Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum egyedülálló, bőrazonos hatóanyag liposzómái a bőr mélyebb rétegeibe hatolva fejtik ki hosszan tartó hidratáló hatásukat. A hialuronsav kiváló vízmegkötő hatású, fokozza a kollagénrostok képződését, látványosan javítja a bőr rugalmasságát és tónusát. Az aloe vera kivonat elősegíti a bőr regenerációját, míg az új-zélandi páfránykivonat feszesítő hatást biztosít. A szérum rendszeres használatával a bőr feltöltődhet nedvességgel, feszesebb és rugalmasabb lehet, a ráncok mélysége látványosan csökkenhet.

Ár: 2400 , Eladó: Aerdna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Halásztelek, fizetés: foxpost, személyes átadás

Anita1978

2020. október 14.

UPDATE: Nos, nonstop újraveszem, mert igenis szuper és az-érték arány... A szemem alól a karikák is eltűntek, többen megjegyezték, szóval egy egész pipetta megy az egész arcomra, szemem alá reggel és este is minden nap. :)

Minden jöhet, ami hialuron. :) Ez egy jó termék, pipettás kiszerelés, szemkörnyékre és mosolyráncra használok keveset este meg reggel, hetente ultarahanggal rasegitek.Egy kis idő kell, hogy beszívódjon mert géles állaga van, gondolom az aloétól.Nem látványos nyilván, de majd idősebb korban lesz kifizetődő.Ez egy hosszú távú befektetés a bőrünkbe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Kinyi

2020. október 3.

Mindig kicsit félek egy plusz vagy új szérumot hozzátenni a rutinomhoz, mert a bőröm elég érzékeny és könnyen is zsírosodik. De szerencsére ezzel a drágával semmi baja a bőrömnek. Én főleg esténként használom, de olyan könnyed állaga van, hogy nyugodtan használhatom reggelente is, csak olyankor a reggeli rohanás miatt általában kimarad. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de a megvételét nem bántam meg, az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Juditvali

2020. október 3.

Több hete használom, de én sajnos nem vettem észre ránctalanító hatást. Azt viszont igen, hogy nagyon kiszárítja a bőrömet. Így nálam ez nem jött be. Kevés is elég, nincs igazán illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

uaim

2020. október 2.

Nekem nagyon bevált. Először is nem érzek semmilyen alkohol szagot teljesen semleges az illata annak amit vettem. Reggel és este is használom kb két hónapja mindennap. Hajamra is kenem általában egy nappal hajmosás előtt. Minden szebb tőle. Bőröm, hajam. Hidratál és semmilyen pattanást vagy kiütést nem okoz nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 2.

riatai

2020. szeptember 9.

Update: 3 héttel később: Tényleg határozottan jót tesz a pórusaimnak. Hidratáltabb és feszesebb az arcom. Kb.az üveg felénél járok, reggel,este használom. A ráncaimon már csak a botox segítene, de ez nálam genetika.... Ettől függetlenül nappali krém alá a továbbiakban is őt fogom használni. Az illata pedig egyáltalán nem zavaró.

Első használat után már! tudok véleményt írni. Délelőtt kentem fel, csak a reggeli hidratálókrémem volt fent, de annak 11-re nyilván nyoma sem volt.
Szóval ami egy óra után feltűnt, hogy a pórusaim olyanok maradtak még egy óra elteltével is, mint amikor felkentem. Ennek rettenetesen örülök, mert alapvetően ezt várnám. Egy másik hyaluronavas (100%-os) készítményt is használok - ezidőre nyilván felfüggesztem - de azt viszonylag hamar beissza a bőröm. Ezt is, de utána még feszes és hidratált marad. Eddig tetszik. Zavaró illatot nem igazán éreztem. Valószínűleg naponta kétszer fogom használni.
Eddig elégedett vegyok. De majd 3 hét múlva kiderül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Eddig elégedett vegyok. De majd 3 hét múlva kiderül.

Ayran

2020. szeptember 3.

