Ariana Grande

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 1lf5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2016

Illatjegyek: vadszeder, bergamott, Cassis likőr, pillecukor, vanília, fás jegyek

Ár: 10.000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Kb. 85 ml/100 ml, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Serpentina

2020. február 8.

Sima, - csupán lehelet erejű, elenyészően kis hatósugarú, - egydimenziós vaníliás pillecukor illat, semmi több. Az Avonnak régen volt egy nagyon hasonló tini illata, a Kate’s World Pretty Fabulous, de még az is intenzívebb hatást gyakorolt rám. Az Arival ellentétben ez az illat jóval áttetszőbb, színtelenebb, - amikor leszáradás után ki kéne teljesednie és a “fénykorát élnie”, - már alig érezhető belőle valami, pedig nem keveset tettem a csuklómra. A tartóssága említésre sem méltó, abszolút nulla. Rekord idő alatt megsemmisül.
Az Ari egy jól megkomponált, érdekesebb és fantáziadúsabb illat, - ez messze elmarad mellette karakterben és tartósságban is, össze sem hasonlítható vele. Nyomokban fellelhető némi átfedés a közös cukorkás alap által, - de ég és föld.
Nem bántja az orromat, - persze, kellemes ez a kis pillecukor aroma, de messze nem ér annyit, mint amennyiért vesztegetik.
Egy ovis kislány illata, aki könyörög az anyukájának, hogy vegyen neki egy olcsó, cukorka illatú parfümöt. Ilyen elenyésző töménységben max. ennek a 4-6 éves korosztálynak tudom elképzelni, - akiknél nagyon furcsa és visszatetsző lenne, ha olyan hatósugárral bűzlenének valami nagyon erős parfümtől, mint egy felnőtt nő. Ha lenne egy kislányom, - ovis fellépés vagy fotózás alkalmával neki pont tökéletes lenne.
Na, - ha az ember felnőtt fejjel is az ilyen édes, cukorkás illatokat preferálja, - és azt szeretné, hogy érződjön is rajta valami, - ez nem neki való. Pedig egyértelmű, hogy a célközönség a tini, és a fölötte álló felnőtt korosztály akar lenni a készítők szerint, Arianahoz hasonlóan.
Nagyon sok hasonló, jóval magasabb minőségű illat van a piacon.
Ebből a szempontból sem nagy durranás. A hétszázezredik sablonos vattacukorbomba alkotás, - nem mutat semmi újat, de igazából több bőrt már nem is nagyon lehetne lehúzni róla. Ezek között is nyilván annak lesz a legnagyobb haszna, akinek a legélénkebb a propagandája, legnagyobb a hátszele, - és Ariana a marketingeseivel karöltve ezt a hullámot most maximálisan meglovagolja, sokakat meg tud szédíteni vele.
Ha csak az illata lenne mérvadó, ennek ellenére simán lehetett volna akár 3-4 csillag is, hiszen nem büdös, nem idegenkedik tőle a bőröm kémiája, nem facsarja az orromat, - de a nullával egyenlő tartóssága miatt 2-nél többet nem érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Nagyon sok hasonló, jóval magasabb minőségű illat van a piacon.

pinkyNiki

2019. november 16.

Nem az a fajta édes parfüm ami túlzottan tolakodó. Emiatt lett az egyik kedvenc illatom. Kifújáskor édesebb, intenzívebben vaníliás. Aztán később inkább púderes, kevésbé édes illattá finomul. Tartósságát tekintve lehetne kicsit jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Púderes, vattacukros, az egyik kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Púderes, vattacukros, az egyik kedvenc.

Majida

2019. április 28.

Imádom! Édes kislányos illata van ,én amúgy is az édes illatok kedvelője vagyok nekem ez nagyon bevált tarzós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

egyno

2019. március 21.

Nagyon szeretem. Az én favorit illatom. Már a második nagy kiszerelés van meg belőle. Nem szeretem a túl édes illatokat, ez pont megfelelő, talán kicsit púderes, nem fejfájós. Nekem ő vált be. Imádom az illatát, tartós nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

PinkMcFreeze

2019. február 19.

Nagyon szeretem az illatát! (: Végre nem fejfájós tapasztalatom van egy édes illatú parfümtől! (: Az illata púderes, vattacukros, de egyáltalán nem tolakodó. Max picit a kifújásnál, de teljesen rendben van ezen a téren. Az illata tartós a bőrömön :P Sőt a páromnak is tetszik ez az illat, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom! 🙂💕

UP: 2019.02.19.
Sajnos egy csillagot le kell vonjak, mert több hetes használat során bőrirritációt okoz rajtam és nagyon elvagyok keseredve emiatt 😥 Az egyik legkedvesebb Zarás parfümömtől is meg kellett válnom, mert piros foltok lettek rajtam és égtek, viszkettek, mint a veszedelem itt is ezek jöttek elő. Utóbbi időben egyre több ilyennel találkozok, de tudom, hogy van egy összetevő, amely lúdas a dologban...vagy én vagyok Miss Hiperérzékeny 🤨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

UP: 2019.02.19.

draculina

2018. december 4.

Nekem ez az Ariana parfüm tetszik a legkevésbé és jobb tartósságot vártam volna ilyen árért, mert kb. 3 óra alatt teljesen eltűnik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Eszkoo

2018. november 10.

Nagyon jo edes illata van a parfumnek. Amikor magamra fujom kicsit eros szuros illat de kesobb egy kellemes cukorkas felhove valtozik. Nem a legtartosabb parfumom de erzodik nehany oran at.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Candy21

2018. október 8.

Ő sokkal finomabb, mint az anya illat tényleg egy igazi cukorbomba. Ez a parfüm végre rajtam is működik nem lesz szúrós illat. Érzni benne még elég jól a vaníliát és egy kis gyümölcsösséget. De én úgy érzem ehhez már öreg vagyok inkább tini illat. A tartóssága kb 4ó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

senskin

2018. július 25.

Ez az illat ami még nem nőtt fel, ami nem nőies, hanem kislányos. Naív, romantikára vágyó, álmodozó keverék van az üvegcsében. Annyira tömény, tényleg az a cukros, bódító illat. Hirtelen érkezik és gyorsan el kell előle menekülnöm. Annyira sok és annyira tolakodó. Nem tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol