Best of Beauty 2019

Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2012. szeptember 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Rendszeres használata segít a bőr feszességének, rugalmasságának megőrzésében, illetve helyreállításában, így kiválóan alkalmazható narancsbőr kezelésére, valamint súlyvesztést, terhességet követően a bőr ápolására. Értékes összetevői (mandula-, jojoba- és makadámdióolaj, ligetszépemag és chilipaprika kivonat, fahéj, grapefruit és indiai citromfű illóolaj, növényi antioxidáns és E-vitamin) serkentik a bőr alatti szövetek vér- és nyirokkeringését, védik a bőrt a kiszáradástól, így testünk feszesebbé, simábbá válik.

Shopaholic

2018. június 14.

Csodás illata van, gyönyörűen hidratál, de a narancsbőrrel semmit sem tudott kezdeni. Sportolok heti 3x és napi 3-4 L vizet iszom és felkenés előtt bőrradíroztam, de még ígysem volt hatásos. Felkenése sem volt a legegyszerűbb, nem lehet gazdaságosan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

ndorisz1996

2018. február 18.

Egy jó forró fürdő után szoktam használni. Nagyon jó illata van. Úgy vettem észre, hogy halványította a striákat és a narancsbőrömet is szépen kezelte, bár lehet csak bebeszélem magamnak. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

kristinafarkas93

2017. május 29.

Nekem nagyon tetszett. Finom illat hidratálás is, kicsit csíp főleg ha legyezem felkenést követően. Látható eredmény, ma vettem a 2. Flakonnal, sajnos gyorsan fogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Era514

2017. május 29.

Új tudom, hogy nincs olyan hatóanyag, ami a narancsbőrt meg tudná szüntetni, ezért elég lenne csak bekenni vele magunkat, és már kész is. Vannak fizikai módszerek, amik segithetnek, de hatóanyag tudtommal nincs. Ismereteim szerint aminek használni kellene a diéta és sport mellett, az a masszázs, köpölyözés és tekercselés (melegítő hatású krémmel) együttesen alkalmazva. Ehhez akartam ezt az olajat használni, de abszolút nem vált be. Köpölyözéshez nem jó, mert túl sűrű, kellett hozzá tennem egy kis babaolajat is. Viszont arra számítottam, hogy majd legalább kicsit melegíteni fog, tekercseltem is, de a hatás nulla. Nálam így sajnos a kukában végezte. Egyetlen pozitívuma a kellemes illat. Következő lépés a Yamuna paprikás olaja lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

KlaudiaZs

2017. május 1.

Legalább fél éve, ha nem több, hogy kívánságlistás nálam, amióta az eszemet tudom, narancsbőrös voltam/vagyok. Hiába fogytam sokat, hiába edzek rendszeresen és figyelek oda az étkezésre (vagy néha nem :D), a narancsbőrt nem befolyásolta nálam semmi. Van és kész. Viszont nem akarok ebbe belenyugodni, eddig az egyetlen ami segített, az a baleának egy gélje, de végül megvettem ezt, mert sok jó vélemény van róla, mondom biztos jobb lesz. Szerencsére akciós volt, mindig sokallottam az árát ilyen kis mennyiségért. A gond az, hogy nekem ez semmit nem csinál. Ráadásul én nem tudom, mások hogy tudnak olyan kevés cseppet eloszlatni, lehet nekem van hatalmas fenekem és combom (nincs), de én bizony ezt öntöm, különben nem tudok vele minden kényes területet bemasszírozni (ismétlem, fenék és combok). Így viszont gyorsan fogy, már félig van és talán 3-4 hete használom. Bár lehet nekem vannak nagy elvárásaim azzal kapcsolatban, hogy tartson ki tovább. Viszont mivel semmi hatása nincs, legalább nem dobom ki, hanem tényleg elhasználom a maradékot. Ezt úgy fogom tenni, hogy ismét megveszem a baleás gélt, abba fogom keverni. Plusz kipróbálom majd ezt a tekercselős dolgot is, hátha. Annak egyébként más a hatóanyaga mint ennek (koffein főleg), valószínűleg számomra az a hatásos összetevő. Az illata egyébként tényleg jó, én imádom, szépen beszívódik, és baromi puha utána a bőröm, még semmitől se volt puhább, de nem ezért vettem meg. Így egyelőre nem tudok többet adni 2 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

lilla93

2017. április 11.

