Art Naturals

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidánsokban és tápanyagokban gazdag keverék, amely táplálja és védi a bőrt, miközben segít fenntartani az egészséges, fiatalos megjelenést. A retinol, a C-vitamin és a hialuronsav halványítja a ráncokat és finom vonalakat, miközben a nedvességet megtartja. Ez a kombináció lehetővé teszi az öregedési folyamat megállítását.

Ár: 1800 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxi
Kremcica

2020. január 8.

Ha csak pár szóval kellene jellemeznem, akkor azt mondanám hatékony, pénztárcabarát, folyékony de nem olajos állagú, könnyen beszívódó, csodaszép incis szérum. Ha instant vasalásra van szükségem akkor ezt veszem elő. Kb 2-3 naponta használom és észrevehető, ha előző este ezt kentem fel. Nem irritál, de engem kissé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Lolychan

2019. december 29.

Sokadik retinol, de erősebb %-ban. Nem is értem, miért nem ezzel kezdtem annak idején a kísérletezést, egyszerűen szuper. :) Heti 1x használom, de ha rondábbnak ítélem meg a bőröm, akkor 2 naponta. Sokkal szebb és puhább a bőröm. Szemmel látható a változás reggelre. Újravevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

frozi

2019. november 28.

Az első retinol szérum amit kipróbáltam. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy olajos érzetet és szuper a bőröm állaga mióta használom. Este, a megtisztított arcomra viszem fel, hidratálót nem is használok előtte, így is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

selmeczireka

2019. november 7.

Az egyik legjobb retinol szérum, amit valaha próbáltam, háromszor már biztosan újravettem. Nem olajos, kellemes picit géles állagú, hamar beszívódik, remekül adagolható, én egy idő után már majdnem minden este használtam, semmilyen irritációt nem okozott. Kezdőknek szerintem heti 2-3-szor elegendő. Újravevős, nem is kérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

DuendePadme

2019. október 14.

Heti 1-nél többször nem bírja a bőröm a retinolt, szépen elhasználgatom: másnapra pihe-puha lesz, azonban így sajnos a retinol a hatását nem igazán tudja kifejteni, jobb lenne 2-3 naponta használni... Így emiatt nem fogom újravenni, viszont ami van , elhasználom, mert tényleg szereti a bőröm ilyen ritka rendszerességgel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

bstr13

2019. szeptember 29.

Nagyon jó ez a szérum, egyáltalán nem olajos, mint más retinol formulák, nagyon gyorsan felszívódik. Még a TO Granactive-jánál is jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nagyon jó szérum. Esténként használom felváltva egy másik retinolos szérummal, teljesen beszívódik, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Phospholipids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Retinol a I v

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.