Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum egyedülálló, bőrazonos hatóanyag liposzómái a bőr mélyebb rétegeibe hatolva fejtik ki hosszan tartó hidratáló hatásukat. A hialuronsav kiváló vízmegkötő hatású, fokozza a kollagénrostok képződését, látványosan javítja a bőr rugalmasságát és tónusát. Az aloe vera kivonat elősegíti a bőr regenerációját, míg az új-zélandi páfránykivonat feszesítő hatást biztosít. A szérum rendszeres használatával a bőr feltöltődhet nedvességgel, feszesebb és rugalmasabb lehet, a ráncok mélysége látványosan csökkenhet.

anetta.filip

2019. október 31.

Km Beauty Boxból volt egy ilyenem, annak nem volt semmi alkohol szaga, szívesen elhasználgattam a reggeli krémem alá. Eleinte üde és rugalmas tapintású volt a bőröm tőle, ekkor vettem egy utánpótlást is, a végére valahogy eltűnt a varázslat. Kíváncsi leszek a második tényleg alkoholosabb lesz-e, remélem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

bernadettu

2019. augusztus 27.

10 ml mintám van belőle, talán 6 hónapja felbontottam és nem volt alkoholos illata, de mivel akkor épp másik hialuron savas szérumot használtam, ez csak most került újra elő és most már érezhető az alkoholos illat. Nem tart vissza, hogy alkohol van benne és a hidratáló hatása is rendben van vizes arcbőrre felvíve, de mivel van rá magyar alternatíva (Geek and Gorgeus) ami alkoholmentes, szerintem nem fogom nagy méretben megvenni, maximum, ha tényleg akkora szükség van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Lanie

2019. június 1.

Nem értem mi szükség van az alkoholra egy egyébként ilyen szuper termékben... Nem fogom lepontozni de mindenképpen fekete pont a számlájukra, pedig egyébként egy könnyű állagú termék, azt veszem észre, hogy nagyon szívesen és rendszeresen nyúlok utána a kis sminkes asztalkámon. Szuper ára van több hasonló termékhez képest és olyan kellemes tapintású lesz hosszú távon a bőröm tőle, hogy csuhajja. Hónapok óta használom, gondoltam most már bátran leírhatom, hogy nekem bejött a használata :)

Update; Enyhén nedves arcon kezdtem el mostanában eloszlatni és nagyon bejött, sokkal könnyebben eloszlatható és amikor beszívódik nem hagy maga után semmiféle ragacsos érzetet. Érdemes pakolás vagy radírozás után használni, teljesen más élményt nyújt mint aki reggel alkalmazza a száraz bőrére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

morningflower

2019. március 27.

A reggeli rutinomban használom, és szeretem is, de nem szérumként, inkább tonikként és primerként jó :D Tényleg nem tölt, viszont nekem szépen egységesíti a bőröm, szeretek sminkelni rá. Nyáron kimondottan jó kis könnyű formula, télen azért nem árt valami kiadósabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

anett76

2019. március 27.

Nem rossz, de nekem a koreai szérumok jobban beválltak. Hidratált, de nem eléggé és nagyon hamar elfogyott. Azonkívűl ha megnézzük a mennyiség - ár arányt ugyanott vagyunk vagy még jobban is kijövünk a koreai termékekkel, amikbe még több hasznos összetevőt is tesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

doori60

2019. március 14.

Már a második üveggel használom el, eddig nem tapasztaltam alkoholos illatot. Számomra kellemes állagú szérum, de ha sokat kenek fel akkor kicsit ragacsos lesz a végeredmény, úgyhogy ki kellett tapasztalnom a bőröm számára megfelelő mennyiséget. C-vitaminos szérummal együtt használom már a második üveget, jót tesznek egymásnak. Azonban komolyabb ráncfeltöltő hatását nem észleltem, valamint nem akadályozta meg új, kisebb ráncok kialakulását, pedig reggel-este használtam. Valószínűleg legközelebb egy másik hialuronsavas terméket fogok kipróbálni. Elsősorban a kedvező ára miatt adom meg neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

CeCeDrake

2019. február 22.

Akciós 1999 Ft-os áron vásároltam.
1999 Ft nettó pazarlás, ez valami rettenetesen sz.r egy cucc! Magyar, nem magyar, nem érdekel, rossz!
Alkohol minek bele?
Pattanásokat okozott már az első használat után és láthatóan száraz tőle a bőröm, holott hidratálni kellene... Az ígéreteit el kell osztani tízzel, a feltöltő tulajdonsága meg lárifári, vicc :-D
Köszi, többet soha semmiféle aromax termék ez meg megy a kukába.
Legszívesebben 0 csillagot adnék, mert annyit ér!
Az Eveline "mély ráncok elleni" fantázianevű széruma ennél 10000x jobb, ugyanezen az áron és nem okoz pattanást és nem szárít, de én maradok a Piggynél!

Update: most dobtam ki, miután kerítettem egy ismerőst, aki ilyet használ. Az enyém folyósabb sokkal és nettó alkohol szaga van, az övének még illata sincs, nemhogy alkohol szag. Pedig én sokkal később vettem és hűvös helyen is tartom. Érdekes. Leginkább az az érdekes, hogy ekkora minőségbeli különbség van üveg és üveg között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Akciós 1999 Ft-os áron vásároltam.
Alkohol minek bele?
Köszi, többet soha semmiféle aromax termék ez meg megy a kukába.
Legszívesebben 0 csillagot adnék, mert annyit ér!

SCOFIELD

2019. február 13.

Anyukámnak vettem egyet ajándékba, kipróbáltam én is, szinte semmi illata nem volt, ami volt, az kellemes. Jól hidratált, a sminkem jobban bírta munkában mint nélküle. Másnap vettem egyet magamnak is. NAGYON erős alkohol szaga van, még felkenés előtt is érezni. Más az állaga is, kicsit folyósabb, és egyáltalán nem hidratálta a bőröm. Szó szerint kidobtam 2200 Ft-ot az ablakon, mert nem bírom elhasználni. A kettő között annyi a különbség, hogy az elsőt decemberben vettem a müllerben, ezt meg most a dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

domanybeatrix

2019. február 7.

KM boxban volt.
Tetszik, hogy könnyen megvásárolható termékről van szó, DM-ekben is beszerezhető, az ára is jó. Nyilván annak is örülök, ha magyar terméket használhatok.
Más ilyen jellegű szérumot még nem próbáltam, úgyhogy nem igazán tudom összehasonlítani semmivel.
Volt, amikor éreztem a hatását, volt amikor egyáltalán nem, persze ez a bőröm aktuális állapotától, és az éppen mellette használt termékektől is függ szerintem.
Most nincs otthon ilyen típusú termékem, elképzelhetőnek tartom, hogy később beszerzek még ebből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

KM boxban volt.

dunaimano

2019. január 25.

Szuper szérum ez, nekem nagyon bevált. Jól hidratál, mindig használok utána hidratáló krémet is (Helia-d sima nappali, vagy Herbcell éjszakai arckrémet). Előtte a G&G C-glowt használom reggelente. Gyorsan beszívódik, az állaga kellően könnyed. Kissé fehéres színe van, amit először furcsának tartottam, de nem volt nehéz megszokni. Szóval nagyon ajánlom, ha egy könnyen elérhető, jó ár-érték arányú, sok hasznos összetevőjű hialuronsavas szérumot keresel. Valószínűleg nekem sem ez volt az utolsó üvegcsém.... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!