgundy.Dahlia

2021. február 10.

Ez volt az első Ariana illatom, a Moonlighttal együtt rendeltem meg, mert nem tudtam dönteni. Bár kipróbálás nélkül nem szoktam parfümöt venni, ezzel úgy voltam, hogy az összetevői alapján "safe buy". Azóta a Thank You Next kivételével az összes itthon kapható megvan. Számomra az Arihoz hasonlít, de ahogy már írták, ez tényleg nem annyira "meleg, édes", inkább gyümölcsös, friss, vibráló, enyhén savanykás, de a szó jó értelmében. Emellett (rajtam legalábbis) nagyon tartósak Ariana illatai (főleg az újabbak, de ezek a kerek üvegesek is kibírnak egy napot).
Mindennapi illatnak elég tolakodó, túl gyümölcsös, ami nekem kicsit "kislányossá" teszi, hangulat kell hozzá, hogy viseljem. Ennek ellenére nagyon szeretem. Tulajdonképpen az Ari "kishúga".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Sterc

2020. december 8.

Hmm, fura, édesebbre számítottam a promo alapján. Főleg összehasonlítva az Arival, nekem ez kevésbé tűnik édesnek. Vagy talán nem is ez a jó szó, hanem az, hogy az Ari egy meleg, vibráló édes illat, ez viszont sokkal hűvösebb, szúrósabban édes illat, olyan édes-savanyú. Az Arinak poros nyomába se ér, persze így is el fogom tudni használni, hiszen amúgy egy kellemes, finom illatról beszélünk. Kellett a gyűjteményembe, de lehet hogy ez lesz a legkevésbé kedvelt Ariana parfümöm, na majd meglátjuk. A tartóssága kicsit gyengébb, mint az Ari-é.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Destinyh

2020. december 3.

Érdekes. Sokkal vattacukrosabbra számítottam. Először a vadszeder az, ami nagyon kiérezhető, aminek a körte ad frissességet. Utána lesz édes, krémes, mintha áfonyát is éreznék benne amitől nem engedné, hogy gejl legyen mert ad neki egyfajta fanyar mellék zöngét, persze jó értelemben.:) A végén lehet érezni a vaníliát, ami nagyon kellemessé komfortossá teszi. Azt hiszem eddig ez a leggyümölcsösebb koncepció az összes Ariana parfüm közül. Az Ari parfümhöz semmilyen hasonlóságot nem véltem felfedezni. Teljesen különböző illat. Talán az Ari-nak olyan "vidámabb" hangulata van. Ennek viszont olyan hűvösebb. Eléggé szexi is szerintem, tehát bármilyen alkalomra eltudom képzelni. Egyébként nagyon hasonlít valamilyen parfümre, de eddig nem jutott eszembe hogy melyikre, szóval nem egy bonyolult egyedi illat, de én ennek ellenére imádom.Tényleg nagyon finom, hideg időben igen kiváló. Nagyon tartós rajtam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

Arianna01

2020. augusztus 22.

Az illat maga tényleg olyan semmilyen. Semmi különleges, egy édes, megszokott illat. Amivel nekem nem is lenne bajom, nem kell mindig minden áron különlegesnek lenni, de az, hogy kb konkrétan 2 percig érződik, se ruhán, se bőrön nem tart kb semeddig sem. Szóval így konkrét pénzkidobás :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Lilka

2020. augusztus 1.

Na, a 15-24 éves korú csajsziknak ez egy fonyeremény illat, partizos, a pasikat vonzo illatfelho, tartos, cukros, édes, tomény illat....de számomra már csak ennyi. Talán egy illattol én már tobbet várok el...Tényleg nem rossz,de azért egyedinek sem mondanám.. az uvegcséje is cuki muki, a kis pamacs is befujhato az illattal mellette, ez mondjuk nagyon tetszik benne...csak maga az illat lehetne kifinomultabb az áráért cserébe...Igyhát az illatot pontozom..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Serpentina

2020. július 2.

