Aroma Greenline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Kényeztesse magát egy felejthetetlen élménnyel az új, lenyűgöző illatú parfüm tusfürdővel, melyben a Gránátalma és Mangó gyümölcskoktél elbűvöli érzékeit. A hidratáló formula selymesen puhává és kellemes tapintásúvá teszi a bőrt.

kismadár

2014. január 14.

Nagyon jó kis tusfürdő! Tök jó gél állaga van, jól el lehet dolgozni, megfelelően tisztít, ápol, nem irritál, isteni és tartós az illata. Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

moonlitnight

2013. április 28.

Összetevőit nem néztem, de a marketing szerint 95% natural ( mindegy is igazából). Eddigi életem eddigi legjobb tüsfürdője, habzik, illatos, kevés kell belőle, illata mennyei, nyárra pont megfelelő. Mondjuk a színén meglepődtem, mert azt hittem, hogy csak a flakonja színezett és maga a lötyi átlátszó, de nem mert a termék is ilyen természetellenesen narancssárgásan-pirosas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

katarakta

2013. április 14.

A márkáról tudok nyilatkozni,mert a füge-vanília illatút vettem meg,de hátha az is segítség lesz vkinek.Nagyon krémes tusfürdő,ami nem szárít.Az illata tartós,még fürdés után is lehet érezni.95%-ban természetes anyagokból áll.Nagyon szeretem,az egyik kedvencem!Mivel elég sűrű,nem kell belőle sok.Ha elfogy,biztosan újra fogom venni,de valószínűleg addig még másik illatot is beszerzek,annyira szeretem úgy,ahogy van!!!Maximális pontszám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Színezék. Narancssárga.