Sajnos genetikailag kísért a narancsbőr, illetve a kisebb striák az oldalamon, paprikaolajért indultam, de a DM-ben jelenleg csak ez jött velem szembe féláron, 650 forintért.

Na most, lehet, hogy elfogult vagyok, mivel nálam működik, de szerintem aki semmi, de semmi változást nem észlel, az valamit nem jól csinál. Személy szerint eddig kétszer használtam, de már most látható a változás, a bőröm olyan puha lett, mint a babapopsi és a gödröcskék is kevésbé láthatóak.
Ha valaki úgy érzi, hogy nem működik nála, akkor elmondom a titkot: TEKERCSELÉS! Sima háztartási folpakkot használtam, comb-fenék-has bekenve-betekercselve, megpróbáltam így aludni, hát nem jött össze :D, de 3-4 óra után is óriási a különbség, úgyhogy próbáljátok ki csajok így!

Maga a termék nagyon jó illatú, könnyen eldolgozható, és bár kicsi az üveg, szerintem 10 alkalomra simán elegendő lesz, így a teljes árát is tökéletesen megéri. Tekercseléskor enyhe meleg termo hatást érezni, ami szintén kellemes, nem csíp, nem éget.

Mindenkinek szívből ajánlom, aki narancsbőr elleni kencét keres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Mindenkinek szívből ajánlom, aki narancsbőr elleni kencét keres. :)

HomlokPuszi

2017. március 11.

Már egy jó ideje használom, hatása nulla, de legalább az illata jó. :D
Edzés előtt kenem fel, fura, hogy közben nem éget, viszont ahogy abbahagytam az edzést és leülök pihenni, akkor kezdem csak érezni. 'Kellemesen' égető az érzése a paprikaolajhoz képest legalábbis, az rendesen fájt, de legalább azt edzés közbe is éreztem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Már egy jó ideje használom, hatása nulla, de legalább az illata jó. :D

fuge7

2017. március 6.

Nekem semmit nem használ. Ha felviszem, semmit nem érzek, és eddig semmi változást nem tapasztaltam. Ráadásul drága és gyorsan fogy. Egyetlen pozitívum, hogy finom az illata. Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

svekits

2016. szeptember 2.

Én le vagyok nyűgözve. Nincs vészes narancsbőröm, igazából leginkább csak akkor észrevehető, ha összecsípem a combom, edzek is rendszeresen, de hát szeretek enni ( :DDD) , és most híztam kicsit, gondoltam odafigyelek a narancsbőrre és igyekszem kordában tartani. Én 10-10 cseppeket szoktam belemasszírozni a combomba meg a fenekembe esténként (néha kimarad pár nap) és nekem nagyon hamar már látható volt a hatása. Összecsípve nincs annyi kis gödröcske, sokkal simább a bőr, úgyhogy én nagyon szeretem, nem is mertem volna gondolni, hogy tényleg jó, én eddig szentül vallottam, hogy a narancsbőrt csak edzéssel és diétával lehet levakarni, de lehet, hogy még azzal se (elvégre ez szövettani sajátságok miatt alakul ki a nőknél, nincs benne semmi rossz). Úgy gondolom, hogy akinek komoly narancsbőre van, az nem biztos, hogy (sőt, tutira nem) csak ettől fog megoldást találni (bár bizonyára hitelesebb véleményt tudna mondani egy olyan személy, akinek nálam komolyabb cellulit-problémái vannak), de akinek kevés van, vagy edzés mellett próbál megszabadulni tőle, annak jó választás lehet.
Én mondjuk nem éreztem extra hidratáló hatását, ebből a szempontból nem jobb, mint a sima testápolóm, viszont nagyon hamar beszívódik, nem ez a csúszós-ragacsos olaj, mint pl a mandulaolaj, ami rajtam csúszkál össze-vissza. Testápolóba csepegtetve nem próbáltam még, majd meglátom, hosszú távon mennyire pocsékolós, ha csak magában használom. Az illatát is nagyon szeretem, kellemes a használata is, ha nem csinálna semmit a bőrömmel is szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

LathatatlanOzike

2016. július 14.

2 naponta szoktam használni, a Garnier azonnali bőrfeszesítő testápolójába szoktam néhány cseppet tenni. Nagyon gyorsan beszívódnak, és szerintem elkezdett használni is. Egységesebb, simább a bőröm az érintett területen.
Még sokat fogom használni, és kitapasztalom, hogy hosszabb távon milyen. Eddig maximális pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.