Art Naturals

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pünyike, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2020. február 27.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult formula!

Antioxidánsokban és tápanyagokban gazdag keverék, amely táplálja és védi a bőrt, miközben segít fenntartani az egészséges, fiatalos megjelenést. A retinol, a C-vitamin és a hialuronsav halványítja a ráncokat és finom vonalakat, miközben a nedvességet megtartja. Ez a kombináció lehetővé teszi az öregedési folyamat megállítását.

Art Naturals 2.5% Retinol Age Defying Serum (mini)
Ár: 1800 Ft (+pk)/db , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 1800 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes/posta/foxi

umpalumpa

2020. április 11.

Nem tudom, hogy nekem az új vagy a régebbi formula volt, minden esetre jól működött. Sajnos csak 10 ml-es volt, nagyon hamar elfogyott. Mindig hidratálóhoz kevertem 5 cseppet, mert a töménység óvatosságra késztetett. 1-2 napos szünetekkel használtam folyamatosan. Nem okozott bajt, mindössze kicsit szárított, amúgy a retinoltól szokásos hatásokat érzékeltem, mint összébb húzott pórusok, simább, halványabb bőr. A ráncok még nem mozdultak meg, mert nem volt elég mennyiség hosszabb kezelésre. Ha nem kéne az árfolyammal törödni, mikor rendelésre kerül a sor, akkor vennék belőle 30 ml-est. Ezért inkább itthon szerzek be valszeg egy TO retinolt (a sima, nem a granactive verziót).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 11.

felicitas

2020. április 3.

Azt tudnám mondani, mint Bog. Nem csinál semmit. Minden nap kentem, még azt is bírta a bőröm, pedig amúgy nem bírná. Csalódás. Állaga jó, ennyi. Folthalványítás, száraz foltok ellen nulla. Újra veszem az olcsó Ava-t, bár abban retinyl palmitate van, sokkal többet ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

Bog

2020. március 11.

Ez a termék egy vicc! Retinolhoz semmi köze! Eleve retinolt és C vitamint nem teszünk egy termékbe, mert teljesen más PH-t igényelnek és kiütik egymást. Az INCI-ben nem is szerepel C vitamin!
Szerintem egyáltalán nincs is retinol tartalma, de ha van, akkor 0,5%-nál nem több. Napi szinten használtam és semmi hatása nem volt. (A TO 1%-os retinolját max hetente 3szor bírja a bőröm!) Ez maximum egy kis hidratáló cucc. Nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

Kremcica

2020. január 8.

Ha csak pár szóval kellene jellemeznem, akkor azt mondanám hatékony, pénztárcabarát, folyékony de nem olajos állagú, könnyen beszívódó, csodaszép incis szérum. Ha instant vasalásra van szükségem akkor ezt veszem elő. Kb 2-3 naponta használom és észrevehető, ha előző este ezt kentem fel. Nem irritál, de engem kissé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Lolychan

2019. december 29.

Sokadik retinol, de erősebb %-ban. Nem is értem, miért nem ezzel kezdtem annak idején a kísérletezést, egyszerűen szuper. :) Heti 1x használom, de ha rondábbnak ítélem meg a bőröm, akkor 2 naponta. Sokkal szebb és puhább a bőröm. Szemmel látható a változás reggelre. Újravevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

frozi

2019. november 28.

Az első retinol szérum amit kipróbáltam. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy olajos érzetet és szuper a bőröm állaga mióta használom. Este, a megtisztított arcomra viszem fel, hidratálót nem is használok előtte, így is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

selmeczireka

2019. november 7.

Az egyik legjobb retinol szérum, amit valaha próbáltam, háromszor már biztosan újravettem. Nem olajos, kellemes picit géles állagú, hamar beszívódik, remekül adagolható, én egy idő után már majdnem minden este használtam, semmilyen irritációt nem okozott. Kezdőknek szerintem heti 2-3-szor elegendő. Újravevős, nem is kérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

DuendePadme

2019. október 14.

Heti 1-nél többször nem bírja a bőröm a retinolt, szépen elhasználgatom: másnapra pihe-puha lesz, azonban így sajnos a retinol a hatását nem igazán tudja kifejteni, jobb lenne 2-3 naponta használni... Így emiatt nem fogom újravenni, viszont ami van , elhasználom, mert tényleg szereti a bőröm ilyen ritka rendszerességgel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

bstr13

2019. szeptember 29.

Nagyon jó ez a szérum, egyáltalán nem olajos, mint más retinol formulák, nagyon gyorsan felszívódik. Még a TO Granactive-jánál is jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nagyon jó szérum. Esténként használom felváltva egy másik retinolos szérummal, teljesen beszívódik, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Phospholipids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Retinol a I v

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.