Aromax

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Aromax-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2012. szeptember 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Aromax, 2190 Ft

Rendszeres használata segít a bőr feszességének, rugalmasságának megőrzésében, illetve helyreállításában, így kiválóan alkalmazható narancsbőr kezelésére, valamint súlyvesztést, terhességet követően a bőr ápolására. Értékes összetevői (mandula-, jojoba- és makadámdióolaj, ligetszépemag és chilipaprika kivonat, fahéj, grapefruit és indiai citromfű illóolaj, növényi antioxidáns és E-vitamin) serkentik a bőr alatti szövetek vér- és nyirokkeringését, védik a bőrt a kiszáradástól, így testünk feszesebbé, simábbá válik.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

BundiKe

2023. június 23.

Narancsbőr kezelésre vásároltam, miután szalonban hasonlót használt a kozmetikus. Nagyon megtetszett az illata. Ez is meggyőző érv volt. Sajnos a narancsbőröm nem tűnt el, de egy kis kényeztetésre jó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 23.

Juu

2021. október 27.

Jó illat, és kellemes vele masszírozgatni a combokat. Ez ennyi, nem több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Jó illat, és kellemes vele masszírozgatni a combokat. Ez ennyi, nem több.

vetstudent

2021. július 4.

Nyilván a narancsbőrt nem tünteti el, viszont szépen hidratálja a bőrt. Nekem heti 5x-i használattal kb. 4 hónap alatt fogyott el. Finom fahéjas-narancsos illat, igazi karácsonyi hangulatú, egész hamar beissza a bőröm, használat után egy kicsit bizserget. Lepontozhatnám, mivel mivel látványos hosszútávú hatása nincs, hiába ezt ígéri a tájékoztató. Viszont nagyon jó élmény használni, igazi esti szeánsz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Inana

2021. február 23.

Szerintem ez egy jó termék.Sokat nézelődtem a termékek között,mire ezt választottam.Cellulitisz krémeket nézegettem,de szerintem az csak pénzkidobás.
Mámorosan finom keleti illata van,hol a narancs impulzál,hol a fahéj győz.
Én kezelő gépekhezhez használom felvívő olajként.Picit szokott csípni,tán még thermo érzést is produkál néha.Minőségi termék,viszont az áráért dupla mennyiségű olajat remélnék.
Így nálam 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Mámorosan finom keleti illata van,hol a narancs impulzál,hol a fahéj győz.
Így nálam 4 csillag.

Shopaholic

2018. június 14.

Csodás illata van, gyönyörűen hidratál, de a narancsbőrrel semmit sem tudott kezdeni. Sportolok heti 3x és napi 3-4 L vizet iszom és felkenés előtt bőrradíroztam, de még ígysem volt hatásos. Felkenése sem volt a legegyszerűbb, nem lehet gazdaságosan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

ndorisz1996

2018. február 18.

Egy jó forró fürdő után szoktam használni. Nagyon jó illata van. Úgy vettem észre, hogy halványította a striákat és a narancsbőrömet is szépen kezelte, bár lehet csak bebeszélem magamnak. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

kristinafarkas93

2017. május 29.

Nekem nagyon tetszett. Finom illat hidratálás is, kicsit csíp főleg ha legyezem felkenést követően. Látható eredmény, ma vettem a 2. Flakonnal, sajnos gyorsan fogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Era514

2017. május 29.

Új tudom, hogy nincs olyan hatóanyag, ami a narancsbőrt meg tudná szüntetni, ezért elég lenne csak bekenni vele magunkat, és már kész is. Vannak fizikai módszerek, amik segithetnek, de hatóanyag tudtommal nincs. Ismereteim szerint aminek használni kellene a diéta és sport mellett, az a masszázs, köpölyözés és tekercselés (melegítő hatású krémmel) együttesen alkalmazva. Ehhez akartam ezt az olajat használni, de abszolút nem vált be. Köpölyözéshez nem jó, mert túl sűrű, kellett hozzá tennem egy kis babaolajat is. Viszont arra számítottam, hogy majd legalább kicsit melegíteni fog, tekercseltem is, de a hatás nulla. Nálam így sajnos a kukában végezte. Egyetlen pozitívuma a kellemes illat. Következő lépés a Yamuna paprikás olaja lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

KlaudiaZs

2017. május 1.

Legalább fél éve, ha nem több, hogy kívánságlistás nálam, amióta az eszemet tudom, narancsbőrös voltam/vagyok. Hiába fogytam sokat, hiába edzek rendszeresen és figyelek oda az étkezésre (vagy néha nem :D), a narancsbőrt nem befolyásolta nálam semmi. Van és kész. Viszont nem akarok ebbe belenyugodni, eddig az egyetlen ami segített, az a baleának egy gélje, de végül megvettem ezt, mert sok jó vélemény van róla, mondom biztos jobb lesz. Szerencsére akciós volt, mindig sokallottam az árát ilyen kis mennyiségért. A gond az, hogy nekem ez semmit nem csinál. Ráadásul én nem tudom, mások hogy tudnak olyan kevés cseppet eloszlatni, lehet nekem van hatalmas fenekem és combom (nincs), de én bizony ezt öntöm, különben nem tudok vele minden kényes területet bemasszírozni (ismétlem, fenék és combok). Így viszont gyorsan fogy, már félig van és talán 3-4 hete használom. Bár lehet nekem vannak nagy elvárásaim azzal kapcsolatban, hogy tartson ki tovább. Viszont mivel semmi hatása nincs, legalább nem dobom ki, hanem tényleg elhasználom a maradékot. Ezt úgy fogom tenni, hogy ismét megveszem a baleás gélt, abba fogom keverni. Plusz kipróbálom majd ezt a tekercselős dolgot is, hátha. Annak egyébként más a hatóanyaga mint ennek (koffein főleg), valószínűleg számomra az a hatásos összetevő. Az illata egyébként tényleg jó, én imádom, szépen beszívódik, és baromi puha utána a bőröm, még semmitől se volt puhább, de nem ezért vettem meg. Így egyelőre nem tudok többet adni 2 csillagnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

lilla93

2017. április 11.

Sajnos genetikailag kísért a narancsbőr, illetve a kisebb striák az oldalamon, paprikaolajért indultam, de a DM-ben jelenleg csak ez jött velem szembe féláron, 650 forintért.

Na most, lehet, hogy elfogult vagyok, mivel nálam működik, de szerintem aki semmi, de semmi változást nem észlel, az valamit nem jól csinál. Személy szerint eddig kétszer használtam, de már most látható a változás, a bőröm olyan puha lett, mint a babapopsi és a gödröcskék is kevésbé láthatóak.
Ha valaki úgy érzi, hogy nem működik nála, akkor elmondom a titkot: TEKERCSELÉS! Sima háztartási folpakkot használtam, comb-fenék-has bekenve-betekercselve, megpróbáltam így aludni, hát nem jött össze :D, de 3-4 óra után is óriási a különbség, úgyhogy próbáljátok ki csajok így!

Maga a termék nagyon jó illatú, könnyen eldolgozható, és bár kicsi az üveg, szerintem 10 alkalomra simán elegendő lesz, így a teljes árát is tökéletesen megéri. Tekercseléskor enyhe meleg termo hatást érezni, ami szintén kellemes, nem csíp, nem éget.

Mindenkinek szívből ajánlom, aki narancsbőr elleni kencét keres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Mindenkinek szívből ajánlom, aki narancsbőr elleni kencét keres. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.