Aroma Greenline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: funny.hunny.bunny94@gmail.com, Módosítva: 2011. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató tusfürdő krém. Könnyű tusfürdő nyugtató aloekivonattal és allergénmentes aromákkal, gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt.

mse02

2012. november 24.

Én is a rossmannban vásároltam nagyon olcsón. Grapefruit illatban. Nekem bejön , bár azt hittem "zöldebb" az összetevőit illetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

széva

2012. november 18.

Nekem a grapefruit van és tökéletes.Eddig minden tusfürdőtől viszketett a bőröm ez az egy ami nem okoz gondot.Tegnap előtt megfürödtem a dove tusfürdőmmel és már este vakaróztam.Vissza álltam erre és meg szűnt a viszketés.Hát csak ajánlani tudom (én már a 3. nál tartok )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 18.

gyorsi

2012. április 3.

Én se estem hasra tőle. A tubusból szaglászva nagyon finom, de fürdés közben nem az igazi. És tényleg nincs utána a "tiszta" érzés, az illata egyből elillan a bőrről. Pedig a grapefruit nagyon tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Jxdit

2012. március 6.

A greenline névből én is arra asszociáltam, hogy természetes alapanyagokat tartalmaz, de sajnos már csak itthon olvastam el az összetevőit :/ Az illata kellemes (pamut), az állaga jó, különösebb dolgot nem tapasztaltam használata közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

chickweed

2011. december 20.

én nagyon szerettem, nekem a pamutos akármi volt meg, illatát tekintve is nagyon jó és szerintem egyáltalán nem szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 20.

szalaijudit92

2011. július 28.

Nekem grapefruit illatban volt,de nem szerettem.Egyedüli pozitívuma az illat volt,de nem éreztem magam tisztának,ellenben kitűnően szárított. A greenline elnevezéstől én valami természetes dolgot várnék,de tele van szeméttel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 28.

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2011. június 13.

Én a Rossmannban találtam rá múlt héten kb 300 ft volt akciós áron de az illata majdnem mindegyiknek a greenline termékcsaládból teljesen elvarázsolt nem tudom mihez hasonlítani de hihetetlenül kellemes esszenciája van a tusfürdőinek.Jól habzik így nekem minden eggyes tusolás vagy fürdés élménybombává varázsol.Egyáltalán nem szárít ,hogy helyrehozza-e a bőrt arról még nincs tapasztalatom de mintha egy picivel puhább tapintású lenne .Én teljesen odalettem érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract