KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum egyedülálló, bőrazonos hatóanyag liposzómái a bőr mélyebb rétegeibe hatolva fejtik ki hosszan tartó hidratáló hatásukat. A hialuronsav kiváló vízmegkötő hatású, fokozza a kollagénrostok képződését, látványosan javítja a bőr rugalmasságát és tónusát. Az aloe vera kivonat elősegíti a bőr regenerációját, míg az új-zélandi páfránykivonat feszesítő hatást biztosít. A szérum rendszeres használatával a bőr feltöltődhet nedvességgel, feszesebb és rugalmasabb lehet, a ráncok mélysége látványosan csökkenhet.

rtteszvesz

2019. január 22.

KM boxban volt. Koreai illetve NIOD termékeket használok inkább, de kipróbáltam, magyar és jó vélemények vannak róla. A hatása jó, nem volt rosszabb, mint az eddig próbált hasonló hatóanyagtartalmú termékek. Régen használtam alkoholos terméket, nagyon éreztem az alkoholt, kellemetlen tőle az illata és emiatt a tudat is, hogy mit kenek az arcomra. Borzasztóan zavart. Elhasználom,, de nem fogom újra venni.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Bog

2019. január 21.

Pár napja használom, egyenlőre nagyon szeretem.
Szerintem szuper, hogy egy ilyen termék elérhető végre a drogériák polcain, ráadsául magyar gyártmány! Régóta használok hialuronsavas szérumokat, de macerás a beszerzése. Most csak betipegek a dm-be leemelem a polcról és viszem haza.
Állaga tetszik, picit sűrűbb más hialuronos szérumokhoz képest, ez gondolom az aloeverás alapnak köszönhető. Külön örülök, hogy aloe az alapja, az alapjáraton nagyon jót tesz a bőrnek.
Nem érzem benne az alkoholt, sem illatában, sem a bőrön. Nagyon jól felszívódik és csodásan beépíthető a rétegzős rutinba. Biztos, hogy veszek még belőle! Remélem később sem lesz csalódás.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Pár napja használom, egyenlőre nagyon szeretem.

Dorxy98

2019. január 17.

Sajnos nem éreztem eget verő különbséget a használatától, valamint az, hogy alkohol van benne borzasztóan zavart. Egynek elment de legközelebb inkább a LaQ hyaluron szérumát fogom kipróbálni.

Dorxy98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

vaczkor

2019. január 12.

Érezni az alkoholt, kellemetlen tőle az illata és emiatt a tudat is, hogy mit kenek az arcomra. Egy üveggel használtam el, öregedésgátló, ránctöltő hatást nem véltem felfedezni, viszont patikat azt okozott. Nem vált be.

vaczkor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

Orsi0401

2018. december 30.

Nagyon jól működött a bőrömön az első üveggel, szépen simított, a T vonalban visszafogta a zsírosodást, nem éreztem semmi illatát. A második üveg tartalma viszont zavaróan alkohol-szagú, lehet szériabeli különbség, nem csíp, nem pirosodik a bőröm, de azért zavar kicsit. Nem tudom, mi oka lehet, hogy nem tudják ugyanazt az összetétel arányt produkálni. Ettől függetlenül megveszem a harmadik üveggel is, reménykedve a jó szériában 😊

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

eeeee

2018. december 22.

Kellemes vizes állagú szérum, az én bőröm szereti magában és krém alá is bevált. Puhább tőle a bőröm és ha rendszesen használom a (szerencsére alapból sem túl intenzív) ráncaim kisimulnak.
Egyáltalán nem érzem alkoholosnak az illatát, az enyémnek igazából nincs semmi illata, de most fog elfogyni és a lenti vélemények alapján félek, hogy milyen lesz az új.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

oti78

2018. december 22.

KM boxban volt. Koreai illetve TO termékeket használok inkább, de gondoltam ez belefér. A hatása szerintem jó, nekem reggelre (esti rutinba építettem) kisimult volt az arcon. Viszont az alkoholtartalmát nem bírta az érzékeny bőröm, a hajtöveknél kipirosodó/hámló/viszkető foltokat okozott😕 Másnak jó lehet, lábamra használom el a maradékot.

oti78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

natasa

2018. december 19.

Erős alkohol szaga van, és semmi különös hatást nem tapasztaltam a használatával. Önmagában semmi, illetve húzódik a bőröm utána. Krémmel együtt meg nem jó érzés, az már mintha sok lenne. Most nyakra használgatom, és várom, hogy elfogyjon.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

garicskata

2018. december 9.

Szuper szérum, már a második üveggel használtam el belőle, mert sajnos gyorsan fogy. Hamar felszívódik, utána hidratáló krémet kenek rá, önmagában nagyon szárítaná a bőrt. Biztosan megveszem harmadjára is, ár-érték arányban verhetetlen.

garicskata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Makk Zsuzsó

2018. november 26.

Kellemes, hűsítő érzés használni, pillanatok alatt felszívódik. Önmagában nem hidratál eléggé, de rétegezős rutinban elmegy. Mély nyomot nem hagyott bennem.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!