Art Naturals

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. október 18.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

C-vitaminos szérum hialuron- és aminosavakkal, E-vitaminnal, ferulic savval. Csökkenti a bőröregedés jeleit és a napfoltokat, helyreállítja a bőr fiatalos ragyogását, minimalizálja a meglévő ráncokat és megelőzi az újak kialakulását.

DuendePadme

2019. október 14.

Kettesével rendelem, nehogy elfogyjon a polcról. Imádom, must have darab.
Bőrtípusom: most a téli időszakban dehidratáltságra hajlamos, azonban még mindig küzdök az akne után visszamaradt foltokkal. Nyáron mindez zsírosodó verzióban :) Mindez megspékelve egy kis öregedéssel, így túl a 30-on.
Sokáig eláll, foltokat halványítja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Kettesével rendelem, nehogy elfogyjon a polcról. Imádom, must have darab.
Sokáig eláll, foltokat halványítja

padriiiii

2019. április 6.

Nem lett a kedvenc c-vitaminos szérumom, elvileg a SAP formula segít legjobban a pattanásokon a c-vitamin formulák közül, sajnos én ezt nem vettem észre.
A termék átlátszó géles állagú, könnyen beszívódik, sok változást nem okozott a bőrömön.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Nem fogom újravenni.

Tvylvis

2017. november 27.

Rendületlenül bízom a c vitamin hatásában.. Tényleg picit halványítja a foltjaim és egy-egy kisebb heg, sebecske eltüntetésében is segít. Ezt a kiszerelést szerettem, nagyon jól adagolható, jól terül az arcon. Nagyon enyhén ragacsos réteget hagy maga után, de ez még bőven az elviselhető kategória. Nálam nem okozott semmilyen irritációt napi használat mellett. Azonnali látványos hatást én nem vettem észre, de őszintén szólva nem is vártam. Az biztos, hogy a c vitamin marad. Hogy ettől a márkától? Nem kizárt, de nem is egyértelmű. Mindettől függetlenül az ár-érték arány miatt tőlem megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Magneto

2017. augusztus 11.

Három kiszereléses változattal rendelkezek c vitamin+hyaluron+retinol. Egy cimszó alatt fogok véleményt hagyni. Ami először meglepett a termékkel kapcsolatban, az állaga a kinézete, és igen szaga van. Először azt hittem, hogy rossz a termék, hibás, lejárt a szavatossága, de a vélemények alapján és youtubos információ gyűjtésnek köszönhetően szembesültem vele, hogy igen ezek a szérumok tényleg olyanok amilyenek, a retinol sűrű ragacsos, kissé büdöske, a c vitamin sárga nagyon folyékony, a hyaluron meg olyan vizes érzetet ad áttetsző, semleges/legkevésbé észlelem a jótékony hatását/ mind nagyon eltérő. A baklövés amit elkövettem, figyelmen kivül hagytam a javasolt használati módot, amivel nagyon sokat ártottam magamnak kezdeti lendülettel. Éjszakára felkentem mind a hármat egymás után teljes katasztrófa, gyulladt, egyszerre száraz vörös égő kinyomhatatlan pattanások, rémálmok tengere /szóval retinol és niacinamidet tartalmazó termékeket nem szabad kombinálni c vitaminnal, és egyikhez sem passzol például a peroxidos akneroxid sem, és nappalra szintén se retinolt se niacinamidet a uva uvb sugarak miatt/. Helyes használat, lásd. a csomagoláson dobozon! Tényleg nem éri meg eltérni tőle. Amit elrontottam, azt sikerült 1 héten belül helyre hoznom a megfelelő használattal. Ami pedig kifejezetten elégedettséggel tölt el, nincs szükségem akneroxidra, hogy távol tartsam a pattanásokat, egyenletes a bőrkép, a pórusok kisebbek az orcán, alakul. Ami még hátrány nagyon gyorsan elfogynak, 3x30ml szérum, minden nap használom őket és nagyjából egy és fél hónapig bírják, az árához képest ez az arány nem annyira megnyerő számomra. Német amazonról rendeltem, 2 hét alatt ért Szlovákiába. Esélyesnek látom, hogy még beruházok erre a hármasra, mert tényleg kifejti a hatását, igy vagy úgy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

kplivi

2017. április 29.

Régóta szemeztem a c vitaminos szérumokkal. Akcióban vettem a retinollal együtt, így nagyon megérte. Fehéres, sűrű, és irtó büdös. Hála az égnek hamar elillan a szag. :) Ez nem von le az értékéből. Amióta használom halványulnak a foltjaim. Valamelyik a két szérumból működik, vagy mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

tothbarbara74

2017. január 20.

