KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum egyedülálló, bőrazonos hatóanyag liposzómái a bőr mélyebb rétegeibe hatolva fejtik ki hosszan tartó hidratáló hatásukat. A hialuronsav kiváló vízmegkötő hatású, fokozza a kollagénrostok képződését, látványosan javítja a bőr rugalmasságát és tónusát. Az aloe vera kivonat elősegíti a bőr regenerációját, míg az új-zélandi páfránykivonat feszesítő hatást biztosít. A szérum rendszeres használatával a bőr feltöltődhet nedvességgel, feszesebb és rugalmasabb lehet, a ráncok mélysége látványosan csökkenhet.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Orsolya13
Állapot: 1-szer vagy 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500 Ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Norcsi90

2018. június 17.

Megelőzés céljából vettem. 2-3 naponta használom esténként az éjszakai krém alá. 2 hónap elteltével látok feszesítő hatást. :)

Norcsi90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Csobanka

2018. június 16.

Én is a KM dobozból jutottam ehhez a kis csodaszerhez. Először tartottam az alkoholtól, megkérdeztem a gyártót, hogy mégis milyen arányban tartalmaz a tiltott szerből, a válaszban tudatták, hogy kevesebb, mint 1 %-ban. Később az is kiderült, hogy PB alkohol ellenes okoskodása, az orálisan adagolt alkoholra vonatkozik, tehát tudományosan csak a túlzott vedelés okoz sejtpusztulást.

Így már nyugodt szívvel kezdtem használni. Jelenleg zsíros de vízhiányos bőrömet szépen feltölti, a hidratáló felszívódását is segíti. A szemkörnyéki bőrrel csodát tett és cseppet sem irritál.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Elenir

2018. június 14.

KM box szerzemény. Imádom. Biztos hogy újra fogom venni. 2 naponta használom, estére. A bőröm azonnal beszívja. Nagyon kellemes, puha tapintású lesz tőle a bőröm, ami vízhiányos, így nagy felüdülés számomra ez a kis csodaszer. Színtelen, szagtalan. Szerintem a ragacsossága csak elsőre szokatlan. Nekem nem okozott pattanásokat. Meg vagyok vele elégedve, + megfizethető az ára is.

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Encssy

2018. június 9.

Krémmánia boxból volt nekem, ez lett a csomagból a kedvenc termékem. Most fogyott el, napi 1 használattal. Esténként használtam, úgy, hogy termálvizet fújtam az arcomra és masszíroztam bele. Nekem nagyon száraz a bőröm, lemosás után mindig húzódik, na de ezt használva nem volt ez a húzódó érzés. Anyukámnak vettem is anyák napjára egyet, mert nekem nagyon bevált.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Első szérumom, esténként használom, arckrém alá. Nagyon kevés kell belőle, különben kicsit ragadós lesz, utána pedig érdemes alaposan krémezni. Szépen hidratálja az arcom szárazabb részeit, T- vonalra néha sok kicsit. Összességében elégedett vagyok vele, főleg hogy ilyen szép az összetevő-lista, de csodahatást nem kell tőle várni.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

mariska6

2018. június 6.

Nagyon jó termék, szemkörnyékre és száj körüli ráncokra használom. Nem irritál, azonnal beszívódik. Ahogy lentebb írták, nyálkás géles állaga van, gondolom az aloétól. Kicsit hűsítő hatást is kelt. Nem szabad túlzásba vinni, ahol zsírosabb a bőröm, ott hosszú távon lett néhány pattanás tőle, ezért ajánlott pihenőket tartani a használatában.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

dzsanki

2018. június 5.

KM boxban volt, nem ismertem ezt a terméket, de jó volt használni. Meggyőződésem, hogy a kellemes érzet nem a hialuronsav miatt van, hanem az aloe miatt, mert sokféle hialuronos szérumot használtam már, de ez kifejezetten jól hidratált, és puhította a bőrömet, egy teljes pipettányi mennyiség is gyorsan beszívódott. Kicsit nyálkás-géles állaga van, pozitív, hogy nincs benne illatanyag, az alkohol, mint összetevő engem mindig riaszt a napi használatú termékeknél, de szerintem ebben nagyon minimális mennyiség lehet, mert nem bántotta a bőrömet, az illatát sem éreztem. Pozitív tapasztalat volt.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Dhewilgirl

2018. május 29.

A legnagyobb kedvencem lett a Krémmánia boxból. Fantasztikus a hatása, villámgyorsan beszívódik, tényleg érzem, ahogy nedvességgel tölti fel a bőröm. És amit még imádok: nincs szükségem szemkörnyék-ápolóra, mert ez sokkal jobb :) Nagyon megszerettette velem a hyaluront, mint összetevőt, így ha elfogy, biztosan újraveszem vagy őt, vagy egy másik hyaluronsavas szérumot (szeretek kísérletezni, és a bőröm is vevő erre, ezért nem feltétlenül rögtön őt venném utána - de szerencsére még sokáig ki fog tartani).

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

hbad

2018. május 28.

Hát a Krémmániás boxból ennek örültem a legjobban,azelőtt nem használtam ilyet.Könnyen beszívódik,nappalra használom,nagyon jó termék.

hbad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

SHE

2018. május 26.

Nem nagyon találkoztam még olyan termékkel, amit felszippantott a bőröm, hiszen kombinált, inkább zsíros fajta. Ezt azonnal beszivja. Kicsit megijedtem az elején, hogy ragacsos érzetet hagy majd maga után, de egyáltalán nem tapasztaltam ilyet.Talán hajszálnyit fénylőbb tőle a bőröm, mintha nem kennék rá semmit, de nem zavaró.
Én úgy látom, a bőröm szereti, kisimultabb. Reggel és este használom.

SHE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Én úgy látom, a bőröm szereti, kisimultabb. Reggel és este használom.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!