Armonia

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Nita075, Módosítva: 2013. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A bodzavirágvíz 99%-ban természetes növényi összetevőket tartalmaz,  mely 21%-ban ökológiai gazdálkodásban termesztett növényi összetevő. Klinikai vizsgálatokkal igazolt, parabénmentes biokozmetikum.

Az Armoníabio micellás arclemosó egyben nyújtja a hagyományos sminklemosó arctej és az arctisztító tonik hatását: kíméletesen, de hatékonyan távolítja el sminket és szennyeződéseket, a citromfűlevél kivonata felfrissíti és vitalizálja a bőrt, a bodzavirág kivonata pedig regenerálja. Ideális az arc és a szemkörnyék tisztításához, a smink eltávolításához. A bőr nemcsak megtisztul, hanem selymesebb és ragyogóbb is lesz.

HASZNÁLATI UTASÍTÁS
Vattapamacs segítségével letisztítjuk az arcról, nyakról és dekoltázsról a sminket és a szennyeződéseket, majd a bőrtípusnak megfelelő krémet használjuk. NEM KELL LEMOSNI!

anettszalai

2019. március 3.

Mini változatát vettem meg, ezelőtt a Garnier micellás arclemosóját használtam. Ég és föld a kettő. Igaz, a Garnier hamarabb felveszi a harcot az erősebb sminkkel, ez viszont amellett, hogy tisztít, hidratál is. Puha, szép, feszes bőr tapasztalható a használata után. Én szívem szerint sajnálom a smink lemosáshoz használni, mivel elég sokat kell tenni egy pamacsra, hogy tényleg lehozza azt, amit kell, inkább egy vasárnapi arcápolási rutinhoz tudom ajánlani kezdésként. Így csak 4 csillagot kap, de szerintem megér egy próbát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Kinga79

2018. október 29.

Patikában vettem kis neszesszerben, kis méretben. Én csak szempillaspirált használok, azt rendes sminklemosóval mosom le. Aztán langyos vízzel lezuhanyzom az arcomat, szárazra törlöm és ezután törlöm le micellás vattakoronggal az arcomat. Nagyon tetszik az illata, puha, ápolt lesz a bőröm tőle. Biztosan veszek majd, miután elfogy a ziaja olivás micellás vizem, mert most azt használom. Az is nagyon jó, csak nincs olyan jó illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Andus

2018. július 22.

Nem vált be, kék Bioderma volt előtte, vissza is tértem rá! Sminkleszedés közben felhabosodik a vattakorongom a cucc. Nem is értem miért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Korina2000

2017. augusztus 14.

Imádom! Könnyen eltávolítja a sminket/szennyeződéseket és frissíti a bőrt. Tényleg selymesebb lesz a bőr használat után és nagyon kellemes az illata a benne található gyógynövényeknek köszönhetően. Az összetevői is szépek egyedül az illatanyag zavar benne de ez van. Nem okozott bőrirritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.