KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum egyedülálló, bőrazonos hatóanyag liposzómái a bőr mélyebb rétegeibe hatolva fejtik ki hosszan tartó hidratáló hatásukat. A hialuronsav kiváló vízmegkötő hatású, fokozza a kollagénrostok képződését, látványosan javítja a bőr rugalmasságát és tónusát. Az aloe vera kivonat elősegíti a bőr regenerációját, míg az új-zélandi páfránykivonat feszesítő hatást biztosít. A szérum rendszeres használatával a bőr feltöltődhet nedvességgel, feszesebb és rugalmasabb lehet, a ráncok mélysége látványosan csökkenhet.

timcsike04

2018. október 22.

CSODASZER!!!!! Itteni vélemények alapján vettem meg, és egyáltalán nem bántam meg. Reggel és este is viszek fel belőle egy keveset az arcomra illetve a nyakamra.Nekem egy hét után már látványosan feszesebb lett tőle az arcbőröm. Imádom!!!!!!!!!! Tuti, hogy újra fogom vásárolni, bár egy kis üveg sokáig elég!

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

szilvike94

2018. október 22.

Krémmániás boxban jutottam én is hozzá, és egész eddig a szekrényben “feküdt” kibontatlanul, mert voltak más szérumjaim is amiket előbb szerettem volna elhasználni.
Huuu már nagyon bánom, hogy eddig halogattam. Más szérumokkal ellentétben nagyon hamar beszívódik és jöhet is a hidratálókrém.
Mióta használom talán a kisebb mimikai ráncok mintha lágyultak volna, én kenek egy keveset a szemkörnyékemre is, mintha ott is kisimultabb lenne a bőr. Szóval 5 csillag, csak azt nem tudom, hol fogom újravenni?

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Sztellaaaaa

2018. október 13.

Nagyon jól kondicionál, hidratál és simítja az arcbőrömet!

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Nagyon jól kondicionál, hidratál és simítja az arcbőrömet!

Pantene

2018. október 10.

Nagyon szuper cucc! Féltem, hogy olajos érzetet fog hagyni, de a legnagyobb meglepetésemre nem. Nagyon könnyen beszívja a bőröm, az arcomra és a nyakamra is használom egyaránt, este illetve reggel is smink előtt. Kb 1,5-2 hónapra elég egy üvegcse (nekem:). Tuti, hogy újraveszem.

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

FReka

2018. október 8.

KM boxban volt, alapból tetszenének az összetevői, viszont az alkohol miatt nem használom arcra. Unokahugom próbálta, neki az érzékeny arcbőrét csípte, úgyhogy visszaadta nekem. Én a kezemre és a talpamra szoktam használni krémezés előtt, oda teljesen jó, gyorsan beszívódik. Sajnálom hogy alkohol van benne, anélkül lehetne egy jó pénztárcabarát magyar hialuronos szérum.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Yummy

2018. október 7.

KM Boxban volt és most értem a végére. Nagyon szerettem, folyékony állagú, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Beszippantja a bőröm, amit ez a szérum feltölt és hidratál.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Spvirgi

2018. szeptember 21.

Nagyon jó kis szérum. Örülök, hogy megvettem. A szemem alatt a fáradságtól elkezdett sötétedni a bőr és szörnyen nézett ki, de már 1 hét alatt szép sima lett.
Az egész arcomon használom, de egyenlőre ez ami már látszik is tőle ☺️ Mindenképp újra veszem, ha elfogy.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Anita1978

2018. szeptember 18.

Minden jöhet, ami hialuron. :) Ez egy jó termék, pipettás kiszerelés, szemkörnyékre és mosolyráncra használok keveset este meg reggel,hetente ultarahanggal rasegitek.Egy kis idő kell, hogy beszívódjon mert géles állaga van, gondolom az aloétól.Nem látványos nyilván, de majd idősebb korban lesz kifizetődő.Ez egy hosszú távú befektetés a bőrünkbe. :)

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nyuszi

2018. szeptember 11.

Ez egy zseni termék. Semmi ragacsosság, gyorsan beszívódik, és azonnal érződik a hatása. Jól tud működni más krémekkel együtt is, nem áll össze, nem zsírosít és nem pereg le. Egészen biztosan újravevős. Tetszik a kis kiszerelés is, simán vihetem nyaralásra a repülőn is. A pipetta tudom, hogy higiénikusabb, mint a belenyúlkálás, de nekem kicsit macera. Remélem, hosszú távon szeretni fogom majd.

Nyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Banszky

2018. szeptember 5.

Átlagos hidratálónak mondanám. Tetszik a pipettás kiszerelése de nagyon kevés ahhoz képest,hogy szinte issza a bőröm. Nem hagy ragacsos utóérzetet.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!