Arno Sorel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Füstifecske, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2012

Illatkategória: orientális-virágos

Fej: alma, mandarin, citrom

Szív: galagonya, geránium, ylang-ylang, jázmin, fenyő

Alap: vanília, szantálfa, pacsuli, cédrus

Lory

2015. április 8.

Nem értem az illatkategória besorolását,mert az orientálishoz egy hangyányi köze sincs.Inkább virágos-friss-citrusos.Rajtam a kifújáskor fanyar,zöld illatú lesz és kap egy kis szúrósságot is,olyan mintha kicsit régies stílusú illat lenne.Ha ezt más nem érzi,akkor valószínű csak az én bőrömmel nem teljesen kompatibilis,mert érezni az irányt a friss,fanyarságát,egy kis mellékvágányon jön csak mellé nálam a nem éppen mai kori "beütése" az illatnak,pedig semmi ilyesmi összetevőt nem látok benne.Ha ez nem lenne,akkor kapna 3 csillagot,így max 2-re tudom értékelni,egyébként sem az én stílusom ez a citrusos,zöld kategória de még nyárra egynek elmenne.Ráadásul a tartósságával sem lenne baj,4-5 órát simán kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

apple

2014. szeptember 4.

Hétköznapi illatnak tökéletes. Nagyon kellemes, kissé szappanos-tisztaságillat beütése van, plusz a virágok. Pár perc után tényleg átmegy orgonába.:) Most akciós a DM-ben 1000 Ft.(100 ml)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Füstifecske

2014. március 22.

Elsőre az orgonavirág jutott róla eszembe. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Elsőre az orgonavirág jutott róla eszembe. Imádom.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Lyral, Benzyl Salicylate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)