Pár napja használom a terméket. Engem az arcápolók illata különösebben nem érdekel, sokkal inkább a hatás a fontos, így ennek a terméknek a szerintem semleges illata sem mérvadó számomra. Amit tapasztaltam ennél a szérumnál, hogy könnyed állagú, hamar beszívódik a bőrbe és matt, feszesebb érzetet kelt. Tapintásra kicsit olyannak érzem a használata után a bőröm, mintha előtte leradíroztam volna. Ami még pozitív, hogy reggel felkelésnél nem fénylik annyira az arcom, mint előtte (pedig sajnos az utóbbi hónapokban reggelre elég zsíros arcbőrrel ébredek még annak ellenére is, hogy épp mattító krémet kentem fel előző este).
További tapasztalatokkal még érkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

További tapasztalatokkal még érkezem.

Fehereszti

2020. augusztus 24.

Őszintén szólva egy ideje egy nagyon szuper arcápolási rutinom van hámlasztással, hidratálással, csak szép összetevőjű termékekkel. Ezt a terméket a rutinba illesztve semmilyen plusz hatást nem érzek. Valószínűleg azért van így, mert jóideje figyelek az arcápolásra és egész szép állapotban van a bőröm. El tudom képzelni, hogy van az a bőrtípus amin sokat dob, de az enyém nem ilyen. Az alkoholillat nálam nem érezhető de nem tetszik hogy van benne. Nem valószínű hogy többet be fogok szerezni belőle, maradok a jól bevált termékeimnél. Ha elhasználom a teljes üveggel és változna a véleményem, akkor pedig jövök updatelni. 😁🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

lillad2000

2020. augusztus 21.

állagra kellemes, a hialuront nem szabad egyébként, hogy megszáradjon, illetve előtte is érdemes nedves bőrre felvinni! ezen felül jól hidratál, plusz kell azért felé hidratálókrém, különben nem fogja megtartani a hidratáltságot. egyedül azzal az alkohollal nem vagyok kibékülve benne. majd update-elek még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

manyokata

2020. augusztus 20.

Tesztelésre kaptam. Az első használat tapasztalatát írom le. Az illata egy fül-orr-gégészeti szakrendelő illatára emlékeztet. A pipetta jól működik, felkenve ragacsos először, majd miután beszívódik feszesnek érzem a bőröm. A nyakamra és a dekoltázsomra is használom. Eddig ok, szeretem a szérumokat, sokkal több bennük a hatóanyag, mint a krémekben. Jövök még update, ha hosszabb ideje használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Saretin

2020. augusztus 6.

Hm... az előttem szólókkal ellentétben én nem érzek alkohol illatot, csak valami enyhén savanykásat, ami engem az aloe verára emlékeztet. Ma vettem arctisztitás után vizes bőrre ki is próbáltam, aztán kis beszívódás után a szem alatti ráncaimra is. Ultragyorsan beszívódik, és érzetre valóban feszesít, meg kisimít. Viszont fél óra elteltével a szem alatti ráncaim még jobban és durvábban látszottak, mint előtte. No most ez vagy azt jelenti, hogy ennyire szomjas a bőröm, és még nem elég, vagy istentuggya. Mindenesetre másodszor már felvittem a hidratálókrémemet is utána. Az arcom most kevésbé feszes érzetű, de puha. A ráncaim még nem mertem megnézni, alszok rá egyet. Holnap reggel újrapróbálkozom.

UPDATE: nem tudom most meg mi van? Az ráncaimon nem segített, a fura feszes érzés megmaradt, valamint 1 hét rendszeres használat után iszonyatos lett a bőröm, húzódott, zsírosodott, ugyanakkor száraz is volt, az orromon több miteszer keletkezett mint eddig bármikor, vagys nagyon kényelmetlenül éreztem magam, úgyhogy az összes kencémet meg mindent félretéve most egy la rosche effaklar krémmel próbálom helyretenni amit lehet. Ha sikerül, utána újrapróbálkozom ezzel, ha nem megy, akkor leváltom egy c vitaminos szérumra.

Update 2: Hát kb. semmi sem segített, de azért elhasználtam az egész üvegcsét úgy, hogy még teljes száradás előtt felvittem az effaclar arckrémemet. Lehet hogy csak a meleget nem bírta a bőröm. Mindenesetre mivel elfogyott, beruháztam e c vitamin szérumra. Egyenlőre nem veszem újra, kipróbálok egy hyaluronos arckrémet inkább. Pedig amúgy szeretem az aromax olajokat, de ez nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin