KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum egyedülálló, bőrazonos hatóanyag liposzómái a bőr mélyebb rétegeibe hatolva fejtik ki hosszan tartó hidratáló hatásukat. A hialuronsav kiváló vízmegkötő hatású, fokozza a kollagénrostok képződését, látványosan javítja a bőr rugalmasságát és tónusát. Az aloe vera kivonat elősegíti a bőr regenerációját, míg az új-zélandi páfránykivonat feszesítő hatást biztosít. A szérum rendszeres használatával a bőr feltöltődhet nedvességgel, feszesebb és rugalmasabb lehet, a ráncok mélysége látványosan csökkenhet.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --

Bridddzs

2018. augusztus 14.

Imádom. Nincs mit hozzáfűzni. Teszi a dolgát, jobban, mint eddig bármi.

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Imádom. Nincs mit hozzáfűzni. Teszi a dolgát, jobban, mint eddig bármi.

Vanília

2018. augusztus 2.

Zseniális szérum, a legjobb, amit eddig próbáltam (a dél-korai szérumokat imádom, de üti őket). Kicsit képletesen olyan kence, ami szerényen, nem hivalkodva, de maximális profizmussal teszi a dolgát. Ezt érdekesen tükrözi az a tény is, hogy egy ideje használom, de valahogy mégsem jutott eszembe írni itt róla pár méltató szót - pedig jobban megérdemli, mint a hype-olt portékák... Szóval ár-érték arányban nagyon jó, a bőrt csodásan építi, táplálja, élmény felvinni, szóval persze, hogy újravevős:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nena

2018. július 24.

Már három üveggel elhasználtam belőle, de közben volt egy kis kitérőm a TO hyaluronos szérumjával. Mindkettőnek vannak erényei, de sajnos hibái is.
Itt nagyon szerettem, hogy maradéktalanul felszívódik, nem veszik össze semelyik további szérumommal, vagy krémemmel, és érezhetően jót tesz a vízhiányos bőrömnek. A hatását néha úgy javítom fel, hogy a TO squalane szérumjából teszek hozzá 2 cseppet.
Ami miatt viszont nem a kedvencem mégsem, hogy nagyon (tényleg nagyon) gyorsan fogy... Köszönhető ez talán annak, hogy egyszerre nekem bizony sokat kell belőle használnom, mert elég vizes (gondolom az aloe vera miatt). Így annyira mégsem alacsony az ára.
Egy harmadik fajta hyaluron(os) szérumot fogok most kipróbálni, az hátha maradéktalanul jó lesz.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

LittleSpark

2018. július 23.

Imádom :) Először végigmegyek a Clinique 3 lépésén, majd a moisture surge arckrémük jön és szérumként használom ezt a kis csodát. A bőröm textúrája sokkal szebb, a highlighternél mutatkozik ez meg a legjobban. Sima, száraz területnek nyoma sincs, nem zsírosodik a bőröm. Ha néha előjön egy patti a női napok környékén az is szépen gyógyul. Árban is szerintem nagyon jó. Rosszat nem is tudok róla mondani, biztosan újra meg fogom venni :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Anita1978

2018. június 29.

Minden jöhet, ami hialuron. :) Ez egy jó termék, pipettás kiszerelés, szemkörnyékre és mosolyráncra használok keveset este, a krém alá.Egy kis idő kell, hogy beszívódjon mert géles állaga van, gondolom az aloétól. Hetente kézi ultrahang géppel viszem be. Nem látványos nyilván, de majd idősebb korban lesz kifizetődő.Ez egy hosszú távú befektetés a bőrünkbe. :)

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

zsofiab

2018. június 27.

A magyar beauty boxban volt ez a termék is, nagyon örültem ennek a hyaluronos szérumnak. Könnyen beszívódik, ezután kenem fel este az éjszakai krémet. Nem irritálja a bőrömet, feszesít, szerintem egész jó kis termék.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

strauszkinga

2018. június 25.

Nagy meglepetés számomra ez a szérum. Valószínűleg magamtól sosem vettem volna meg, nem hallottam a márkáról, nem vagyok oda a csomagolásért, nem keltette volna fel az érdeklődésemet. A krémmánia beauty boxnak köszönhetően jutottam hozzá, napi kétszer használtam (reggel nappali arckrém előtt, este lemosás után). A bőröm szép, sima, egyenletes, egyértelműen látszik a hatása. Ráadásul ennyi pénzért? Csodaszer!

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

piperepozitív

2018. június 23.

Kevés kell belőle, könnyen eloszlatható, nagyon folyós, nincs zsíros vagy szilikonos érzés utána, gyorsan beszívódik.
Este a hidratáló krém alá használom, reggel viszont anélkül, önmagában elegendő, így nyáron.
Összességében szeretem, puhává teszi a bőrt, jól lehet rá sminkelni is.
Mikor elkezdtem használni, kijött 1-2 gyulladt pattanás, de utána nem volt több, szerintem így nem ettől lehetett.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Összességében szeretem, puhává teszi a bőrt, jól lehet rá sminkelni is.

Anetty

2018. június 23.

Könnyen beszívódó, egyszerű szérum.
Szépek az összetevői. Csodát nem tesz a bőrömmel, de ártani sem árt.

Anetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Könnyen beszívódó, egyszerű szérum.
Szépek az összetevői. Csodát nem tesz a bőrömmel, de ártani sem árt.

Norcsi90

2018. június 17.

Megelőzés céljából vettem. 2-3 naponta használom esténként az éjszakai krém alá. 2 hónap elteltével látok feszesítő hatást. :)

Norcsi90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!