Arquiste

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Francia-spanyol határvidék, Fácánok szigete, 1660 júniusa

A béke megteremtése érdekében két királyi udvar találkozott egy gazdagon díszített, frissen vágott fenyőből és cédrusfából készített pavilonban Baszkföldön. A francia oldalról írisz, rózsa és jázmin arany aurájából előlépett az ifjú XIV. Lajos, azzal az égető vággyal, hogy megpillanthassa leendő menyasszonyát, a spanyol Mária Teréziát.

XIV. Lajos történelmileg hiteles szignatúraillata, az Acqua Angeli (L’Eau d’Ange) jelen van a Fleur de Louis-ban. Szerecsendió, szegfűszeg, jázmin, narancsvirág és mósusz rózsavízben forralva.

Ajándék vásárlás mellé! Arquiste Fleur De Louis EDP
Ár: 1200 Ft + postaköltség , Eladó: Constantina
Állapot: 2,5 ml/ kép, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm utalás követően
Arquiste - Fleur De Louis luxusparfüm 5ml = 4500 Ft, 10ml = 8500 Ft
Ár: 4500 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Fanika

2019. december 17.

Mintha a tavaszi nap simogatna a fátyolfelhők közül elő-előbukkanva. Nem éget, nem perzsel, csak átmelegít, jólesően bizserget. A tömény narancsvirág és a jázmin akár áthatóan szúrós is lehetne, de nem az; az írisz porossága tompítja élüket, hogy végül a fás jegyekben oldódjanak. Arisztokratikus, dámás, varázslatos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Borisz72

2019. augusztus 18.

Már egy ideje Ő a Number One számomra, a legeslegszebb illat :) Szofisztikált és elegáns, szinte pulzál a bőrömön és mióta csak ismerem, újra meg újra rácsodálkozom, hogy milyen csodás illat. Rajtam kicsit sem púderes írisz, hanem egyértelműen egy klasszikusan elegáns narancsvirág. Rodrigo Flores-Roux egy zseni ! <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Verona5

2018. július 27.

Hogy a mai nap ne csak az olcsó alkoholszagú drogériás cuccból álljon, szerencsére itt volt ő, a megmentő sereg, estére! Csak egy fuffancs kellett belőle, elég is volt, és helyreállt a lelki békém, hogy igen, még tudnak igazi parfümöt gyártani. Ebben benne van minden! Változó, többarcú, a jegyei fokozatosan bújnak elő, valahogy olyan szépséges elegyű egységes bukévá alakul, majd bőr-közelivé válik kellemes aurát adva a viselőjének. Az eleje férfiasabb, a vége nőiesebb, de simán el tudom képzelni egy férfin is végig, olyan Lajososan / királyosan, hozzáképzelve a story-t és a ruhakölteményes körítést is. A jegyeit lent a többiek már felvázolták, nem szeretném ismételgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Piri11

2017. szeptember 28.

Amikor először magamra fújtam elsírtam magam. Újra kislány voltam, és ott álltam a nagymamám kertjében, ahol jácint, nárcisz, tulipán és mindenféle tavaszi virág nő. Annyira jó volt ..., annyira szép volt ... és olyan ártatlan volt.
Rajtam egy csodálatos "virágoskert" ez az illat, ami egyszerre nehéz és könnyű ...., mint az élet.
Nagyon szépen megkomponált illat.
Nagyon találó a leírása: benne van egy bizonyos gyermeki ártatlanság, és a vágy, a másik megismerésére és meghódítására, és egyben nehéz is, mint az élet, amely ki tudja milyen megpróbáltatások elé állítja az embert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nagyon szépen megkomponált illat.

Atlantide

2017. január 19.

Nyaron egy Nerolis vasarlashoz kaptam egy mintat. Otthon megszagoltam es megmondom oszinten, hogy merges lettem: mi a csudanak adnak nekem egy fiola ferfiarcszeszt?? Egy hajszalon mult, hogy nem dobtam a kukaba. Este eszembe jutott, gondoltam, na azert ne dobalozzunk ilyen konnyelmuen, magamra tettem egy keveset. Ujfent fintorgas, fenyo illatu pasi...Eltelt par perc, tettem-vettem, egyszer csak meglebbent elottem valami nagyon kellemes! A ferfiassagot felvaltotta egy csodalatos, vegtelenul kifinomult, huvos, puderes irisz. Ez a fazis maradt meg a legtovabb, majd atadta a helyet egy diszkret, kellemes narancsviragnak. Nagyon-nagyon megszerettem ezt a parfumot, elegans, diszkret, tavolsagtarto.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

Marcsi66

2016. szeptember 14.

Ami elsőre is nyilvánvaló,számomra egy ' jó kis ajánló levél a férfiről ' csak egy intelligens pasi választhat így,tudja h ez minden helyzetben,és minden alkalomra való.Mert egy nagyon elegáns,kifinomult, a tisztaság tévedhetetlen auráját, és ez bizonyított h a szappan illatát mindenki szereti,ez esetben luxus megoldásban.,nőként én erre szavaznék,Finom kicsit édes jellegét,gyorsan leváltja a fenyő,és a fehér virágok diszkrét fűszerei,nagyon kellemessé,lággyá teszik,stílusában Infanta Flor,persze mert az az Ő párja,ami szintén gyönyörű,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Farnesol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.