Én is szettben rendeltem a C vitaminos és a hialuronsavas társaival együtt és előtte sem retinolos sem C vitaminos szérumot nem használtam még előtte, de évek óta hámlasztok AHA-val és BHA-val ősztől tavaszig. A bőrömön évek óta viszonylag halványabb pigmentfoltok vannak, amik nagyon zavarnak, amik a hámlasztásnak köszönhetően halványodtak ugyan, de nem tűntek el teljesen. Ezen kívül nagyjából a koromhoz képest elégedett vagyok a bőrömmel, főleg a kiinduló állapothoz képest nagyon sokat javult a bőrképem, ezért úgy gondoltam hogy ezek a szérumok különösebb változást nem nagyon hozhatnak a pigmentfoltjaim és a bőrképem állapotán, csak a lézeres kezelés, de nem hagyott nyugodni a dolog és mivel a 3 szérumot szállítással együtt olcsóbban tudtam megrendelni, mint itthon egy C vitaminos szérumot magában, így kipróbáltam. Az első két nap nem igazán láttam változást, de 4 nap elteltével az államat szedegettem a padlóról a tükörképem láttán. Hát bizony ez használ!!!!! Az évek óta nem változó foltjaim látványosan halványultak, a bőröm sugárzóbb, kisimultabb. Most használom 1 hete és smink alatt is látszik a változás, nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon meddig fogja halványítani a foltokat, de az eredmény már most is megdöbbentő számomra. Nem tudom, hogy vajon a retinol vagy a c vitamin teszi-e ezt, de imádat, később jövök, hogy vajon teljesen eltüntette-e a csúnyaságaimat...
Azért azt elmondom, hogy mind a két szérum elég büdös, a hilauronos viszont szagtalan, de semmilyen zavaró réteget nem hagynak a bőrön, maradéktalanul, csontszárazra beszívódik, de engem a szaga nem érdekel, nem sok mindent nem kennék fel ilyen eredmények láttán :)
Up: kb. 2 hónapig tartott és sajnos az első héten elért halványítás nem folytatódott, a hatását csak annyiban láttam, hogy viszonylag ragyogóbb volt a bőröm mint nélküle, amit onnan tudok, hogy mikor elfogyott, akkor egy koreai c vitaminos szérumra váltottam, amire kb. 2-3 hetet vártam és mikor nem használtam c vitamint határozottan fakóbb volt a bőröm, de az új szérumom szintén hozza a ragyogóbb bőrt és kissé halványít is jóval kedvezőbb áron. Nem fogom újravenni és a csillagokból is leveszek, nem rossz, de szerintem az összes c vitaminos szérum hozza ezt az eredményt, nem csodaszer és nagyon körülményes a beszerzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

nileve1222

2016. október 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is a retinolos társával együtt rendeltem és nagyon jót tesznek a bőrömmel. Ezt reggel, a retinolosat este használom. Szuper kombó, újravevősek. Ár-érték arányban is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

HRenata

2016. október 6.

A márka retinolos szérumjával együtt rendeltem meg, akciósan a kettő együtt 14 euro volt mindössze (+posta). Már egy ideje használok c-vitaminos szérumot, de eddig más márkát, ez viszont jobban tetszik. Az állaga folyékony, szinte vízszerű, így nagyon könnyű eloszlatni. Illata alig van, semmi zavaró. Gyorsan beszívódik, és nem marad utána semmi húzódó érzés, és a bőrön sem hagy réteget. A hatása szuper, sima bőr mint a babáké :) Reggelente használom, este pedig a retinolost, a kettő együtt főleg nagyon jól esik a pofimnak. Az ára is jó szerintem akció nélkül is, és mivel jobban bevált mint az előző szérumom, ezt fogom újravenni. Én az amazon.de-n rendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

0808

2016. augusztus 21.

A C vitamin nekem már alap darabja a polcomnak ,vagyis a hűtőnek. Több márkát próbáltam már de ez mindent visz!! A legjobb !! Az illata is szuper a többi C vit. szérumhoz képest egyenesen felüdülés, -nekem mindig a propolisz jut róla eszembe. A színe egészen halovány, már már fehér. A bőröm azonnal beszippantja és hálából pillanatok alatt kisimul tőle ..jaj ilyenkor úgy imádom a tükörképem és már szívem szerint nem kennék rá semmit de a fényvédő nem maradhat el egy reggel sem. Nem spórolok vele így aztán gyorsan fogy de 1000%, hogy újra veszem. Sokkal haloványabbak a foltjaim és olyan egységes sima a bőröm mint amilyet remélni sem mertem. summasummarum ez kell nekem és ajánlom mindenkinek ..40 fölött pedig receptre ingyen adnám!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

MSM

A gólyaorrok nemzetségébe tartozó növény kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.