Aromax

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Aromax-n 3499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Andrea_official, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2023. október 23.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Aromax, 3499 Ft

A hialuronsav a bőr egyik természetes alkotóeleme, mely fokozza a bőr természetes nedvességmegtartó képességét, felelős az egészséges bőrbarrierért, gyulladáscsökkentő hatású és eredményesen veszi fel a harcot a bőröregedést okozó szabadgyökök ellen is.  A Hyaluron szérum magas koncentrátumú hatóanyagai (xilitol glycosa és sodyum hyaluronate, a hialuronsav só formája) azonnali, intenzív és hosszantartó hidratálást nyújtanak a bőr mélyebb rétegeiben is. Kettős hidratáló hatásának köszönhetően a szérum rendszeres használata simábbá, puha tapintásúvá teszi a bőrfelszínt, csökkenti a meglévő ráncok láthatóságát, mélységét, és összességében fiatalosabb, egészségesebb bőrképet biztosít. A szérumot bármely korosztály számára ajánljuk, bármely bőrtípus esetén használható, a női és a férfi bőr ápolására is. A kettős hidratáló hatású Hyaluron szérum nagyszerűsége a bőr vízháztartásának harmonizálásában rejlik. A bőr vízháztartása a folyamatos irritáció, a kedvezőtlen környezeti hatások irritáció vagy egyszerűen az éves múlásával kiegyensúlyozatlanná válik: a bőr egyre szárazabbá válik, nagyfokú szárazság esetén pedig megjelenik a felső hámréteget, az epidermiszt érintő hámlás.

A szérum fő összetevője, a Xilitol glükóz 2 lépésben segíti a bőr hidratációját:

1.  Azonnal és hosszú távon fokozza a bőr nedvességtartalmát és természetes vízmegtartó képességét a felső hámrétegben valamint a bőr mélyebb rétegeiben is (epidermisz és dermisz)
  2. Helyreállítja a bőr védelmi funkcióját, az ún. bőrbarriert a ceramidszintézis fokozásával, meggátolva így a meglévő nedvességtartalom elvesztését (transzepidermális vízvesztés).

A szérum hatására a bőr erősebbé, ellenállóbbá válik, a bőrfelszín láthatóan hidratáltabb, simább lesz.

Ár: 3499 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Angelless

2024. január 18.

Tesztelésre kaptam még tavaly ősszel, nagyon köszönöm!
Csak azért most véleményezem, mert többször is nekifutottam a használatának ez idő alatt.
Az állaga valahol a vizes tej és a gél között van. Könnyen kenhető, ragacsos, hamar beszívódik, de ragacsos is marad. Arckrémmel, sminkkel viszont nem veszik össze, ez nagy plusz. Az illata kissé gyógyszertári, de nem igazán zavar.
Felkenés után szépen összehúzta a pórusokat és kisimította az arcom, a hidratálása ősszel jó volt, télen már kevésbé. Viszont ami miatt abbahagyogattam a használatát, az a pattanások megjelenése. Voltak kicsi, de nagyobb, fájdalmas pattanások is. Hialuron szérum miatt alakulnának ki pattanások? Furcsállom. Simán lehet, hogy valamelyik összetevője komedogén, vagy esetleg az én bőröm nem szereti kifejezetten.
Sajnáltam, mert jobban tetszene egy ilyen picit "testesebb" szérum, mint egy vizes hialuron.
Őszintén, a tapasztalatnak örülök, viszont magamtól nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 18.

Tesztelésre kaptam még tavaly ősszel, nagyon köszönöm!
Őszintén, a tapasztalatnak örülök, viszont magamtól nem venném újra.

katalinmester13

2023. december 20.

Napi egyszeri használat mellett 5 hétig tartott ki. A jobb szérumok közé sorolnám. Hidratál, puhít, könnyen felszívódik, nem ragad, barátságban van minden alá és fölé kent termékkel. Az illata kicsit fura. Nekem nem kellemes, de nem túl erős, ezért nem zavaró. Szemkörnyékem is szerette. Nem csípte, szépen hidratálta. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 20.

aalexaa

2023. december 6.

Szintén tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm. Nem kifejezetten én vagyok a célközönség, ugyanis zsíros, mitesszerekre hajlamos bőröm van, elsősorban a hámlasztás és faggyútermelés-optimalizálás van nálam fókuszban, nem igazán a hidratálás, arra egy sima alap hidratáló is bőven elég. Ennek ellenére kedvelem, esténként használom, kellemes az állaga, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. Mivel használok utána más szérumot és hidratáló krémet is, így nekem nem tűnt fel, hogy ragacsos lenne. A bőröm szereti, szépen feltölt, nyugtat. Az illata szerintem nem jó, nekem olyan "natúrkozmetikum-szagú", az alverde kencéknek szokott ilyen illata lenni, de szerencsére gyorsan elillan, nem zavaró. Szívesen használom el, de újravenni nem fogom, mivel az én bőrömnek nincs erre állandó jelleggel szüksége. Viszont ha változnak a bőröm igényei, a későbbiekben bátran nyúlok érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 6.

Vestara

2023. december 5.

Tesztelésre kaptam a terméket, de nekem nem volt szimpatikus a tejes állaga, és ragacsosnak éreztem utána az arcomat.
Az 50+ anyukám használta el a végét, de sajnos nem érez hosszat tartó változást a bőrén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

cs.dora

2023. november 22.

Tesztelésre kaptam én is a szérumot. Úgy érzem, újravevős lesz. Bőröm gyorsan felszívja, feltölti. Fényvédő előtt használom reggel, jól működnek egymással. Nagyon tetszik az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 22.

summerrain

2023. november 7.

Tesztelésre kaptam a terméket, köszönöm.
Mint már más előttem leírta, a termék állaga tejszerű, fehéres színű. Illata nem nagyon van, a benne lévő levendulavizet nem is érzem ki belőle, pedig elég érzékeny orrom van. Örülök, hogy nem adtak hozzá semmilyen plusz illatanyagot.
Kellemesen hidratál, szerintem funkcióját betölti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 7.

Tesztelésre kaptam a terméket, köszönöm.
Kellemesen hidratál, szerintem funkcióját betölti.

ivor

2023. november 6.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket és örülök neki, mert magamtól nem biztos hogy kipróbálom, ami kár lett volna, mert igazán kellemes csalódás ez a szérum! Kb. 2 hete használom csupán, ezért a hosszú távú hatásairól nem tudok beszámolni, de az tény, hogy mióta ő nálam lakik, többnyire érte nyúlok, pedig több szérum is lapul a fiókomban. És hogy miért? Mert ez a fehér, gazdagabb, tejszerű kis cucc meglepően jót tesz a bőrömnek, hidratált és puha lesz a bőröm tőle, pedig fölé én csak zselés hidratáló balzsamot szoktam tenni, de a feeling kitart estig. Valószinűleg újravevős lesz mert szerintem kombinált bőrűeknek nyáron önmagában is megállja a helyét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 6.

anglia18

2023. október 5.

Amióta ezt használom, sokkal puhábbnak érzem a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 5.

Amióta ezt használom, sokkal puhábbnak érzem a bőröm.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Butylene Glycol, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.