2020. február 08. 🌕🌕🌑🌑🌑
Sima, - csupán lehelet erejű, elenyészően kis hatósugarú, - egydimenziós vaníliás pillecukor illat, semmi több. Az Avonnak régen volt egy nagyon hasonló tini illata, a Kate’s World Pretty Fabulous, de még az is intenzívebb hatást gyakorolt rám. Az Arival ellentétben ez az illat jóval áttetszőbb, színtelenebb, - amikor leszáradás után ki kéne teljesednie és a “fénykorát élnie”, - már alig érezhető belőle valami, pedig nem keveset tettem a csuklómra.
Az Ari egy jól megkomponált, érdekesebb és fantáziadúsabb illat, - ez messze elmarad mellette karakterben és tartósságban is, össze sem hasonlítható vele. Nyomokban fellelhető némi átfedés a közös cukorkás alap által, - de ég és föld.
Nem bántja az orromat, - persze, kellemes ez a kis pillecukor aroma, de messze nem ér annyit, mint amennyiért vesztegetik.Ebből a szempontból sem nagy durranás. A hétszázezredik sablonos vattacukorbomba alkotás, - nem mutat semmi újat, de igazából több bőrt már nem is nagyon lehetne lehúzni róla. Ezek között is nyilván annak lesz a legnagyobb haszna, akinek a legélénkebb a propagandája, legnagyobb a hátszele, - és Ariana a marketingeseivel karöltve ezt a hullámot most maximálisan meglovagolja, sokakat meg tud szédíteni vele.
Ha csak az illata lenne mérvadó, ennek ellenére simán lehetett volna akár 3-4 csillag is, hiszen nem büdös, nem idegenkedik tőle a bőröm kémiája, nem facsarja az orromat, - de a nullával egyenlő tartóssága miatt 2-nél többet nem érdemel.

Update: Na jó... bevallom, ez nem volt szép tőlem. Amennyire lehordtam fél évvel ezelőtt, - most legalább annyira közel van a szívemhez. Valóban nem egy elborultan fantáziadús alkotás, hiszen kapásból 2 olyan parfümöt is el tudok sorolni, aminek teljesen ugyanez az illata, de aki régebb óta parfümbolond, mint én, lefogadom, hogy ennél még jóval többet mondana: Viva La Juicy Noir (a rózsaszín, fekete masnis), Victoria’s Secret Noir Tease. Szóval: érződik a koppintás szele, - de ma már rengeteg ugyanolyan illatú pillecukros parfümalkotás van a piacon, - ennek ellenére szeretem az ilyen és hasonló típusú illatkategóriát. És tekintve, hogy országunkban nem annyira könnyű az említett illatokhoz jutni, egyáltalán nem gyenge alternatíva.
Igen, az Ariana parfümök közül ez a leginkább kislányos, legkevésbé érett, - ugyanakkor a tizenévesektől egészen a harmincas korosztályig tudnám ajánlani bárkinek, - illetve aki szereti a “légiesen édes“, áttetszőbb, mégsem gejl parfümöket, ezen a korosztályon felül is bőven.
Tipikusan olyan illat, amit egész nap szívesen elszagolgat magán az ember, ha már hányingere van a nehéz, tömény illatfelhőktől, és valami könnyedebbre, mégis finomra vágyik.
A téli véleményemmel ellentétben nyáron jóval tartósabb. Amit soha nem hittem volna: 7 (!!? 😳) óra elteltével is érzem a maradványait a karomon. Ebből a szempontból erősebb teljesítményű, és jobban megéri, mint a Victoria’s Secret.
Az Arit valószínűleg soha nem fogja überelni, de ennek ellenére az egyik kedvencemmé avanzsálódott, és alap, ha valami könnyedebbre vágyom.
Most a Thank U, Next van úton nálam, - de ha a közeljövőben látom valahol, biztos hazajön velem legalább egy kis 30 ml-es üvegben. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

2020. február 08. 🌕🌕🌑🌑🌑

iszakeliza

2020. május 30.

nagyon kellemes illat, főleg tavasszal szeretem használni. közepesen tartós, nem túl erős az illata. kicsit sokallom az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

pinkyNiki

2019. november 16.

Nem az a fajta édes parfüm ami túlzottan tolakodó. Emiatt lett az egyik kedvenc illatom. Kifújáskor édesebb, intenzívebben vaníliás. Aztán később inkább púderes, kevésbé édes illattá finomul. Tartósságát tekintve lehetne kicsit jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Púderes, vattacukros, az egyik kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Púderes, vattacukros, az egyik kedvenc.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.